Mergi la conţinut

REVELIONUL MOTORISTILOR


pretender

Recommended Posts

am intrat in febra cautarilor unei locatii in care sa sarbatoresc :drinks: cumpana dintre ani. cred ca la fel si mare parte dintre voi.

am de ales intre turism rural, o carciuma fandosita din buc sau undeva prin europa. desi cred ca m-as simti mult mai bine pe langa casa intr-o atmosfera degajata.

inevitabil m-am gandit la posibilitatea de a petrece noaptea dintre ani cu oameni pe care ii cunosc din mediul virtual si cu care am cel putin un element comun.

asadar... ce ar fi sa organizam o petrecere a noastra?! sa gasim o locatie in care sa putem petrece in mod placut noaptea dintre ani!

putem incepe prin a propune locatii posibile, potrivite pentru acest eveniment.

eu m-am gandit la (J.Walker) cel care a deschis `carciuma` aia dedicata motociclistilor, pe DN1-Otopeni ( http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=31137 ). asta pentru ca este un bar dedicat noua si pentru ca si omu` s-ar bucura de ceva clientela... mai ales ca e la inceput. din cate am inteles nu s-a deschis inca, dar se pare ca nu mai au mult de lucru.

astept propunerile si opiniile voastre.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu ma gandeam sa te invit in Las Vegas. =))

Mergeam cu motoarele si iubirea mea cu motorhomul. :banana:

Cred ca iar a tradus Andrei gresit din Engleza... a vrut sa spuna:

Mergeam cu motoarele si motorhomul, iubirea mea...

Sa vezi scandal daca afla pretender! Incepeti Anul Nou cu cearta, nu e bine... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde va strangeti??? :D pot venii si kinderii???16 ani :D

cred ca nu-i bai daca vin si juniorii... numai sa gasim locatia.

am dat un PM la J.Walker pe motociclism.ro, sa vedem ce zice. inca nu stiu daca organizeaza petrecerea de revelion.

intre timp nu va jenati sa veniti cu propuneri. :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu-i bai daca vin si juniorii... numai sa gasim locatia.

am dat un PM la J.Walker pe motociclism.ro, sa vedem ce zice. inca nu stiu daca organizeaza petrecerea de revelion.

intre timp nu va jenati sa veniti cu propuneri. :beer:

Salutare,

si DA, suntem hotariti sa organizam revelionul la Bar. La fel de hotariti suntem si sa deschidem portile barului ptr public de pe 18. Noembrie ANUL ASTA.

DAR, anuntul oficial va urma asa ca deocamdata va anunt INoficial, OK?! :ok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

si DA, suntem hotariti sa organizam revelionul la Bar. La fel de hotariti suntem si sa deschidem portile barului ptr public de pe 18. Noembrie ANUL ASTA.

DAR, anuntul oficial va urma asa ca deocamdata va anunt INoficial, OK?! :ok:

Super!

Daca te-ai gandit si la detalii gen haleala, beutura, program artistic, majorete, dame de consumatzie :beer: ... poate ne spui cam cat tre sa scoatem din buzunar, ca sa stim fiecare cum sa bugetam evenimentul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...