Mergi la conţinut

Vreau sa schimb clasa... gsx-f 600


Recommended Posts

Salut!.. vreau si eu niste pareri cat mai avizate despre urmatorul lucru.Sunt oarecum incepator si pana acum am mers cu un virago de 250.De curand m-am decis sa schimb clasa, fapt pentru care am gasit un gsx f 600.Ideea este ca nu am mers niciodata pe altceva decat cruisere (cu atat mai mul cu cat cel pe care mi-am facut ucenicia este unul relativ usor k greutate si usor de condus) si as fi vrut sa stiu daca modelul despre care vorbeam este unul pe care poti invata sau ar trebui sa-l las deoparte deocamdata.Merci ! si astept pareri... :help:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nu iti recomand gsxf 600 deoarece consuma mult,este inalta pentru o viteza si este instabila pe viraje de la 100 in sus,sfatul meu este sa incerci un bandit de 600 sau cbr-ul de 600,sunt motociclete foarte bune care nu iti vor crea surprize neplacute.nu te mai gandi la gsxf daca vrei sa fii intreg si cu bani in buzunar.ASFALT USCAT.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...