Mergi la conţinut
Autentifica-te  
izodig

Soft enduro - Linga Bucuresti

Recommended Posts

Salut. Daca se iese Sambata sau Duminica vin si eu :)

Am schimbat porcusorul(BMW) cu un LC4 si abia astept sa-l scot la plimbare.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am luat maiine (vineri) liber ca sa termin rodajul la Husa mea. Mai este cineva tentat de o plimbarica prin padurea de langa Stefanesti sau Baneasa maiine?

Deasemenea, sambata vreau din nou sa ies, de data asta cu motoreta full-power (delimitata dupa rodaj)...

Astept propuneri

Radu - 0723344022

Link la postare

Fratilor enduristi...

Haideti sa ne strangem in week-end-ul-ul asta (17-18.martie.2007), ori sambata ori duminica si sa facem o gasca mai marisoara si sa mergem pe undeva sa rupem un pic capritele, ca deja e frumos afara si in week-end se anunta soare.

Haideti sa vbm la telefon sau pe messenger (stoicabogdan2002@yahoo.com - adresa mea) si sa facem ceva palpabil pentru noi. Poate pe la Ciolpani, pe la Snagov...

Haideti, ca a trecut iarna, tre' sa facem sangele sa curga

Link la postare

Acum doua saptamani a fost o iesire faina la Calugareni (mi-am dezvirginat Husa...). Weekendul trecut au fost aproape 20 de enduroaice la Izvoranu (Buzau) si distractia a fost maxima.

Haideti sa gasim un "decor" cat mai fain langa Bucuresti, ca sa poata ajunge si cei care nu au remorci sau care au caucioace exclusiv enduro...

Ideea ar fi sa gasim o zona de plimbare si de chinuit capritele, nu doar un deal sau un circuit unde sa ne invartim in cerc..

Idei ceva ?

Link la postare

Pai nu in cerc, ca militienii, ca asa ne plimbam in jurul Arcului de triumf... Poate au enduristii mai umblati vreo idee, dar relativ aproape de Bucuresti, ca n-avem remorci...

Hai sa ne strangem si sa facem ceva frumos

Link la postare

Intre Romstal Pipera si Stefanesti este o zona in care eu merg des. Are rape, un deal interesant, camp, padure, scari, urcari, coborari....

Tentant sau nu ?

Link la postare

Tentant ! :thumbup:

0788021924

Eu nu am mess , iar internetul merge greu cind e reteaua suprasolicitata.

Simbata vroiam sa merg la Paula's bikershop sa-mi cumpar cite ceva din magazin , dar daca se lasa cu o iesire particip si eu. :scooter:

Link la postare

Bey enduristilor... Hai sa ne intalnim maine la arc, pe la 12 si sa cadem de acord cu locatia. Zicea un baiat cu Husaberg, ca stie el un loc mirific pe la Stefanesti. Mie mi se pare OK, nu e nici departe, iar din descriere pare foarte frumos de killerit motoretele.

Haideti sa vbm in seara asta si sa stabilim pt maine, macar sa fim 2-3, ca o sa iasa frumos.

Link la postare

Baiatu' cu Husabergu (eu... ;) ) nu a avut net de dimineata si nu a citit mesajul de mai sus. Am ajuns pe la 11 la renumitul "Coclau" dar nu am stat mai mult de o ora ca mi-a parut deplictismaxim... Un deal prafuit cu un simulacru de traseu cross... N-oi sti eu mare lucru de cross, dar nici sa ma invart ca gascanu' in cerc nu-mi place :thumbdown:

Ne vedem weekendul urmator la un enduro adevarat, la Izvorani, Sarata sau Breaza... (ofer loc pe remorca...)

Link la postare
Bey enduristilor... Hai sa ne intalnim maine la arc, pe la 12 si sa cadem de acord cu locatia. Zicea un baiat cu Husaberg, ca stie el un loc mirific pe la Stefanesti. Mie mi se pare OK, nu e nici departe, iar din descriere pare foarte frumos de killerit motoretele.

Haideti sa vbm in seara asta si sa stabilim pt maine, macar sa fim 2-3, ca o sa iasa frumos.

Eu am primit sms-ul tau si la 12.30 eram la Arc. A venit doar un baiat cu un Transalp, am stat un pic de vorba si pe la 13.30 am renuntat si mi-am vazut de treaba.. te-am sunat, dar nu ai raspuns..

Link la postare
Baiatu' cu Husabergu (eu... ;) ) nu a avut net de dimineata si nu a citit mesajul de mai sus. Am ajuns pe la 11 la renumitul "Coclau" dar nu am stat mai mult de o ora ca mi-a parut deplictismaxim... Un deal prafuit cu un simulacru de traseu cross... N-oi sti eu mare lucru de cross, dar nici sa ma invart ca gascanu' in cerc nu-mi place :thumbdown:

Ne vedem weekendul urmator la un enduro adevarat, la Izvorani, Sarata sau Breaza... (ofer loc pe remorca...)

Salut. Daca mai e vacant locul pe remorca, as vrea sa-l ocup eu (contra unui numar de beri :)))

Ne auzim spre week-end

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.