Mergi la conţinut
Autentifica-te  
vladisto

Diferenta Dintre Motociclisti Si Biciclisti

Recommended Posts

nu m-ai intzeles!... eu iti ironizam postul si tu... mergi mai departe de-o sa creada lumea ca ARN m-a infestat cu mandria lui exacerbata. si stim cu totii de la Vladisto ca mandria este un mare pacat ;)

nu iti sade bine sa tragi flegme pe bicicleta lui Vladisto. omu` are familie grea si atat si-a permis. ce ar fii sa incepem sa radem unii de motoarele altora ???

unde mai pui ca a ta nu este omologata de RAR si nici sfintzita :yahoo: poti sa te pui cu el ?

Nu am intentionat sa trag flegme,incercam doar sa spun ca a aruncat banii pe geam...vreo 10 mil!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Nu am intentionat sa trag flegme,incercam doar sa spun ca a aruncat banii pe geam...vreo 10 mil!

o puteai face fara sa folosesti drept element de comparatie bicicleta ta.

Link la postare
Lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Imi vine sa-mi dau palme ca am confundat teutonii cu templierii. Fac mea culpa si data viitoare o sa merit orice comentariu acid de la oricine.

Cat despre Vladisto. Mai tampitel, ce legatura are ce am spus eu cu ce mi-ai raspuns tu?

Cat despre tensiunea sexuala... sa fim seriosi. Am reusit sa ma abtin 8 luni de zile (o eternitate) numai pentru ca asa am vrut eu. Si aia a fost de la orice cu oricine inclusiv eu cu mine. Asa ca sa nu imi spuna mie cineva ca e imposibil sa astepti cateva zile dupa nevasta ca pe tine te-a apucat nush ce. Mai ales cand stii ca pentru asta o sa arzi in focul iadului o eternitate. Deci, in concluzie, poti sa ii faci orice lu Vladisto ca el tot se va "elibera de tensiunea sexuala" cu nevasta-sa langa. Sincer, in locul ei iti ardeam doua peste ochi daca te prindeam de iti adunai dintii de pe jos. Pervers nenorocit, obsedat sexual ce esti.

Si btw, ma doare undeva ca e pacat crestin sa fi bisexual pentru ca eu nu sunt crestina. Dar stiu ca la spovedanie preotul nu iti acorda iertarea decat daca promiti ca nu mai faci, deci ca iti dai seama ca ai facutt o greseala dar nu ai de gand sa persisti in ea. Deci ori minti popa ceea ce mi se pare o dovada de ipocrizie enorma din partea ta, ori tie chiar nu iti pasa de religia aia pe care o falfai sus si tare.

Si doar faptul ca nu esti in stare, asa cum am spus, sa raspunzi cu argumente la ceea ce zic n-o sa ma faca sa ma opresc din a te comenta.

Ia ocupate de sufletul tau nemuritor, ca al meu e bine mersi.

