Mergi la conţinut
Disney

motocicliste are cineva chef de plimbari ushoare?

Recommended Posts

doamnelor si domnilor, din pricina faptului ca nu am f multi prieteni sau camarazi cu moto, apelez la bunavointa dumneavoastra: care avetzi chef de plimbare??!

*eu sunt domoala asa.. merg incetisor, nu-mi place aglomaratia deci... ies mai mult seara. Pt cei care vor... pot sa ma contacteze... o pot face pe PM. :P

sa traitzi 1000 de ani! bafta!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

...as iesi cu cea mai mare placere...Kimmie Blu...uite chiar acum am venit de la o tura (ca de fiecare seara) :D ...dar ...sunt cam departe (Spania - Ibiza). Eu nu am nici un prieten motociclist aici....si ma dau singur...dar asta e...daca toti si-au luat masini :shout:

Domol merg si eu...ca e primul meu motor mare... am ceva mai mult de 500 Km...si mai am multe de invatat, asa ca nu ma arunc la fapte eroice, plus ca nici motorul nu e facut pt asta (Transalp).

Bun....cam asta e...iti doresc sa-ti gasesti prieteni cu care sa iesi, ca e frumos cand sunt mai multi, Vara viitoare daca vin in Rom...am cu cine sa ies...dar aici :sweat:

By the way...ti-am vazut motorul prin pozele puse de tine... e super :P

Asfalt uscat..sa ai

Link la postare
...as iesi cu cea mai mare placere...Kimmie Blu...uite chiar acum am venit de la o tura (ca de fiecare seara) :D ...dar ...sunt cam departe (Spania - Ibiza). Eu nu am nici un prieten motociclist aici....si ma dau singur...dar asta e...daca toti si-au luat masini :shout:

Domol merg si eu...ca e primul meu motor mare... am ceva mai mult de 500 Km...si mai am multe de invatat, asa ca nu ma arunc la fapte eroice, plus ca nici motorul nu e facut pt asta (Transalp).

Bun....cam asta e...iti doresc sa-ti gasesti prieteni cu care sa iesi, ca e frumos cand sunt mai multi, Vara viitoare daca vin in Rom...am cu cine sa ies...dar aici :sweat:

By the way...ti-am vazut motorul prin pozele puse de tine... e super :P

Asfalt uscat..sa ai

Ms pt intentie! Eu tocmai m-am intors de la plimbare... mi-am convins un prieten sa iasa cu mine si... a fost frumos, exceptand partea ca... l-a oprit politia... huaa!!

Eu... merg domol pt ca in Buc numa' asa se poate merge. degeaba dau 100 (e muuult 100 pt bucuresti) daca nu am unde sa franez pt ca ... ce sa fie,ce sa fie... tocmai imi taie calea un taximetrist.

e cam nasol singura pt ca mai sunt unii care se holbeaza intens (vezi doamne , sunt fata) si se mai baga in seama aiurea... d-aia e mai frumos cu cineva langa.

Vara viitoare te scot sa-ti arat drumurile asfaltate... e taman bun translap-u pt bucuresti :) Iti urez shedere placuta in spania si ... bronz uniform. Multumesc pt ca o apreciezi pe zuzuka, e o "fetitza" f cuminte.

Asfalt uscat si tie si bafta p-acolo :) :beer:

pai hai mai andr3i!

Link la postare

saluthare kimmie blu as merge eu cu placere dar tre sa mai astept sa-mi iau numerele...abia mi-am achizitionat poneiul(honda vfr 400,am vazut ca si tu mai in gluma,mai in serios ai raspuns la anunt)dar de saptamina viitoare cu cea mai adraq placere...saluthare,drum uscat si verde plin

Link la postare

sa o stapanesti sanatos poopy! cand vrei tu dam o tura de bucuresti :) si eu vreau sa ma duc maine la udrishte totpt nr .. sa vad daca reusesc sa ma trezesc :D:P

cand esti pregatit, anunta-ma si ieshim :)

asfalt uscat si bafta multa! take care

Link la postare
sa o stapanesti sanatos poopy! cand vrei tu dam o tura de bucuresti :) si eu vreau sa ma duc maine la udrishte totpt nr .. sa vad daca reusesc sa ma trezesc :D:P

cand esti pregatit, anunta-ma si ieshim :)

asfalt uscat si bafta multa! take care

Bine de voi ca aveti cu ce ca eu am facut BUF....... dar la primavara sper sa dam o tura prin prea frumosul nostru Bucuresti. Bafta multa si ramai pe 2 roti :scooter:

Link la postare

imi pare rau pisoi. sper ca n-ai patzit nimic. fierul se repara...

cu siguranta la vara ne plimbam. si asa... s-a cam incheiat sezonul si acum stam toti cu "doamne ajuta sa nu ploua".

eu am degerat de frig asta seara :D

ai grija de tine, sa ai drum uscat si bafta din plin :)

