Mergi la conţinut

Diferenta Dintre Motociclisti Si Biciclisti


vladisto

Recommended Posts

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dupa mine bicla e ceva mai periculoasa ca motoru 1n primul rand ca protectiile lipsesc sau se poarta foarte rar

shi 1n al 2-lea rand merg pe bicla de la 7 ani shi am tupeu sa fac orice cu ea pentru ca ma asculta de obicei :)

Am bagat shi o poza cand ma plimbam prin parc la 35 km\hr :beer:

post-2465-1161018731_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa mine bicla e ceva mai periculoasa ca motoru 1n primul rand ca protectiile lipsesc sau se poarta foarte rar

shi 1n al 2-lea rand merg pe bicla de la 7 ani shi am tupeu sa fac orice cu ea pentru ca ma asculta de obicei :)

Am bagat shi o poza cand ma plimbam prin parc la 35 km\hr :beer:

post-2465-1161018731_thumb.jpg

Eşti tare man! :punk:

vladisto sa stii ca ai pus de atatea ori poezia minunata, ca am inceput sa o invat.

acest lucru poate te bucura...

Da, de ce nu? :yahoo:

Vladisto te-ai dat in fapt iti inseli nevasta cu sora mainii stangi =)) Nu-i mai da in cap lu' mutu ca orbesti si nu face bine nici la biceps

Dacă era aşa, până acum eram orbi cu toţii, nu mai mergea nici un bărbat care nu e impotent şi nici o femeie care nu e frigidă, fără câine îndrumător, pe stradă! :photo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladisto, am sa-ti raspund punctual. (record personal, i-am citit un post pana la capat)

De ce te-a respins nenea politistu'? Avea ceva cu fata ta? Scria 666 pe ecuson? E clar ca ceva n-ai facut bine si a considerat ca nu ai abilitatile necesare ca sa te lase liber pe sosele. Mai ales daca ti-a dat si a doua sansa. Las-o dracu' cat de bolovan poti fi sa nu iei un rahat de permis de A.

Tenta scabros-teutonica este pentru ca toata polologhia asta cu cavalerii teutoni ma scoate din sarite. Stii tu ceva mai mult despre teutoni decat ce ai citit din Codul Lui Da'Vinci? De cand a aparut cartea aia toata lumea se uda si afirma sus si tare ca si el a citit-o. Sunt curioasa daca mai aveai obsesia asta daca n-ar fi fost cartea aia. Cavalerii teutoni. FAS! Who the fuck cares! (warn me, warn me hard .. ahhh :P)

Corectie: imi plac si femeile si barbatii, ceea ce nu are absolut nici o relevanta. (Afara doar daca e careva pe aici interesat de subiect, caz in care putem detalia in privat :P) Si chiar daca imi plac barbatii asta nu inseamna ca sunt dispusa sa ofer alternative oricarui onanist care imi iese in cale. (sa-l salvez de pacatu' biblic .. bla, bla)

Din ce spui tu referitor la "nobila" ocupatie de a te autosatisface deduc: o faci, nevasta-ta o face, nu e impotriva firii dar e pacat bisericesc si a fi homosexual=bolnav psihic.

Ergo: nu esti in stare sa te abtii chiar daca asta inseamna sa incalci niste principii pe care le sustii cu fanatism. Si btw, daca am chef sa ung un spray cu vaselina si sa mi-l bag in cur, treba mea, sprayu' meu, vaselina mea, curu' meu, principiile mele. Daca avem o diferenta in principii nu inseamna ca eu sunt bolnav psihic. In schimb daca tu vii si incepi sa imi spui ca o sa ma pasca chinurile vesnice si ca o sa ma prajeasca diavolii in iad din cauza asta eu am niste motive destul de intemeiate sa cred ca ai probleme la mansarda.

Eu zic sa nu ma mai provoci ca o sa iti raspund pe masura. Si nu cred ca poti sa susti o confruntare din moment ce eu spun ceea ce gandesc in timp ce tu nu esti in stare decat sa copiezi de la altii fara prea mult discernamant. O sa te atac in continuare pentru ca reprezinti ceva care imi face sila. Si atata timp cat tie ti se ingaduie sa postezi aberatii o sa mi se ingaduie si mie sa te contracarez. Asa ca taci si inghite. (funny, daca erai baiat de cor la catolici ai mai fi auzit fraza asta si inainte)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vladisto, am sa-ti raspund punctual. (record personal, i-am citit un post pana la capat)

De ce te-a respins nenea politistu'? Avea ceva cu fata ta? Scria 666 pe ecuson? E clar ca ceva n-ai facut bine si a considerat ca nu ai abilitatile necesare ca sa te lase liber pe sosele. Mai ales daca ti-a dat si a doua sansa. Las-o dracu' cat de bolovan poti fi sa nu iei un rahat de permis de A.