Normal că pentru o femeie e mai uşor să se abţină, deoarece "pupăza" nu produce "lapte de cuc", care se cere "muls" de "pupăză" sau de "sora mâinii stângi", după caz. Oricum, dacă zici că te-ai abţinut opt luni, înainte "călcând" oricum "pupăza" cu "fratele cel mai înalt al degetului arătător", şi încercând să atingi punctul "G" cu sprayul uns cu vaselină şi introdus în anus (tot masturbare este), aşa cum ai afirmat sus şi tare ("daca am chef sa ung un spray cu vaselina si sa mi-l bag in cur, treba mea, sprayu' meu, vaselina mea, curu' meu, principiile mele"), şi nu minţi cu neruşinare, de fapt este logic, deoarece numai femeile frigide, dorind cu ardoare să aibă şi ele orgasm, ajung să fie obsedate sexual, şi să facă, spre exemplu, perversiuni între ele, ca tine. Nu eşti creştină dacă nu ai fost botezată şi miruită, altfel însă eşti. Dacă nu eşti creştină, aşa cum susţii, pierzi şansa unică de a-ţi fi iertate păcatele, prin Jertfa Mântuitorului sufletului şi al trupului, Iisus Hristos, Fiul şi Cuvântul lui Iahweh, Cel care este Veşnic, Adonai, Dumnezeu-Tatăl, Creatorul a tot ce există, întrupat din Sfânta Fecioară Maria, de la Duhul Sfânt, Sfinţitorul. De unde ai scos-o că, dacă nevasta e "pe roşu", mă "rezolv" lângă ea?! În general rezist cele cinci zile, cât "o ţine", dar spune-am că, dacă se întâmplă, se întâmplă când nu este prezentă. Dacă este prezentă, ung şi eu "ansamblul cardan-carcasă" (vezi acest ansamblu la Intruderul lui Banditu') cu vaselină şi "fac traforaj" între "pneurile" ei (adică între coapse, pe la mijlocul lor, ea fiind cu spatele la mine, iar amândoi fiind culcaţi pe o parte), astfel nefiind justificat sexul anal, acesta fiind o aberaţie. Şi mai las-o cu ridicatul mâinii împotriva unui bărbat, că dai de unul care nu ştie carte şi... În ce priveşte iertarea păcatelor, orice păcat se iartă de Dumnezeu, prin preot (care nu are voie să spună nimănui ce aude la spovadă, nici nu are voie să-ţi interzică să te spovedeşti, ci numai dacă observă în voce aroganţă, şi nu părere de rău, cel mai mare păcat fiind mândria, îngerul Satana, Potrivnicul, încercând să ia locul Creatorului, de atunci devenind demon, adică înger rău, atrăgând o treime din îngeri de partea lui, deveniţi astfel demoni, făcând rău oamenilor din răzbunare, şi încercând să-i înşele, zicând că tocmai ce spune Dumnezeu să nu faci, spre binele tău, e bine să săvârşeşti, dorind să fie adorat de oameni şi îngeri, diferenţa între îngeri şi oameni fiind că îngerii nu au trup din materie densă, adică format din particule cu masă mare şi frecvenţă joasă, ci din particule cu masă foarte mică şi frecvenţă înaltă, aşa cum ajunge să aibă şi omul după moartea biologică), inclusiv homosexualitatea, bisexualitatea, zoofilia, pedofilia, uciderea, violul, furtul, cu condiţia să iţi pară sincer rău că ai păcătuit, şi să încerci din răsputeri să nu mai păcătuieşti, cu ajutorul lui Dumnezeu, cerut prin rugăciune, iar dacă se mai întâmplă, să te duci din nou la spovadă, dar numai dacă îţi pare cu adevărat rău şi eşti hotărât cu adevărat să nu mai păcătuieşti, chiar dacă mai cazi ulterior în păcat datorită slăbiciunii omeneşti, dar pentru zoofilie ţi se confiscă animalul şi ţi se dă amendă (în U. S. A.), iar pentru furt, pedofilie, viol sau ucidere ajungi la puşcărie (în U. S. A., cel mai democratic stat de drept, primind pedeapsa cu moartea sau ostracizare pe sute de ani, la ucigaşi în serie, sau hoţi care au păgubit statul sau firmele cu milioane de dolari), dar asta e "altă mâncare de peşte", sau "altă raţă în altă traistă". :sweat:

P. S. Încă ceva, ai făcut ce ai făcut şi ai reuşit să deturnezi tema, prin folosirea termenului "scabros", tot la obsesia ta sexuală. Oricum, cu tine sunt precum cavalerul medieval Don Quijote de la Mancha, care se luptă cu morile de vânt, crezând că sunt uriaşi! Nu mai posta off-topic, că te banează adminul! :throb:

Link la postare

here we go again! :yahoo: aleluiaaaa

Link la postare
Bicicleta e prima mea iubire.Nu prea au legatura una cu alta,in afara de 2 roti,sa si ghidon...Fiecare cu scopul sau,insa eu sint mai mult pentru bicicleta decit pentru motoreta.

In mare diferenta dintre cele doua categorii cred ca este dragostea pt 2 roti pe deoparte si setea de adrenalina pe cealalta.

Vladisto nu vreau sa te jignesc dar ce bicla ai tu(cu toate omologarile ei) nu este decit un fier urit si prost("aluminium") ma rog...Daca te pasioneaza intradevar,fa o tura cu una buna si ai sa vezi ce diferenta e...Efortul depus e enorm de mic in comparatie cu FB-ul tau si nu mai spun de altele,suspensie,frine,chiuvete,etc, care te tin o viata.Am avut si eu o porcarie d-aia si am rupt-o intr-o vara cu toate ca am menajat-o cit am putut.

