Mergi la conţinut
Autentifica-te  
vladisto

Diferenta Dintre Motociclisti Si Biciclisti

Recommended Posts

@salehhe : l-ai jignit cam tare pe vladisto si nu merita .. dar poate a atins subiecte sensibile..

lasand asta , jignesti pe multi spunand "Deci jos crestinismul, cea mai josnica relegie dintre toate". nu e frumos sa te legi de religia oamenilor si nici sa ii faci josnici prin faptul ca sunt crestini ..

gaxel, l-am jignit pe Vladisto dar o merita cu varf si indesat. N-a atins subiecte delicate .. inca.

Spunand ca religia crestina este una josnica ma refer la dogma nu la acoliti. In plus asta e parerea mea si n-o sa renunt de curand la ea. N-am nimic cu religia omului, am ceva cu astia care ti-o baga pe gat, cu popii carora nici nu le pasa de zeii lor, cu astia ca vladisto carora daca le spui ca nu esti crestin, nu iti respecta dreptul la religia ta si te bat la cap cu zeii lor prafuiti si anacronici.

Si in plus de ce e topicul asta la Discutii despre motociclism/motociclete? N-are nici o legatura cu motociclismul. Muta-l la Alte discutii ca de aia esti moderator.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand camion de 50 de tone, numai daca pica nocturna de pe stadionul Rapid sau daca va posta aici si Viorel Soare 07866.344.333 care slefuieste scanduri, prietenul lui Baiazid, care are o motocicleta galbena, cu 2 roti, va jur, ca am vazut-o eu (intamplator mai iesim impreuna cu motoarele). Hai Steaua!

Lasand la o parte gluma, cred ca s-a ajuns cam departe.

Vladimir, potoleste-te, te rog nu mai posta aici. Nu rezolvi nimic certandu-te cu lumea pe forum si nu trebuie sa demonstrezi nimic nimanui.

salahhe, am retinut parerea ta despre religia noastra, dar inca nu am vazut pe cineva care sa iti fi cerut parerea despre ea. Eu nu sunt prea religios, intru in biserica doar in cazde botez, cununie, inmormantare. Si totusi, cred ca este o religie buna, permisiva, care nu te obliga sa dai cu pietre in aproapele tau pentru ca nu face ca tine. Parerea mea, vorba lui Vacaroiu. Insa, vezi tu, ar trebui sa respectam religia fiecaruia si sa nu o terfelim atunci ne-a suparat cineva. Dar nu despre asta e cazul sa vorbim aici.

Propun moderatorilor sa mute/stearga topicul acesta, ca nu isi are rostul. Pe bune. Nu a folosit nimanui, ba mai mult, a dus la certuri intre unii si altii, la injurii, discutii aberante, etc. Ca sa o spun pe scurt si mai direct, se bat campii rau de tot in topicul asta.

Neclaritati, nelamuriri? Miercurea la Arc si Vinerea in Etrusco! Berea o dati voi, care aveti nelamuriri... :beer:

Aaaa... si era sa uit: Vladimire, daca tot ai colectia aia de poze cu mine, mai ia cateva, sa adaugi la colectie:

Hai, te pupa tata Vader! Ala mic, negru, cu casca, de respira greu...

post-2119-1161511032_thumb.jpg

post-2119-1161511076_thumb.jpg

Link la postare

Mai baieti voi nu vedeti ca personajul in cauza(Vladisto) va impute la propriu forumul, care cica ar fi:"PRO-BIKE forum > Despre Motociclete > Discutii despre motociclism/motociclete", cu flatulente intelectuale si derapaje mentale triste care frizeaza patologicul.Faptul ca unii dintre voi il cunoasteti personal si-l tolerati pe acest individ din simpatie prost inteleasa nu aduce cu sine si obligativitatea sa-l suportam si noi "restul lumii".Moderatorii sa-si faca treaba.

Votez clar cu:KATANA,salahhe, Feroce.