Tenta scabros-teutonica este pentru ca toata polologhia asta cu cavalerii teutoni ma scoate din sarite. Stii tu ceva mai mult despre teutoni decat ce ai citit din Codul Lui Da'Vinci? De cand a aparut cartea aia toata lumea se uda si afirma sus si tare ca si el a citit-o. Sunt curioasa daca mai aveai obsesia asta daca n-ar fi fost cartea aia. Cavalerii teutoni. FAS! Who the fuck cares! (warn me, warn me hard .. ahhh :P)

Corectie: imi plac si femeile si barbatii, ceea ce nu are absolut nici o relevanta. (Afara doar daca e careva pe aici interesat de subiect, caz in care putem detalia in privat :P) Si chiar daca imi plac barbatii asta nu inseamna ca sunt dispusa sa ofer alternative oricarui onanist care imi iese in cale. (sa-l salvez de pacatu' biblic .. bla, bla)

Din ce spui tu referitor la "nobila" ocupatie de a te autosatisface deduc: o faci, nevasta-ta o face, nu e impotriva firii dar e pacat bisericesc si a fi homosexual=bolnav psihic.

Ergo: nu esti in stare sa te abtii chiar daca asta inseamna sa incalci niste principii pe care le sustii cu fanatism. Si btw, daca am chef sa ung un spray cu vaselina si sa mi-l bag in cur, treba mea, sprayu' meu, vaselina mea, curu' meu, principiile mele. Daca avem o diferenta in principii nu inseamna ca eu sunt bolnav psihic. In schimb daca tu vii si incepi sa imi spui ca o sa ma pasca chinurile vesnice si ca o sa ma prajeasca diavolii in iad din cauza asta eu am niste motive destul de intemeiate sa cred ca ai probleme la mansarda.

Eu zic sa nu ma mai provoci ca o sa iti raspund pe masura. Si nu cred ca poti sa susti o confruntare din moment ce eu spun ceea ce gandesc in timp ce tu nu esti in stare decat sa copiezi de la altii fara prea mult discernamant. O sa te atac in continuare pentru ca reprezinti ceva care imi face sila. Si atata timp cat tie ti se ingaduie sa postezi aberatii o sa mi se ingaduie si mie sa te contracarez. Asa ca taci si inghite. (funny, daca erai baiat de cor la catolici ai mai fi auzit fraza asta si inainte)

Onanistă eşti ("daca am chef sa ung un spray cu vaselina si sa mi-l bag in cur, treba mea, sprayu' meu, vaselina mea, curu' meu, principiile mele") şi tu şi orice femeie care nu este frigidă şi orice bărbat care nu este impotent, deoarece este imposibil să fi avut/ să ai partener oricând îţi vine damblaua, aşa cum am explicat anterior. Diferenţa este (iar citeşti, dar nu înţelegi), aşa cum am spus mai sus, că sunt multe/mulţi care din mândrie (cel mai mare păcat), nu recunosc că se mai descarcă şi singuri de tensiunea sexuală acumulată, când nu au cu cine, ceea ce e bine să se întâmple cât mai rar, deoarece este păcat cu tine însuţi, faptul de a avea senzaţii plăcute de unul singur demonstrând egoism, fiind un păcat nu mai mare decât cel făcut când mănânci o ciocolată fără să o împarţi cu persoana iubită, deci arătând o iubire egoistă, satanică, nu altruistă, dumnezeiască! Dar de aici şi până a fi bisexuală, cum susţii, e cale lungă... Dumnezeu aşa a lăsat, "cucu" să "calce" "pupăza", iar când sunt singuri şi îi apucă "cântatul", să facă "lucru manual", ceea e bine să se întâmple cât mai rar! :banana:

P. S. Btw, sfinţii au reuşit să-şi învingă instinctul primar sexual, prin post (e şi normal, prin subnutriţie organismul nu mai este plin de energie şi proteine, ca organele sexuale să funcţioneze la maxim, aşa cum e când practici culturismul şi orice muncă fizică care necesită ridicare de greutăţi, fiind necesară alimentarea cu proteine din belşug, dar nu am pretenţii să devin sfânt, altfel deveneam preot călugăr, ci să-mi mântuiesc sufletul, pentru aceasta încercând să păcătuiesc cât mai rar, iar în caz că se întâmplă, spovedindu-mă, doar prin preot obţinându-se iertarea de la Prea Sfânta Treime, aşa cum a spus Mântuitorul sufletelor şi trupurilor, Domnul nostru Iisus Hristos, această şansă dându-ne-o prin Jertfa Sa Însuşi) şi rugăciune! :punk:

P. P. S. Sper să înţelegi ce am vrut să spun, fără rea-voinţă, ci pentru mântuirea sufletului tău nemuritor! :throb:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e neobosit ca si motociclist virtual si totodata ca posesor de bicicleta omologata RAR (nu pot sa-i spun biciclist pentru ca nu merge pe bicicleta din moment ce sta in fata calculatorului tot timpul si posteaza aberatii). :chair:

Ai dreptate, dar trebuia să răspund la mesajul lui Salahhe! Nu trebuia să îi spun că bisexualismul este un păcat foarte mare? Eu zic că da, dacă zicem că suntem creştini! :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Imi vine sa-mi dau palme ca am confundat teutonii cu templierii. Fac mea culpa si data viitoare o sa merit orice comentariu acid de la oricine.

Cat despre Vladisto. Mai tampitel, ce legatura are ce am spus eu cu ce mi-ai raspuns tu?

Cat despre tensiunea sexuala... sa fim seriosi. Am reusit sa ma abtin 8 luni de zile (o eternitate) numai pentru ca asa am vrut eu. Si aia a fost de la orice cu oricine inclusiv eu cu mine. Asa ca sa nu imi spuna mie cineva ca e imposibil sa astepti cateva zile dupa nevasta ca pe tine te-a apucat nush ce. Mai ales cand stii ca pentru asta o sa arzi in focul iadului o eternitate. Deci, in concluzie, poti sa ii faci orice lu Vladisto ca el tot se va "elibera de tensiunea sexuala" cu nevasta-sa langa. Sincer, in locul ei iti ardeam doua peste ochi daca te prindeam de iti adunai dintii de pe jos. Pervers nenorocit, obsedat sexual ce esti.

Si btw, ma doare undeva ca e pacat crestin sa fi bisexual pentru ca eu nu sunt crestina. Dar stiu ca la spovedanie preotul nu iti acorda iertarea decat daca promiti ca nu mai faci, deci ca iti dai seama ca ai facutt o greseala dar nu ai de gand sa persisti in ea. Deci ori minti popa ceea ce mi se pare o dovada de ipocrizie enorma din partea ta, ori tie chiar nu iti pasa de religia aia pe care o falfai sus si tare.

Si doar faptul ca nu esti in stare, asa cum am spus, sa raspunzi cu argumente la ceea ce zic n-o sa ma faca sa ma opresc din a te comenta.

Ia ocupate de sufletul tau nemuritor, ca al meu e bine mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa moara kalu' ce-s cu aberatiile astea frathe?

@salahhe: lasa-l frathe ca e ca atunci cand buna ziua ai dat & shit

@Vladisto: frathe tu esti vreodata realist ?

nu iti dai seama ca nu poti imbarliga pe nimeni sa creada o iota din ce zici tu?mie imi plac aberatiile dar pana cand????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa vad o discutie in contradictoriu intre andreirn si vladisto ..... hmmmmmmmmmm , cred ca o sa fac un topic pe tema asta

Later edit : http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?&a...de=show&st=

Editat de dami3n
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deoarece este păcat cu tine însuţi,

Auzi bai preacuratule si lipsitule de pacate, mantuiti-as ... (pacat ca nu pot sa zic ce cu toate ca ma mananca rau de tot) zici ca e pacat sa faci singur, dar am si eu o intrebare pt tine prea luminatule :

Daca eu ma duc la curve si platesc pt un sex oral unei tarfe, care este obligata de catre un proxenet sa faca acel lucru, nu este un pacat mai mare decat daca ma satisfac singur ??? :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform bancului "Parinte, dar daca nu stiam, mai era un pacat", "Nu, daca nu stiai nu era pacat." "Si atunci de ce mi-ai spus?" este un pacat si mai mare daca tu stii ca aia e obligata. Daca nu, nu.

Conform realitatii probabil ca oricum mersul la curve e un pacat, asa ca nu mai conteaza. Asta pana iti raspunde Vladisto sa te lamureasca, ca e mult mai erudit. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gaxele, unde esti sa ceri poze ca de obicei? :D

Pai probabil, spre diferenta de altii, gaxel a inteles ca "daca" inseamna ca este vorba de o situatie ipotetica.

Si oricum, speriat sa nu ii ia doamne fereste ferocul inainte, s-a mutat cu cersitul pe messenger unde a auzit ca ar avea acces si la camera-web.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ma ferocule, nu tu comentai ca vrei id dupa ce postasem eu ca e camera web deschisa non stop la mine? Nu ma pune sa caut postul ...