Oricum pt faptul ca ai fost pina la Ploiesti si te-ai intors in ac zi ai tot respectul meu! Poate ne vedem sa dam o tura intr-un weekend. :beer:

Cu plăcere! Ştiu că bicicleta pe care o am nu este de viteză, dar nici nu am vrut aşa, ci una gen cruiser-enduro, pentru drumurile lungi şi proaste de la noi. Dacă vrei să mergem prin Bucureşti cam cu 25 km/h viteză constantă, mergem. Tel. meu este 0742.007.269 sau 021.684.76.91. :scooter:

Link la postare
Cu plăcere! Ştiu că bicicleta pe care o am nu este de viteză, dar nici nu am vrut aşa, ci una gen cruiser-enduro, pentru drumurile lungi şi proaste de la noi. Dacă vrei să mergem prin Bucureşti cam cu 25 km/h viteză constantă, mergem. Tel. meu este 0742.007.269 sau 021.684.76.91. :scooter:

Nu vorbeam mai de viteza si eu merg cam tot cu 25 constant,ci de efortul depus pentru a mentine viteza. La bicle ce vrei tu se numeste cross-country.O sa-mi notez nr tau si te sun cind imi fac timp de una mica.Pe zapada te tine?

o puteai face fara sa folosesti drept element de comparatie bicicleta ta.

Cind am facut comparatie cu ce am eu bre???!!! Am pus spre exemplificare o poza in care explic componentele unei bicle si alta cu diverse modele mai accesibile + specificatii tehnice... Ori nu ai citit atent ce am scris ori nu m-am exprimat eu bine.

Acum pe bune,pe tine te intereseaza subiectul sau postezi asa de dragul conversatiei in contradictoriu?

Link la postare
Nu vorbeam mai de viteza si eu merg cam tot cu 25 constant,ci de efortul depus pentru a mentine viteza. La bicle ce vrei tu se numeste cross-country.O sa-mi notez nr tau si te sun cind imi fac timp de una mica.Pe zapada te tine?

Cind am facut comparatie cu ce am eu bre???!!! Am pus spre exemplificare o poza in care explic componentele unei bicle si alta cu diverse modele mai accesibile + specificatii tehnice... Ori nu ai citit atent ce am scris ori nu m-am exprimat eu bine.

Acum pe bune,pe tine te intereseaza subiectul sau postezi asa de dragul conversatiei in contradictoriu?

nu am cetit yo cum tre... da tot aiurea suna ceea ce ii spuneai :P asta asa de dragul contradictoriului :beer:

Link la postare

Cred că da, de ce nu? :download:

Link la postare
Normal că pentru o femeie e mai uşor să se abţină, deoarece "pupăza" nu produce "lapte de cuc", care se cere "muls" de "pupăză" sau de "sora mâinii stângi", după caz. Oricum, dacă zici că te-ai abţinut opt luni, înainte "călcând" oricum "pupăza" cu "fratele cel mai înalt al degetului arătător", şi încercând să atingi punctul "G" cu sprayul uns cu vaselină şi introdus în anus (tot masturbare este), aşa cum ai afirmat sus şi tare ("daca am chef sa ung un spray cu vaselina si sa mi-l bag in cur, treba mea, sprayu' meu, vaselina mea, curu' meu, principiile mele"), şi nu minţi cu neruşinare, de fapt este logic, deoarece numai femeile frigide, dorind cu ardoare să aibă şi ele orgasm, ajung să fie obsedate sexual, şi să facă, spre exemplu, perversiuni între ele, ca tine. Nu eşti creştină dacă nu ai fost botezată şi miruită, altfel însă eşti. Dacă nu eşti creştină, aşa cum susţii, pierzi şansa unică de a-ţi fi iertate păcatele, prin Jertfa Mântuitorului sufletului şi al trupului, Iisus Hristos, Fiul şi Cuvântul lui Iahweh, Cel care este Veşnic, Adonai, Dumnezeu-Tatăl, Creatorul a tot ce există, întrupat din Sfânta Fecioară Maria, de la Duhul Sfânt, Sfinţitorul. Şi mai las-o cu ridicatul mâinii împotriva unui bărbat, că dai de unul care nu ştie carte şi... În ce priveşte iertarea păcatelor, orice păcat se iartă de Dumnezeu, prin preot (care nu are voie să spună nimănui ce aude la spovadă, nici nu are voie să-ţi interzică să te spovedeşti, ci numai dacă observă în voce aroganţă, şi nu părere de rău, cel mai mare păcat fiind mândria, îngerul Satana încercând să ia locul Creatorului, de atunci devenind demon, adică înger rău, atrăgând o treime din îngeri de partea lui, deveniţi astfel demoni, făcând rău oamenilor din răzbunare, şi încercând să-i înşele, zicând că tocmai ce spune Dumnezeu să nu faci, spre binele tău, e bine să săvârşeşti, dorind să fie adorat de oameni şi îngeri, diferenţa între îngeri şi oameni fiind că îngerii nu au trup din materie densă, adică format din particule cu masă mare şi frecvenţă joasă, ci din particule cu masă foarte mică şi frecvenţă înaltă, aşa cum ajunge să aibă şi omul după moartea fizică), inclusiv homosexualitatea, bisexualitatea, zoofilia, pedofilia, uciderea, violul, furtul, cu condiţia să iţi pară sincer rău că ai păcătuit, şi să încerci din răsputeri să nu mai păcătuieşti, cu ajutorul lui Dumnezeu, cerut prin rugăciune, iar dacă se mai întâmplă, să te duci din nou la spovadă, dar numai dacă îţi pare cu adevărat rău şi eşti hotărât cu adevărat să nu mai păcătuieşti, chiar dacă mai cazi ulterior în păcat datorită slăbiciunii omeneşti, dar pentru zoofilie ţi se confiscă animalul şi ţi se dă amendă (în U. S. A.), iar pentru furt, pedofilie, viol sau ucidere ajungi la puşcărie (în U. S. A., cel mai democratic stat de drept, primind pedeapsa cu moartea sau ostracizare pe sute de ani, la ucigaşi în serie, sau hoţi care au păgubit statul sau firmele cu milioane de dolari), dar asta e "altă mâncare de peşte", sau "altă raţă în altă traistă". :sweat:

P. S. Încă ceva, ai făcut ce ai făcut şi ai reuşit să deturnezi tema, prin folosirea termenului "scabros", tot la obsesia ta sexuală. Oricum, cu tine sunt precum cavalerul medieval Don Quijote de la Mancha, care se luptă cu morile de vânt, crezând că sunt uriaşi! Nu mai posta off-topic, că te banează adminul! :throb:

Meshtere tu te-ai prostit de la atata "muls de lapte de cuc"

HAI SICTIR CA-MI FACI SILA. :bash:

Am mai intalnit handicapati dar tu eshti shefu' lor.

Link la postare
Meshtere tu te-ai prostit de la atata "muls de lapte de cuc"

HAI SICTIR CA-MI FACI SILA. :bash:

Am mai intalnit handicapati dar tu eshti shefu' lor.

Iar tu şeful mincinoşilor! Adică handicapaţi moral, care le e ruşine cu natura lor umană! Asta dacă nu eşti impotent... :thumbdown:

P. S. Nu mai fi aşa încrâncenat, că văd că şi la expresii arhicunoscute, dar care "fac haz de necaz", tot nu te destinzi, dar aşa e firea ta, am observat, însă cu puţină bună-voinţă te poţi schimba! Hai să ne trăieşti bine, nu-ţi mai face sânge rău de pomană, că tot om eşti. Din cauza lui Salahhe (căci natura umană nu este homosexualitatea, altfel am fi dispărut de mult ca specie, nu mai spun de Sodoma şi Gomora, cetăţi locuite de homosexuali, ale căror fapte sunt săvârşite şi de bisexuali, distruse de Dumnezeu), ai deviat şi tu de la temă! :photo:

Link la postare
Iar tu şeful mincinoşilor! Adică handicapaţi moral, care le e ruşine cu natura lor umană! Asta dacă nu eşti impotent... :thumbdown:

P. S. Nu mai fi aşa încrâncenat, că văd că şi la expresii arhicunoscute, dar care "fac haz de necaz", tot nu te destinzi, dar aşa e firea ta, am observat, însă cu puţină bună-voinţă te poţi schimba! Hai să ne trăieşti bine, nu-ţi mai face sânge rău de pomană, că tot om eşti. Din cauza lui Salahhe (căci natura umană nu este homosexualitatea, altfel am fi dispărut de mult ca specie, nu mai spun de Sodoma şi Gomora, cetăţi locuite de homosexuali, distruse de Dumnezeu), ai deviat şi tu de la temă! :photo:

Bine bai onanistule, freac-o tu mai departe in timp ce eu imi rezolv situatia impreuna cu o femeie.

Chiar nu ii tin isonul user-ului Salahhe dar tu ai luat-o pe aratura rau. A fost amuzant o vreme deja este incredibil cata prostie poate sa zaca in tine. Imi mentin afirmatia ca eshti dus rau de tot, controleaza-te la cap.

:fuck:

PS daca nu stii definitia unui cuvantului onanist te pot "lumina" eu labagiule. :pokey:

Link la postare
Bine bai onanistule, freac-o tu mai departe in timp ce eu imi rezolv situatia impreuna cu o femeie.