Hai, acum sariti "fan-clubul" si aparati-va tristul teuton care nu-i in stare sa-si ia permisul din motive misterioase si sparge borduri cu mobra ca-i puiul vostru cel ocrotit.

Link la postare

Beeeeeyyyyy!!! Eu m-am stricat de ras!!!!! Banditu-le, iti multumesc ca mi-ai dat si mie link-ul si nu te-ai distrat numai tu.N-am avut rabdare sa citesc chiar tot, dar parca am dat de o slujba la biserica, cu fraze interminabile, de le pierdeam sensul pana ajungeam la punct. Moama!!!! M-am strambat de ras!

Bey Banditu, da' stii care-i treaba??? Bey, m-am suparat ca n-ai pus si poza cu mine! Ce mey, io sunt urata, sau n-ai pus-o ca eu n-aveam fusta scurta? Hai ca s-a ales praful de topicul asta.Nu stiu exact de la ce a plecat, dar sigur s-a deviat rau de la subiect.

=))=))

Link la postare
Beeeeeyyyyy!!! Eu m-am stricat de ras!!!!! Banditu-le, iti multumesc ca mi-ai dat si mie link-ul si nu te-ai distrat numai tu.N-am avut rabdare sa citesc chiar tot, dar parca am dat de o slujba la biserica, cu fraze interminabile, de le pierdeam sensul pana ajungeam la punct. Moama!!!! M-am strambat de ras!

Bey Banditu, da' stii care-i treaba??? Bey, m-am suparat ca n-ai pus si poza cu mine! Ce mey, io sunt urata, sau n-ai pus-o ca eu n-aveam fusta scurta? Hai ca s-a ales praful de topicul asta.Nu stiu exact de la ce a plecat, dar sigur s-a deviat rau de la subiect.

=))=))

De la intervenţia off-topic a lui Salahhe a început, de acord că s-a deviat rău de la subiect, dar dacă tot s-a deviat am zis că nu strică să "fac pe prostu'" şi să cădem pe jos de râs, "spunând lucrurilor pe nume"! =)) Bineînţeles că sunt şi NVidioşi care "iau lucrurile în serios", doar-doar nu s-o mai râde în halul ăsta pe acest forum, şi de ce nu, dacă s-ar putea pe nici un forum! :fuck:

P. S. Viaţa e scurtă, depinde cum vrei să o trăieşti, căzând pe jos de râs, sau crăpând de NVidie, făcând oamenii să râdă şi să aprecieze viaţa, sau distrugându-le orice plăcere de a trăi, de ce nu, determinându-i să se sinucidă, ori chiar dându-le "o mână de ajutor" dacă totuşi nu "fac pasul"! :photo:

Link la postare
De la intervenţia off-topic a lui Salahhe a început, de acord că s-a deviat rău de la subiect, dar dacă tot s-a deviat am zis că nu strică să "fac pe prostu'" şi să cădem pe jos de râs, "spunând lucrurilor pe nume"! =)) Bineînţeles că sunt şi NVidioşi care "iau lucrurile în serios", doar-doar nu s-o mai râde în halul ăsta pe acest forum, şi de ce nu, dacă s-ar putea pe nici un forum! :fuck:

P. S. Viaţa e scurtă, depinde cum vrei să o trăieşti, căzând pe jos de râs, sau crăpând de NVidie, făcând oamenii să râdă şi să aprecieze viaţa, sau distrugându-le orice plăcere de a trăi, de ce nu, determinându-i să se sinucidă, ori chiar dându-le "o mână de ajutor" dacă totuşi nu "fac pasul"! :photo:

Vladisto, multumesc ca mi-ai facut un rezumat, ca n-aveam rabdare sa citesc.

Si daca se sinucide cineva, anuntati-ma si pe mine.O sa fie rasul si mai mare.Mie-mi place, mie-mi place!!! Dau si eu o mana de ajutor.Sau "neshte" benzina.