Pai probabil, spre diferenta de altii, gaxel a inteles ca "daca" inseamna ca este vorba de o situatie ipotetica.

Si oricum, speriat sa nu ii ia doamne fereste ferocul inainte, s-a mutat cu cersitul pe messenger unde a auzit ca ar avea acces si la camera-web.

Deoarece am primit reclamatii, doresc sa rectific si sa adaug la acest comentariu urmatoarele:

1. Domnu' gaxel nu a intrat cu cersitul ci cu privitul. Pana acum intra doar in vorba, acum a fost curios sa vada ce se intampla din vorba in vorba si pe canalele video. Si se intampla ca la televizor, cand devine actiunea mai interesanta intra publicitatea si tu schimbi canalu' iar cand schimbi inapoi deja trecuse faza interesanta. THE END.

2. Cu cersitul am intrat eu in vorba si m-am mai si ales cu cateva filme, ocazie cu care doresc sa ii multumesc oficial shefului. :) Saru'mana shefu'. Oficial. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bicicleta e prima mea iubire.Nu prea au legatura una cu alta,in afara de 2 roti,sa si ghidon...Fiecare cu scopul sau,insa eu sint mai mult pentru bicicleta decit pentru motoreta.

In mare diferenta dintre cele doua categorii cred ca este dragostea pt 2 roti pe deoparte si setea de adrenalina pe cealalta.

Vladisto nu vreau sa te jignesc dar ce bicla ai tu(cu toate omologarile ei) nu este decit un fier urit si prost("aluminium") ma rog...Daca te pasioneaza intradevar,fa o tura cu una buna si ai sa vezi ce diferenta e...Efortul depus e enorm de mic in comparatie cu FB-ul tau si nu mai spun de altele,suspensie,frine,chiuvete,etc, care te tin o viata.Am avut si eu o porcarie d-aia si am rupt-o intr-o vara cu toate ca am menajat-o cit am putut.

Oricum pt faptul ca ai fost pina la Ploiesti si te-ai intors in ac zi ai tot respectul meu! Poate ne vedem sa dam o tura intr-un weekend. :beer:

Biciclete.doc

post-3351-1161281018_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma acum fiecare are ceea ce isi permite nu?

Eu consider ca am luat cea mai mare tzeapa cind mi-am luat porcaria aia.Intre FB-ul lui si o bicicleta e o dif de vreo 1400 ron.Nu e foarte mult avind in vedere ca nu mai ai treaba dupa ce i-ai investit. Ce are el e un sac fara fund de bagat bani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu consider ca am luat cea mai mare tzeapa cind mi-am luat porcaria aia.Intre FB-ul lui si o bicicleta e o dif de vreo 1400 ron.Nu e foarte mult avind in vedere ca nu mai ai treaba dupa ce i-ai investit. Ce are el e un sac fara fund de bagat bani.

esti tare... eu mi-am luat si un set de furculitze mai tare decat e ala pe care il pune Vladisto la masa. pana si incaltzatorul de pantofi pe care il folosesc e mai scump cu 300 de roni decat ala cu care isi infige Vladisto botinele.

de ce sa iau chestii ieftine ?! ca sa bag bani in ele ? si p`orma... spune tu, nici macar nu pot sa ma etalez cu ele :chair:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti tare... eu mi-am luat si un set de furculitze mai tare decat e ala pe care il pune Vladisto la masa. pana si incaltzatorul de pantofi pe care il folosesc e mai scump cu 300 de roni decat ala cu care isi infige Vladisto botinele.

de ce sa iau chestii ieftine ?! ca sa bag bani in ele ? si p`orma... spune tu, nici macar nu pot sa ma etalez cu ele :chair:

Asa este!E vorba aia "sintem prea saraci sa ne luam lucruri proaste",sau ceva de genul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este!E vorba aia "sintem prea saraci sa ne luam lucruri proaste",sau ceva de genul asta.

nu m-ai intzeles!... eu iti ironizam postul si tu... mergi mai departe de-o sa creada lumea ca ARN m-a infestat cu mandria lui exacerbata. si stim cu totii de la Vladisto ca mandria este un mare pacat ;)

nu iti sade bine sa tragi flegme pe bicicleta lui Vladisto. omu` are familie grea si atat si-a permis. ce ar fii sa incepem sa radem unii de motoarele altora ???

unde mai pui ca a ta nu este omologata de RAR si nici sfintzita :yahoo: poti sa te pui cu el ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...