Chiar nu ii tin isonul user-ului Salahhe dar tu ai luat-o pe aratura rau. A fost amuzant o vreme deja este incredibil cata prostie poate sa zaca in tine. Imi mentin afirmatia ca eshti dus rau de tot, controleaza-te la cap.

:fuck:

PS daca nu stii definitia unui cuvantului onanist te pot "lumina" eu labagiule. :pokey:

Băi Katana, eu nu ştiu ce ai înţeles tu, dar am afirmat doar că se mai întâmplă uneori să te apuce "damblaua" când nu ai femeie, şi te "rezolvi" singur, ceea ce trebuie să recunoşti, de acolo şi vorba "o labă la vremea ei, face cât zece femei!". Zi-ne că n-ai "făcut-o" singur, niciodată, că o să te credem cu toţii! :punk:

P. S. Hai să nu mai deviem de la temă, că înseamnă că şi-a atins scopul Salahhe, adică acela de boicotare a temei. Toate cele bune! :beer:

Link la postare
oh da, aveam nevoie de asa ceva....

E normal, căci eşti drăcuşorul!... :beach:

P. S. Dacă vrei garaj încălzit, 50 lei/lună, sună la Florin GPZ: 0723.288.728. :beer:

Link la postare
on topic, ce se intampla daca eu am si bicla si moto?

Eşti şi căluşar şi cavaler teuton, deci putem face o plimbare în trei, cu mine şi Andrei Silvăşanu, chiar pe zăpadă! :download:

ce zona ?

Zona Mc Donald's Orăşelul Copiilor. :jump:

P. S. Măcar pe perioada de iarnă merită! :punk:

Link la postare
Frate XXI Century Knight, concitadin al meu (între 6 şi 14 ani, adică între '73 şi '81, din clasa a I-a până într-a VIII-a inclusiv, am stat împreună cu părinţii tatălui, Stoica Emil, fost Bucăţică Emil, Moisoiu Mihai fiind tatăl lui vitreg, care locuiau pe str. Preda Buzescu nr. 8A, cartierul Tăbăcăriei, alimentele cumpărându-le din Piaţa Chiliei, fiind învăţători la cele două şcoli unde am învăţat, de lângă biserica Sf. Gheorghe, pe pardoseala dinaintea intrării căreia scrie "Pace vouă!" - "Pax vobiscum!", în latină - biserică unde m-am botezat şi miruit în '67, eu trecând prin echivalarea botezului în '90 (în urma vizionării filmului Isus din Nazaret, în regia lui Franco Zefirelli, cu Robert Powell în rolul principal, film făcut la dorinţa Bisericii Catolice, în Sfintele Scripturi spunând că "nu poate pomul rău să dea roade bune şi nici pomul bun să dea roade rele, de aici veţi deosebi pomul"), în Biserica Romano-Catolică, Soră cu cea Ortodoxă, dovada fiind echivalarea Botezului şi Mirului ortodox), ce mult iubesc Constanţa!: parcă văd în imaginaţie vitejii cavaleri geţi - "cei mai viteji şi mai drepţi dintre cele 100 de triburi trace", după cum afirma "părintele istoriei", Herodot, Tracia cuprinzând jumătatea răsăriteană a Europei pe vremea lui Burebista - , crezând într-Un Singur Dumnezeu şi în nemurirea sufletului, patrulând pe plajele de lângă cetăţile dacice de pe litoral, dar fiind în cele din urmă copleşiţi de numărul soldaţilor romani, apoi venind comercianţii greci cu corăbiile pline de ţesături alese, statui de marmură şi aramă, lămâi, vase de lut umplute cu vin, măsline şi ulei de măsline, şi luând de la băştinaşi alte amfore pline cu grâu, miere, brânză, pastramă de oaie şi baloturi de lână, iar apoi escadroanele romane de câte 100 de cavaleri, în frunte cu centurionul cu platoşa de fier aurită, ridicând deasupra capului gladiusul, sabia scurtă şi lată de fier, cu două tăişuri, cu vârful de pe care picură sânge roşu închis, cu bicepşii dezvoltaţi fără steroizi, mânjiţi de sângele combatanţilor, şi pelerina de culoare roşu-sângeriu, a renumitei purpure imperiale, obţinută prin îmbibarea în apa în care s-au fiert un anumit soi de melci marini, împreună cu panaşul de culoarea purpurei fluturănd mândru în briza mării, peste coiful de fier aurit strălucind orbitor în lumina soarelui de iulie, pe calul alb cu muşchii crupei umflându-se pe sub piele în momentul ridicării pe picioarele din spate şi împroşcării cu nisip fierbinte... Aceasta este adevărata Constanţă, unde au loc Campionatele Naţionale de Culturism! Aş vrea să locuiesc acolo, dar nu vrea nevastă-mea, zicând că acum este un oraş-fantomă, în care nu mai este industrie ca să găseşti loc de muncă pe post de inginer... Mă rog să se îndrepte situaţia pentru dragii mei constănţeni!