Link la postare
nu-i lua in seama vladisto, ar vrea ei sa fie ca tine :flex:

=))

Normal, trebuie să calci peste mândrie, ca să "faci pe prostu'", numai ca să faci lumea să râdă, şi deasemenea, la fel de greu e să "le scoţi din tine"! Hai să ne trăieşti bine, ca dealtfel toţi motocicliştii români şi de naţionalitate română! :beer:

P. S. Jos oftica! :bash: Trăiască "râsul necontrolat", adică acela care-ţi produce febră musculară la fălci şi abdomen! =)) Vă iubesc pe toţi (iubire creştină, ca să nu apară comentarii)! :throb:

Vladisto, multumesc ca mi-ai facut un rezumat, ca n-aveam rabdare sa citesc.

Si daca se sinucide cineva, anuntati-ma si pe mine.O sa fie rasul si mai mare.Mie-mi place, mie-mi place!!! Dau si eu o mana de ajutor.Sau "neshte" benzina.

Chiar este nevoie! Îţi muţumesc cu dragoste creştină! :wub: Totul este să facem pro-bikerii să râdă, cu orice mijloace, chiar dându-ne foc la amorul propriu (inclusiv cu emoticoane)! :focus:

Mai baieti voi nu vedeti ca personajul in cauza(Vladisto) va impute la propriu forumul, care cica ar fi:"PRO-BIKE forum > Despre Motociclete > Discutii despre motociclism/motociclete", cu flatulente intelectuale si derapaje mentale triste care frizeaza patologicul.Faptul ca unii dintre voi il cunoasteti personal si-l tolerati pe acest individ din simpatie prost inteleasa nu aduce cu sine si obligativitatea sa-l suportam si noi "restul lumii".Moderatorii sa-si faca treaba.

Votez clar cu:KATANA,salahhe, Feroce.

Hai, acum sariti "fan-clubul" si aparati-va tristul teuton care nu-i in stare sa-si ia permisul din motive misterioase si sparge borduri cu mobra ca-i puiul vostru cel ocrotit.

Dacă şi Vulcanu' e "mobra", ce să mai zic... Dar fiecare cu impresiile lui, nu? :scooter:

mi-am adus aminte de ce a zis cineva la inceputul epopeei vladisto pe forumul asta:

`eu n-as sapa in spatele casei lui` :Jumpy:

bine zicea

Valabil, dacă aş locui la ţară, şi pentru oricine locuieşte la ţară de cel puţin două generaţii, deci are şi a mai avut hazna în spatele casei! Şi cine vă pune să săpaţi? :search:

Deci eu chiar cred ca sunteti nebunui cu capu !!! Toata lumea zice ca s-a saturat de Vladisto si ca ar trebui exclus de pe forum dar vad ca toti va antrenati aiurea in discutii in contradictoriu cu el si ca ii animati topicurile aberante !!! Eu unu m-am saturat de acest individ care pe langa faptul ca nu stie altceva in afara de cavaleri, teutoni si religie nici macar nu stie ceva despre motociclete si nici cum se merge cu ele !!! Ma pish pe teutonii si pe cavalerii lui si eu nu am intrat pe acest forum sa vorbesc despre religie, este un forum de MOTOCICLISTI in caz ca nu va-ti dat seama !!! Haideti sa vorbim despre motociclete, cei care chiar sunteti motociclisti !!! Hai pa, sper sa nu imi duca nimeni dorul !!!

Da? La întruniri nu vorbeşti şi despre fete? Nu, numai despre motociclete vorbeşti, aşa e! :blum:

Ce drac e asa de normal pentru o femeie sa se abtina? What, noi suntem asexuate?

Fazele cu "cucul" si "pupaza" sunt jenante chiar si pentru tine.

La fel cum am mai mentionat anterior, prezenta cuvantului "daca" indica o situatie ipotetica.

