Mergi la conţinut
  • 0

SERVICE KAWAMOTORS


smekeru

Întrebare

12 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

  • 0

Wizzie, R1der, nu fiti rai. Sunt sigur ca nu poate fi chiar cel mai tare service si ca propozitia din titlu e mai mult un deziderat decat o realitate, asta pentru ca in primul rand nu a facut nimeni o asemenea analiza. Uitati-va ca din doar doua reviste moto din tara asta, una e "prima", a doua e "cea mai buna", tot autodeclarate. Asa suntem noi, vrem sa iesim in evidenta, dar numai pentru atat nu pociti topicul omului. O sa vedem daca se va putea sa categorisim noi, clientii, cat de bune sunt service-urile unde mergem la reparat si cotizat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

@ f_zoltan: nu untem rai.Wizzie e muuult mai "calificat" ca mine sa vorbeasca, il cunosc si stiu ca le are dar FIRMA o platesti si Kawamotors e o firma tre sa recunoastem.

Sa iti dau un exemplu Berto de aici e super doxa in motoare si daca ar face un motor de exemplu al tau fii sigur ca lucreza dupa manual deci ca la carte.De ce sa ma duc la Kawamotors cand si Berto imi asigura garantie?Da ar fi o expliatie ma duc la Kawa daca am bani si nu am ce sa fac cu ei.Domnii de acolo lucreaza la standarde materiale pe care noi muritorii nu le avem deci...Berto sau Tanga Moteurs de exemplu...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Daca mergi sub preturiile noastre inseama ca muncesti moca , vino pe la noi si o sa vezi ca te costa foarte putin si ai garantie si carte de garantie . Trebuie sa ia sfarsit si in romania reparatia la coltul strazii . Cu motoru mergi tare daca gresesti ceva esti MORT asa ca ... .

Va salut si mult succes tuturor .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...