Ce naiba să faci cu aşa ceva? Mai bine ne luăm staţii speciale de emisie-recepţie free-hands. Pun pariu că au la Louis, în Germania. Aduce Viorel Patronu' de la Green County Choppers. Numai bine îţi doresc, brother XXI Century Knight!

Iată-l pe f_zoltan, încă un talent de povestitor, alături de gaxel, greenrider, pretender, dami3n, şi nu în ultimul rând, vladisto! :jump:

P. S. Dacă e sa crăp pe altarul pasiunii, vă anunţ prin Banditu, tel.: 0720.555.852 (Costel Cristian Balaciu, jurist, arată ca Darth Vader, având motto-ul "Arbeit macht Frei!", bunicul său fiind de origine german, cu un Suzuki Intruder 600 negru din '95 de la Alfamotors, fosta motocicletă, Yamaha SR 250 SE Special din '92, de la el cumpărând-o), poate veniţi în număr cât mai mare la "Vladimir Stoica, Ion Creangă şi Mihai Eminescu (tot la malul mării mi-ar place să fiu ingropat, la evolutia ciclica a Universului prin succesiunea “Big-Bang – Big Crunch” (prima strofa), si la evolutia ciclica a spiritului prin metemsomatoza sau reincarnare succesiva (a doua strofa), singurul lucru care dainuie fiind Spiritul care iubeste, m-am referit in urmatoarea poezie):

"Iubirea, sensul Existentei"

"Privesc al Universului nemarginit ocean,

Prin care, de fildes, roiuri de galaxii spirale,

Rotindu-se-n abisul sideral, de-obsidian,

Refac de-a lungul timpului etern, aceeasi cale.

Privesc angelicii tai ochi de chihlimbar,

Prin care, ale Iubirii coloane infinite,

Rotindu-se-n sufletele noastre, turbionar,

Refac de-a lungul timpului etern, viata si moarte."),

al motocicliştilor, XXI Century Knight's", poate se face şi un concurs memorial de motociclism, respectiv unul de culturism, de asemenea şi un club memorial de motociclism, respectiv unul de culturism:

gizaz fachin' craist

Link la postare

"P. S. Dacă e sa crăp pe altarul pasiunii, vă anunţ prin Banditu, tel.: 0720.555.852 (Costel Cristian Balaciu, jurist, arată ca Darth Vader, având motto-ul "Arbeit macht Frei!", bunicul său fiind de origine german, cu un Suzuki Intruder 600 negru din '95 de la Alfamotors, fosta motocicletă, Yamaha SR 250 SE Special din '92, de la el cumpărând-o), poate veniţi în număr cât mai mare la "Vladimir Stoica, Ion Creangă şi Mihai Eminescu (tot la malul mării mi-ar place să fiu ingropat, la evolutia ciclica a Universului prin succesiunea “Big-Bang – Big Crunch” (prima strofa), si la evolutia ciclica a spiritului prin metemsomatoza sau reincarnare succesiva (a doua strofa), singurul lucru care dainuie fiind Spiritul care iubeste, m-am referit in urmatoarea poezie): ... "

Ma vad nevoit sa fac o rectificare: nu bunicul, ci strabunicul meu a fost Nazi.

LOL! Bah, ati luat-o razna cu totii? Nu am mai intrat de mult de pro-bike, iar azi mergand la un gratar cu alti vreo 28 de motociclisti, aud ca am "fani" pe pro-bike! Sa crap de ras si alta nu...

Frate, ce legatura am eu cu postul acesta? Si nu prea inteleg de ce trebuie mentionata profesia mea, numarul de mobil, cum arat, ce motor am, ce "motto", ce motoare am avut, ce a facut bunicul meu, de unde mi-am cumparat motorul, etc... Hai ca am obosit. Nu mai scriu, ca abia m-am dat jos de pe motor de 30 de minute si "mi-a venit cheful" de o plimbare cu motorul.