"FRIGÍ//D ~dă (~zi, ~de) 1) Care manifestă indiferenţă; lipsit de afectivitate. 2) (despre persoane) Care vădeşte aversiune şi/sau indiferenţă faţă de actul sexual; lipsit de plăcere sexuală. /<fr. frigide, lat. frigidus

Sursa: NODEX" Ai retinut, imbecilitate ambulanta? Deci aversiune sau indiferenta. Ceea ce nu e acelasi lucru cu disperarea de a obtine orgasm.

Crestina nu sunt din convingere ca altfel botezata am fost. Puteam sa fiu si circumcisa (daca eram barbat ofc) ca asta nu ma facea evreica. Deci jos crestinismul, cea mai josnica relegie dintre toate (aproape).

Am dat de unu fara carte, de unu cu biblia in brate.

Auzi ma ... la insiruirea ta de "pacate" ma bucur ca ai avut bunul simt sa nu incluzi si incestul ca e plina biblia de ele, ba mai sunt descrise si ca fapte onorabile. Dar sunt convinsa ca, daca ma pun sa caut pot gasi si zoofilie, si viol. Ca sa nu mai vorbim de furt. Iti amintesti cand au plecat evreii din egipt cu moise si i-au furat pe egipteni de tot ce au prins?

Trecem peste aberatiile biblicofile si ajungem la ps.

Ma bucur ca am treusit sa deviez tema pentru ca de fapt nu e nici o tema in topicul tau.

Cat despre Don Quijote, aici sunt de acord cu tine. Si tu esti tot un idealist care nu vede realitatea. Bine macar ca esti idealist. Asta nu pot sa contrazic.

Incestul este tot păcat mare, iar Lot a fost îmbătat de cele trei fiice ale sale, care s-au culcat cu el, trăind de mult timp sinistraţi într-o grotă, fără ţipenie de om, ceea ce s-a întâmplat fiind condamnat de Dumnezeu. Iar evreii n-au furat nimic de la egipteni, nefăcând nimic fără voia lui Dumnezeu. Dar ce e cu supoziţia nefondată că aş fi avut "666 pe ecuson"? Eşti cumva satanistă? Dacă nu vezi nici o legătură cu motociclismul în tema postată, ce să mai zic de postările tale?! :jump:

Aceasta expresie il descrie cel mai bine pe acest ... aka Vladisto.

Du-te bha, ia-ti permisul de conducere mai intai, urca-te pe motocicleta ta (asta daca ai asa ceva) fa cateva mii de km la ghidon si pe urma posteaza pe forum de motociclisti. Tu nu eshti motociclist eshti un onanist biciclist care nu se poate abtine cand il apuca damblaua.

Inca odata iti spun - HAI SICTIR.

Ai fost amuzant o perioada deja eshti enervant prin ideile tale fixe.

Aşa e, tu întotdeauna te-ai abţinut, uitasem! :beer:

Link la postare

Eshti fara speranta ... de vindecare.

Spre deosebire de matale eu am motocicleta (o motocicleta reala), am permis de conducere (iti pot arata fotografii cu motocicleta intr-un peisaj, altul decat curtea in care ai fotografiat tu vulcanul, dar nu am de gand sa-ti imbogatesc colectia) si ceea ce este foarte foarte imporant, eu am DISCERNAMANT asupra tuturor actiunilor mele (tu ai?!).

Link la postare

Spre deosebire de matale eu am motocicleta (o motocicleta reala), am permis de conducere (iti pot arata fotografii cu motocicleta intr-un peisaj, altul decat curtea in care ai fotografiat tu vulcanul, dar nu am de gand sa-ti imbogatesc colectia) si ceea ce este foarte foarte imporant, eu am DISCERNAMANT asupra tuturor actiunilor mele (tu ai?!).