Link la postare

nu stiu cum degerati voi de frig...ca eu am mierlit de cald. Tocmai am venit de la o tura....de cateva ore, si chiar mi-a fost cald cu manusile si geaca, casca nu o mai punem. Azi a fost ca si ieri vremea....adica 27 grade, soare cat cuprinde, asfalt uscat si curat, exact ce ne trebuie noua :Jumpy: .So...uneori ma bucur ca nu sunt in rom, dar cum peste totul avantaje si dezavantaje...mergem inainte. Aici sezonul are cam 10 luni...pe an, in care te poti bucura de motoreta. :fuck:

Pun si niste poze, ca sa imi sustin ideea :D

post-6597-1160324681_thumb.jpg

post-6597-1160324738_thumb.jpg

post-6597-1160324824_thumb.jpg

post-6597-1160324868_thumb.jpg

Link la postare

pacat ca-s din cj ca asa iesi! si pacat ca am mobra... iti tre' multa rabdare cu mine! apuc 70 max... 80 la vale, 40-30 la deal :))

Link la postare

si eu vreau sa ma duc maine la udrishte totpt nr .. sa vad daca reusesc sa ma trezesc :D:P

spor la treaba...daca ti iei nr. da un semn suntem 2-3 zapaugi (care nu prea tin cont de "racoarea" de afara) si ne toooot invartim prin bucuresti seara cu stationare la" centru de comanda" in victoriei!

p.s.-am inteles ca detii un gixer600?...take care!!! got a lot of crazy horses...i got gixx, too(a little more bigger)...

i know you???...da un semn si iesim!...

Link la postare

@macicasan, np, nici eu nu-i dau mai mult :D sa aveti asfalt uscat :)

@cowboysfromhell am nr provizorii :) urmeaza alea definitive

prin victoriei mai vin ei eu. o sa dau un semn :) ms pt invitatie. take care u guyz! :)

Link la postare

Ce te faci daca in titlul topicului in loc de "plimbari ushoare" cineva vede "placeri ushoare"? :blum:

Gen "are cineva chef de placeri ushoare?"...

Hehehehehehe

PS. I-ai putea induce in eroare si cu "eu sunt domoala asa... incetisor"... :Jumpy:

Link la postare

pai asta era si intentia!! :))

ca daca tot nu au chef sa se plimbe cu mine de dragu peisajului de toamna.. macar sa o faca pt un anumit scop... de neatins, totodata. nah ca m-ai facut sa spun planu si acum n-o sa mai iasa nimeni cu mine... :(

Link la postare
pai asta era si intentia!! :))

ca daca tot nu au chef sa se plimbe cu mine de dragu peisajului de toamna.. macar sa o faca pt un anumit scop... de neatins, totodata. nah ca m-ai facut sa spun planu si acum n-o sa mai iasa nimeni cu mine... :(

Eh, lasa, poti sa-i sucesti... le spui ca in loc de "totodata" ai vrut sa spui "deocamdata" si sa-i vezi cum se strang... randuri, randuri...

Link la postare

:)) cooorect!!

hai baieti.. sunt singura, trista si disponibila... si n-am nici bani de benzina in caz ca va intrebati, dar no prob, dau bine pe magheru si la terasa toti se crucesc cand ma vad (datorita opririlor care le fac, care este)

Link la postare

Nu... stiu :)

deci eu nu pot sa te plimb.. e shaua din spate shubreda.. si daca se urca cineva pe ea cade si.. ahm.. eu ti-am zis sa te plimbi cu mine, dar daca tu ti-ai vandut motoreta.. acum.. pai ce sa zic.. deci eu vreau sa ne plimbam dar nu vezi ca nu se poate.. si ... pai s-a mai facut si frig.. si integi nu..?

:)) haaai ma ca te plimb daca vrei senzatii tari. si daca mishiti mana de pe rezervor sa te pregateshti de wheelie!!! sau stoppie.. :D

Link la postare
doamnelor si domnilor, din pricina faptului ca nu am f multi prieteni sau camarazi cu moto, apelez la bunavointa dumneavoastra: care avetzi chef de plimbare??!

*eu sunt domoala asa.. merg incetisor, nu-mi place aglomaratia deci... ies mai mult seara. Pt cei care vor... pot sa ma contacteze... o pot face pe PM. :P

sa traitzi 1000 de ani! bafta!

Baga un pm la fetita daca esti interesata.

Link la postare

anca ms de invitatie :) momentan fac pauza... dar da-mi add pe mess : CENZURAT - e de la supradoza de nurofen raceala si gripa.

Link la postare
anca ms de invitatie :) momentan fac pauza... dar da-mi add pe mess : CENZURAT - e de la supradoza de nurofen raceala si gripa.

Zau ca ti-as da add daca ti-as sti si id-ul. Pana una alta, id-ul meu il am in profil. Te pupa fetita.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.