Oameni buni, polemica asta nu isi are rostul. Tot ce am citit aici nu are legatura cu motociclismul.

Propun sa inchideti subiectul asta.

P.S.

O fi pacat, dar mie imi plac bisexualele. Na, ca nu m-am abtinut! Ptiu, drace!

Baaaahhhhh!!!!!! Am ras, cu lacrimi! Inca mai rad, in pana mea... nici nu pot sa mai scriu. Hai, pa! Ma duc sa o calaresc pe Suzi aia de 600 cmc de care vorbea Vladimir.

Link la postare

Hmmm, here we go again ....

Am si eu o motocicleta galbena. Un galben ca oricare galben. Are si roti. Rotunde. Pamantul e rotund. El se imvarte in jurul soarelui. Soare ca si numele prietenului meu Viorel Soare 07866.344.333 care slefuieste scanduri. Daca aveti nevoie, sunati. :Jumpy::Jumpy::Jumpy:

Link la postare
Normal că pentru o femeie e mai uşor să se abţină, deoarece "pupăza" nu produce "lapte de cuc", care se cere "muls" de "pupăză" sau de "sora mâinii stângi", după caz. Oricum, dacă zici că te-ai abţinut opt luni, înainte "călcând" oricum "pupăza" cu "fratele cel mai înalt al degetului arătător", şi încercând să atingi punctul "G" cu sprayul uns cu vaselină şi introdus în anus (tot masturbare este), aşa cum ai afirmat sus şi tare ("daca am chef sa ung un spray cu vaselina si sa mi-l bag in cur, treba mea, sprayu' meu, vaselina mea, curu' meu, principiile mele"), şi nu minţi cu neruşinare, de fapt este logic, deoarece numai femeile frigide, dorind cu ardoare să aibă şi ele orgasm, ajung să fie obsedate sexual, şi să facă, spre exemplu, perversiuni între ele, ca tine. Nu eşti creştină dacă nu ai fost botezată şi miruită, altfel însă eşti. Dacă nu eşti creştină, aşa cum susţii, pierzi şansa unică de a-ţi fi iertate păcatele, prin Jertfa Mântuitorului sufletului şi al trupului, Iisus Hristos, Fiul şi Cuvântul lui Iahweh, Cel care este Veşnic, Adonai, Dumnezeu-Tatăl, Creatorul a tot ce există, întrupat din Sfânta Fecioară Maria, de la Duhul Sfânt, Sfinţitorul. Şi mai las-o cu ridicatul mâinii împotriva unui bărbat, că dai de unul care nu ştie carte şi... În ce priveşte iertarea păcatelor, orice păcat se iartă de Dumnezeu, prin preot (care nu are voie să spună nimănui ce aude la spovadă, nici nu are voie să-ţi interzică să te spovedeşti, ci numai dacă observă în voce aroganţă, şi nu părere de rău, cel mai mare păcat fiind mândria, îngerul Satana, Potrivnicul, încercând să ia locul Creatorului, de atunci devenind demon, adică înger rău, atrăgând o treime din îngeri de partea lui, deveniţi astfel demoni, făcând rău oamenilor din răzbunare, şi încercând să-i înşele, zicând că tocmai ce spune Dumnezeu să nu faci, spre binele tău, e bine să săvârşeşti, dorind să fie adorat de oameni şi îngeri, diferenţa între îngeri şi oameni fiind că îngerii nu au trup din materie densă, adică format din particule cu masă mare şi frecvenţă joasă, ci din particule cu masă foarte mică şi frecvenţă înaltă, aşa cum ajunge să aibă şi omul după moartea biologică), inclusiv homosexualitatea, bisexualitatea, zoofilia, pedofilia, uciderea, violul, furtul, cu condiţia să iţi pară sincer rău că ai păcătuit, şi să încerci din răsputeri să nu mai păcătuieşti, cu ajutorul lui Dumnezeu, cerut prin rugăciune, iar dacă se mai întâmplă, să te duci din nou la spovadă, dar numai dacă îţi pare cu adevărat rău şi eşti hotărât cu adevărat să nu mai păcătuieşti, chiar dacă mai cazi ulterior în păcat datorită slăbiciunii omeneşti, dar pentru zoofilie ţi se confiscă animalul şi ţi se dă amendă (în U. S. A.), iar pentru furt, pedofilie, viol sau ucidere ajungi la puşcărie (în U. S. A., cel mai democratic stat de drept, primind pedeapsa cu moartea sau ostracizare pe sute de ani, la ucigaşi în serie, sau hoţi care au păgubit statul sau firmele cu milioane de dolari), dar asta e "altă mâncare de peşte", sau "altă raţă în altă traistă". :sweat:

Ce drac e asa de normal pentru o femeie sa se abtina? What, noi suntem asexuate?