Spre deosebire de matale eu recunosc că instinctul sexual primar nu poate nimeni să spună că îl poate controla întotdeauna, eu având nu mai puţin discernământ asupra tuturor actiunilor mele decât tine, asta însemnând că se întâmplă rar să nu-l pot controla, nu aşa cum vrei să pară, adică în sensul că nu-l pot controla deloc, un păcat care se repetă frecvent, fiind deja viciu! Dar am zis să mai râdem şi noi, cei care mai ştim să râdem, dacă tot m-a "inspirat" Salahhe, deturnând tema, că şi pe ea o iubesc cu dragoste creştină, că tot posesoare de motocicletă e şi ea, şi îi fac reclamă pozitivă lu' tata Vader, "ăla cu mască neagră şi care respiră greu", apropos de o prietenie cu el! :punk:

Link la postare
Numai, gata, eu renunt.

Mi s-a parut amuzant la inceput si ulterior o perioada, dar gata. Pe mine personal nu ma mai amuza nimic la personajul asta. :boredom:

Da' de ce te-ai supărat aşa? Doar nu pentru că i-am făcut reclamă lui Banditu în faţa lui Salahhe?! Oricum se ştie că femeia alege, chiar dacă se iau la poceală bărbaţii pentru ea! :beach:

Link la postare
Mai bine spune-ne daca ai luat permisu' ala amarat,"Star*-ule".

Sau ai ramas,ca si pana acum,la stadiul de trompeta pedestra???

Permisu' ăla amărât, vorba ta, pe 15 îl disput. Deci am rămas la stadiul de trompetă pedestră, sau de vajinic căluşar, vorba lui Salahhe! :hunter:

P. S. Fiţi în continuare atenţi la mersul nătâng al coteţarilor, de asemenea nu bravaţi! Să ne "forumim" până la opt zeci de ani! :punk:

da fi ma si tu mai normal.Vladisto despre tine e vorba

Aha, deci asta voia să spună Katana! Problema e că memoria omului nu reţine lucrurile normale, de rutină, care sunt deja reflexe condiţionate. De aceea trebuie să facem ceva ieşit din comun care să facă lumea să "se cace pe ea de râs"! =)) Astfel vom ţine minte lucruri plăcute, deoarece şi decesele sunt ieşite din comun şi le ţinem minte, dar de aceea e bine să fie cât mai puţine... =((

Link la postare

Bey Vladimire, las-o dracu' de reclama... de asta am eu nevoie, crezi tu? :Jumpy:

Pe "tata Vader" il stie lumea de pe la intruniri, Arc, Etrusco, Jack, iesirile in grup din fiecare week end. Chiar nu am nevoie de reclama...

Concluzie: fara reclama pentru subsemnatul. Nu ma amesteca. :beer: NU am treaba cu teutoni, cavaleri templieri, crestin am fost facut fara sa ma intrebe nimeni, etc.

Hai bafta pe 15, sa iti iei naibii permisul ala si sa dai de baut in Etrusco!

Link la postare

Auzi, auzi!!!! Am si io motoreta ca a ta!!! Auzi, ma Katana, da' ce ma, tu ai diploma?? Hai sa vedem, da?? Arata si tu diploma aici.Si permisu', da?? Si ce mai ai tu pe-acasa??? Ia sa pui aici pe forum, sa vedem, da?? Hai ca pun si io. Pot sa pun si diploma lu' taica-meu, ca a terminat si el facultatea? Si a avut nota mai mare k mine.Pot, pot??

Link la postare

Am ceva de raspuns...

@Banditu, apropos de religie, cum ar fi sa intru eu si sa incep sa scriu romane intregi povestindu-va de ce cred eu in ceea ce cred eu si de ce toti crestinii sunt condamnati la chinuri vesnice pentru ca sunt incapabili sa vada adevarul despre dumnezeul meu? Cum ar fi sa perorez ore in sir despre ritualurile noastre si sa incerc sa va conving sa va convertiti la religia mea? Mie, ceea ce face Vladisto, mi se pare un abuz din acest punct de vedere. Nu sunt crestina, uneori sunt foarte anticrestina, treaba mea, e parerea mea si zic ce vreau eu. Dar nu o sa fac aici publicitate niciunei tendinte religioase pentru ca mi se pare josnic.

