Mergi la conţinut
f_zoltan

Stare civila, relatii

Cum stati cu relatiile?  

319 membrii au votat

1. 1. Casatoriti sau nu?

• Casatorit si multumit cu situatia
      72
    • Casatorit, dar mai bine n-as fi
      15
    • Casatorit si curvar
      14
    • Necasatorit, dar pe cale spre mariaj
      43
    • Necasatorit si imi e bine asa
      118
    • Necasatorit si curvar
      55
    • Astept aprobarea casniciilor de acelasi sex
      3

Recommended Posts

sincer... nu-ti recomand un motociclist. :) mai bine un doctor!!! -zice mama, dar ea vede doar partea macabra a motociclismului- :D

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
parerea mea?

motociclistii au o doza de egoism care se poate reflecta in viata de cuplu :D

Foarte corect!!! decat un parfum sau flori mai bine niste benzina !!!

Link la postare

kimmi eu nu sunt chiar asa convinsa in privinta medicului, prefer motociclistul.

alex, benzina e foarte buna , maia les daca mi-o face cadou duminica dimineata asa ca sa ma pot bucura de o zi pe strazi de munte , iar daca el e doctor sau ce o fi :P , problema lui, sa stea acasa ca de facut pe langa casa se gaseste intotdeauna ceva , poate sa inceapa de la curatenie :D

R1der cred ca egoismuls ereflecta atunci cand pasiunea nu e impartasita de amandoi!

Link la postare
kimmi eu nu sunt chiar asa convinsa in privinta medicului, prefer motociclistul.

alex, benzina e foarte buna , maia les daca mi-o face cadou duminica dimineata asa ca sa ma pot bucura de o zi pe strazi de munte , iar daca el e doctor sau ce o fi :P , problema lui, sa stea acasa ca de facut pe langa casa se gaseste intotdeauna ceva , poate sa inceapa de la curatenie :D

R1der cred ca egoismuls ereflecta atunci cand pasiunea nu e impartasita de amandoi!

Nu are farmec sa arzi benzina singur(a) si sa nu ai cu cine savura placerea mersului pe motor!!!

Link la postare

ah, pai nici nu am pomenit de mers singura , :pilot: intodeauna duminica dintre prieteni cel putin unul are chef de ars benzina , important e sa nu trebuiasca sa car pe cineva in spate pentru ca pierde din farmec distractia.

Link la postare
ah, pai nici nu am pomenit de mers singura , :pilot: intodeauna duminica dintre prieteni cel putin unul are chef de ars benzina , important e sa nu trebuiasca sa car pe cineva in spate pentru ca pierde din farmec distractia.

Eh,asta iti lipsea ca fata sa il mai cari pe domnu'avocatu sau doctoru in spate !!! =))

Link la postare

ah pai ce crezi ca doar o singura data l'am carat pe domnu' in spianre .......doar ca m-am c'am saturat de la o vreme.

vezi sa fii singur motociclist e mai usor decat sa fii singura motociclista.........

Link la postare

Da, dar motociclistele nu sunt vazute ca partenere de viata ci doar ca partenere de distractie.

Ghici de ce.

Link la postare

bai ce noutati aflu ... lol.. si motoristii sunt pe post de parteneri de viata ? andrei, ai si tu unu sau tu doar te distrezi ?

ahahahha

Link la postare

mai andrei pe mine nu ma duce mintea prea mult si nu imi dau seama de ce ??? poate ma ajuti sa inteleg!

oricum idea pelcase de la faptul ca e destul de nasol sa fii motociclist, si mai ales motociclista si sa nu ai un partener care iti impartaseste pasiunea, si mai grav care nu conduce si trebuie mereu cand iesi sa-l car in spate.

Link la postare
1. mai andrei pe mine nu ma duce mintea prea mult si nu imi dau seama de ce???

2. poate ma ajuti sa inteleg!

3. oricum idea plecase de la faptul ca e destul de nasol sa fii motociclist,

4. mai ales motociclista si

5. sa nu ai un partener care iti impartaseste pasiunea,

6. mai grav care nu conduce si trebuie mereu cand iesi sa-l car in spate.

1. Esti blonda?

2. Pai este in instinctul masculin sa-si gaseasca o partenera de viata care sa nu ii faca si concurenta la activitatile masculine. Demodati barbati astia. Plus ca este instinctul masculin sa-si protejeze partenera feminina cat poate mai bine si deci femeile ce sunt atrase de sporturi sau activitati periculoase in general raman singure. Eu imi las partenera sa mearga cu mine pe motocicleta sau chiar si singura enduro NUMAI cand sunt si eu prezent dar nicidecum de una singura pe strada sau pe campuri. Au fost ceva discuti de neincredere dar ASA VA FI.

3. Mie imi place sa fiu si motociclist printre altele si asta ma tine mai alert in viata de zi cu zi.

4. Da, motociclista este mai nasol deoarece esti o minoritate dintr-o minoritate si atat barbati cat si femeile se uita la tine mai ciudat. Trecuie sa ai un caracter special pt a reusi sa ramai in sa mai mult timp.