Fazele cu "cucul" si "pupaza" sunt jenante chiar si pentru tine.

La fel cum am mai mentionat anterior, prezenta cuvantului "daca" indica o situatie ipotetica.

"FRIGÍ//D ~dă (~zi, ~de) 1) Care manifestă indiferenţă; lipsit de afectivitate. 2) (despre persoane) Care vădeşte aversiune şi/sau indiferenţă faţă de actul sexual; lipsit de plăcere sexuală. /<fr. frigide, lat. frigidus

Sursa: NODEX" Ai retinut, imbecilitate ambulanta? Deci aversiune sau indiferenta. Ceea ce nu e acelasi lucru cu disperarea de a obtine orgasm.

Crestina nu sunt din convingere ca altfel botezata am fost. Puteam sa fiu si circumcisa (daca eram barbat ofc) ca asta nu ma facea evreica. Deci jos crestinismul, cea mai josnica relegie dintre toate (aproape).

Am dat de unu fara carte, de unu cu biblia in brate.

Auzi ma ... la insiruirea ta de "pacate" ma bucur ca ai avut bunul simt sa nu incluzi si incestul ca e plina biblia de ele, ba mai sunt descrise si ca fapte onorabile. Dar sunt convinsa ca, daca ma pun sa caut pot gasi si zoofilie, si viol. Ca sa nu mai vorbim de furt. Iti amintesti cand au plecat evreii din egipt cu moise si i-au furat pe egipteni de tot ce au prins?

Trecem peste aberatiile biblicofile si ajungem la ps.

Ma bucur ca am treusit sa deviez tema pentru ca de fapt nu e nici o tema in topicul tau.

Cat despre Don Quijote, aici sunt de acord cu tine. Si tu esti tot un idealist care nu vede realitatea. Bine macar ca esti idealist. Asta nu pot sa contrazic.

Link la postare

@salehhe : l-ai jignit cam tare pe vladisto si nu merita .. dar poate a atins subiecte sensibile..

lasand asta , jignesti pe multi spunand "Deci jos crestinismul, cea mai josnica relegie dintre toate". nu e frumos sa te legi de religia oamenilor si nici sa ii faci josnici prin faptul ca sunt crestini ..

Link la postare
@salehhe : l-ai jignit cam tare pe vladisto si nu merita .. dar poate a atins subiecte sensibile..

lasand asta , jignesti pe multi spunand "Deci jos crestinismul, cea mai josnica relegie dintre toate". nu e frumos sa te legi de religia oamenilor si nici sa ii faci josnici prin faptul ca sunt crestini ..

deci da... si tastatura ei are probleme :P dar pentru ca suntem crestini o iertam de data asta. cu conditia sa se lase rebotezata de Vladisto :yahoo:

Link la postare

Deci eu chiar cred ca sunteti nebunui cu capu !!! Toata lumea zice ca s-a saturat de Vladisto si ca ar trebui exclus de pe forum dar vad ca toti va antrenati aiurea in discutii in contradictoriu cu el si ca ii animati topicurile aberante !!! Eu unu m-am saturat de acest individ care pe langa faptul ca nu stie altceva in afara de cavaleri, teutoni si religie nici macar nu stie ceva despre motociclete si nici cum se merge cu ele !!! Ma pish pe teutonii si pe cavalerii lui si eu nu am intrat pe acest forum sa vorbesc despre religie, este un forum de MOTOCICLISTI in caz ca nu va-ti dat seama !!! Haideti sa vorbim despre motociclete, cei care chiar sunteti motociclisti !!! Hai pa, sper sa nu imi duca nimeni dorul !!!

Link la postare
...Ai retinut, imbecilitate ambulanta?

Aceasta expresie il descrie cel mai bine pe acest ... aka Vladisto.

Du-te bha, ia-ti permisul de conducere mai intai, urca-te pe motocicleta ta (asta daca ai asa ceva) fa cateva mii de km la ghidon si pe urma posteaza pe forum de motociclisti. Tu nu eshti motociclist eshti un onanist biciclist care nu se poate abtine cand il apuca damblaua.

Inca odata iti spun - HAI SICTIR.

Ai fost amuzant o perioada deja eshti enervant prin ideile tale fixe.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.