Sustin propunerea ta de a muta acest topic sau a-l sterge. Nu-si are rostul si nu are nici o legatura cu motociclismul. Are legatura doar cu bazaconiile lu Vladisto, teutonii si religia lui. Nici macar nu e distractiv.

@Vladisto, zici ca am fost of-topic.. care e SUBIECTUL topicului tau? Despre ce ar trebui sa discute lumea? Eu ti-am lansat o provocare la o disputa argumentativa. N-ai fost in stare sa raspunzi. Ce e distractiv in ce ai spus tu? Nimic. Sunt niste chestii cvasi-religioase, scarboase si penibile. Nu am citit un singur argument valabil de la tine. Nu inspiri nimanui decat scarba, nici macar distractiv nu esti decat indirect, ca altii mai inspirati fac misto de tine.

La obiect

citez "Incestul este tot păcat mare, iar Lot a fost îmbătat de cele trei fiice ale sale, care s-au culcat cu el, trăind de mult timp sinistraţi într-o grotă, fără ţipenie de om, ceea ce s-a întâmplat fiind condamnat de Dumnezeu. Iar evreii n-au furat nimic de la egipteni, nefăcând nimic fără voia lui Dumnezeu. Dar ce e cu supoziţia nefondată că aş fi avut "666 pe ecuson"? Eşti cumva satanistă? Dacă nu vezi nici o legătură cu motociclismul în tema postată, ce să mai zic de postările tale?!"

raspund:

Asa de condamnate au fost alea ca le-a facut mame de popoare intregi ceea ce este cinstea suprema la femei pentru evrei. Deci NU. In schimb dumnezeu le-a mai si spus evreilor sa fure tot ce prind, da aveau voie ca era inainte de faza de pe muntele Sinai. Aia cu 666 nu imi apartine. Iti pot arata 3 topicuri ale mele cu legatura directa cu motociclismul. Tu poti?

Si .. corectare: eu nu sunt "posesoare de motocicleta", cum m-ai gratulat, ci "conducatoare de motocicleta". Se observa difernta?

PS: Pentru toata lumea. Imi cer scuze, intr-adevar, ca mi-au scapat vorbe grele la adresa religiei voastre (care sunteti crestini). Nu era cazul, nu era locul si ca sa explic ce vroiam sa spun ar insemna sa dau in mintea lui Vladisto (si asa se intrevad simptome cu posturile astea kilometrice). Deci imi cer scuze inca o data. Va respect optiunea religioasa (atata timp cat nu mi se scoate ochii cu ea).

Link la postare
Da? La întruniri nu vorbeşti şi despre fete? Nu, numai despre motociclete vorbeşti, aşa e! :blum:

Ba LAKE care esti, mai intai sa apari tu la vreo intalnire calare pe motocicleta si dupa aceea o sa vb despre ce vrei tu !!! In momentul de fata tu esti un biciclist parlit care nu are nici o treaba cu motocicletele !!! Vezi-ti

de teutonii si de regligia ta si dupa aceea sa ma intrebi pe mine despre ce vorbesc, care spre deosebire de tine am o vasta experienta pe motor (nu numai unul, ci mai multe) !!! Hai pa, biciclist parlit !!!

vladisto dai ma si tu o bere daca iei carnetu` ? pe 15 acu`

O sa ia asta permisu' cand mi-oi lua eu Harley Davidson Goldwing !!!

Link la postare
Auzi, auzi!!!! Am si io motoreta ca a ta!!! Auzi, ma Katana, da' ce ma, tu ai diploma?? Hai sa vedem, da?? Arata si tu diploma aici.Si permisu', da?? Si ce mai ai tu pe-acasa??? Ia sa pui aici pe forum, sa vedem, da?? Hai ca pun si io. Pot sa pun si diploma lu' taica-meu, ca a terminat si el facultatea? Si a avut nota mai mare k mine.Pot, pot??

:huh:

Si cam ce vrei tu de la mine ?!!! Pune ce vrei, sunt sigur ca vladisto le va folosi in posturile lui ulterioare.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.