5. Motociclisti ca parteneri vei gasi destul de usor dar ....... vor fi de scurta durata.

6. Sa-ti cari tu partenerul in spate este ca si cum l-ai insulta zilnic si relatia se va topi. Cu exceptia barbatilor feminizati.

Personal doar in caz de urgenta majora as accepta sa ma duca o motociclista in spate.

De fapt nu cunosc una in care sa pot avea incredere in trafic mai mult decat mine.

Enduro sau moto cross este alta poveste.

Link la postare

mai andrei da ce barbat hotarat esti!!la voi in cuplu canta cocosu deci :D:D

mai nu sunt blonda dar nu intelegeam pentru ca in orasul unde locuiesc motociclistele sunt putine dar destul de apreciate , la semafor nu te injura nimeni din contra ti se fac complimente iar in pub avem un tratament special, adica o reducere , evident in cele in care se intalnesc motociclistii ca sa nu mai vorbim de magazinele de specialitate in care daca faci parte din grupul "motocicliste.net"ai reducere la preturi.

motociclistii pe care ii cunosc intodeauna sunt dispobili pentu orice problema legata de motocicleta, reparatii , modificari.ecc

chiar zilele trecute citeam un topic unde un tip povestea ceva de genul , injuraturi la semafor , lume care nu te lasa sa treci ecc , mi se pare ciudat tare...

apoi in trafic , ma descurc destul de bine dupa 4 ani de naveta zilnica prin roma :D

Link la postare
1. mai andrei da ce barbat hotarat esti!!2. la voi in cuplu canta cocosu deci :D:D 3. motociclistele sunt putine dar destul de apreciate,4. la semafor nu te injura nimeni din contra ti se fac complimente iar in pub avem un tratament special, adica o reducere , evident in cele in care se intalnesc motociclistii ca sa nu mai vorbim de magazinele de specialitate in care daca faci parte din grupul "motocicliste.net"ai reducere la preturi.5. motociclistii pe care ii cunosc intodeauna sunt dispobili 6. apoi in trafic , ma descurc destul de bine dupa 4 ani de naveta zilnica prin roma :D
1. Adevarat.2. Cucuriguuuu3. Asta este natural. Lipsa de concurenta. Si o femeie cu trabucul in gura este complimentata.4. Inca o discriminare impotriva barbatilor si a motociclistilor in special. Nu stiu cum acceptati inegalitatea.5. Asa sunt mai toti barbati cand e vorba de o femeie tanara. Pana si cele mai in varsta primesc ce au nevoie.6. Felicitari si cati mai multi km fara incidente majore. Stiu ca Roma are un trafic ..... aglomerat. Am stat 3 saptamani acolo.
Eu nu mi-as lasa barbatul sa conduca motocicleta. Locul lor este pe saua din spate sau la volan.
Asta pt ca tu esti mai barbata decat multi masculi care iti apar in cale chiar daca zambesti ca o sirena.

Link la postare

Nu stiu cum acceptati inegalitatea?????? mah niciodata nu am sustinut-o . cum sa fie o egalitate?? ar fi ofensator la adresa noastra ,a doamnelor sia domnisoarelor :thumbdown:

data viitoare cand mai treci prin roma , te sfidez la un tur cu motocicleta sa vad cat de cocos esti :banana:

imi imaginez ca pe salahhe ai vrut s-o topesti cu asa un compliment de sa-i cada coada de sirena , daca e asa de barbata um spui sper sa nu se lase magulita.

salahhe ----nimic personal cu tine :beer: ... in sfarsit am inteles ca esti o ea si nu el :thumbup:

Link la postare
1. Nu stiu cum acceptati inegalitatea??????

2. mah niciodata nu am sustinut-o.

3. data viitoare cand mai treci prin roma, te sfidez la un tur cu motocicleta sa vad cat de cocos esti.

4. imi imaginez ca pe salahhe ai vrut s-o topesti cu asa un compliment de sa-i cada coada de sirena.

1. Personal nu o accept si fac tot ce imi sta in putinta ca femeile din jurul meu sa-si castige ce isi doresc.

2. f...h ar fi corect sa zic si eu

3. Cu scutere, enduro sau Harleys? Cocosul nu il arat pe strada.

4. Nu sti tu dar avem placeri comune. :thumbup: Hmmmm, tu la mijloc ar putea fi ..........

Link la postare

Andrei, sa stii ca te inseli. Muierile nu le-as tine in spate. Sa-si ia motor ca locul lor e la ghidon. In schimb barbatii n-au ce cauta acolo.

Link la postare
Andrei, sa stii ca te inseli. Muierile nu le-as tine in spate. Sa-si ia motor ca locul lor e la ghidon.

In schimb barbatii n-au ce cauta acolo.

Hmmmm, ...

Le-ai tine in fatza ca in poza daca ai putea(pe femei).

Si te-ai sinti jenata cu un barbat in spate care sa se tina de tine? Eu cu mainile libere si tu pe ghidoane.

Hmmmm, nu ma lasa sa pun poza. Un fel de "oral" pe motocicleta.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.