Mergi la conţinut
  • 0

Caut mecanic pentru SUZUKI VX800 !


chitac2005

Întrebare

Dupa cum spuneam, unul care a mai reparat asa moto ca am mai fost pe la doi si nu au luat decat banii ca de reparat au facut-o doar pt cateva zile, ultimul a mai si taiat garniturile de la capacele de la tacheti de-mi arunca uleiul pe acolo,...deci am un suzuki vx800 si am avut probleme cu tachetii, se strangeau sau se desfaceau singuri si nu mai mergea moto cum trebe, am fost la cineva ( nu dau nume ) i-a reglat si dupa o saptamana aceiasi problema, am dus-o iar la el , iar a mers o saptamana , am incercat la al doi=lea, sa apucat omu si zice ca nu e de la tacheti ca e de la carburatie, a redus consumul de benzina din amestec incat nu mai are viata mai deloc moto, se mai opreste mai da rateuri etc, prin urmare daca stiti un mecanic bun care stie ce se face la un Suzuki VX800 sa mearga ca lumea v-as ruga sa-mi dati o adresa sau un nr de telefon, aaaaa era sa uit, un mecanic din Bucuresti ma intereseaza, va multumesc !!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

  • 0
Dupa cum spuneam, unul care a mai reparat asa moto ca am mai fost pe la doi si nu au luat decat banii ca de reparat au facut-o doar pt cateva zile, ultimul a mai si taiat garniturile de la capacele de la tacheti de-mi arunca uleiul pe acolo,...deci am un suzuki vx800 si am avut probleme cu tachetii, se strangeau sau se desfaceau singuri si nu mai mergea moto cum trebe, am fost la cineva ( nu dau nume ) i-a reglat si dupa o saptamana aceiasi problema, am dus-o iar la el , iar a mers o saptamana , am incercat la al doi=lea, sa apucat omu si zice ca nu e de la tacheti ca e de la carburatie, a redus consumul de benzina din amestec incat nu mai are viata mai deloc moto, se mai opreste mai da rateuri etc, prin urmare daca stiti un mecanic bun care stie ce se face la un Suzuki VX800 sa mearga ca lumea v-as ruga sa-mi dati o adresa sau un nr de telefon, aaaaa era sa uit, un mecanic din Bucuresti ma intereseaza, va multumesc !!!!!!

Salut cam complicata Problema ta Trebuie siiguranta sa schimbi Tacheti Eu unu am mai patit asa Anomali dastea UNU eu Sunt mecanic de meserie dar NU prea Am timp POT sa te indrum LA un meserias daca te intreseaza DAR MENTIONEZ SIGUR TRE SA SCHIMBI TACHETI GARNITURI RECTIFICAT TOT TACAMU

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...