Mergi la conţinut

Intrunire la Constanta 25-27 Iunie


Recommended Posts

Clubul Sea Riders invita toti motociclistii din tara si nu numai sa ia parte la intrunirea de la mare de pe 25-27 Iunie in campingul G.P.M.(la iesirea din Mamaia spre Navodari,primul pe dreapta). Vor veni:CARGO,ANTACT,NIGHT LOOSERS.Detalii si rezervari la tel:0723 355331-Davidescu Radu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a vorbit, motociclistii nu platesc intrare in Mamaia. Va pregatim caiace si jet-ski-uri si salupe cu banana si catamarane si o parada prin orasul cu cel mai fain asfalt si.... o surpriza. Pentru cazare sunt casute, cu baie curata si locuri pentru corturi, plus hoteluri prin jur. Pentru rezervari sunati la 0723355331, Davidescu Radu

P.S.: am atasat un program

prezentare_intrunire_constanta.doc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a vorbit, motociclistii nu platesc intrare in Mamaia. Va pregatim caiace si jet-ski-uri si salupe cu banana si catamarane si o parada prin orasul cu cel mai fain asfalt si.... o surpriza. Pentru cazare sunt casute, cu baie curata si locuri pentru corturi, plus hoteluri prin jur. Pentru rezervari sunati la 0723355331, Davidescu Radu

P.S.: am atasat un program

Bravo...totul OK pana acum....sper sa nu avem surprize ;) ...mai glumim...interesant program aveti si suna tare bine tot ce scrie acolo....ne vedem cu siguranta...bafta si la "cat mai multi"... B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detalii cazare:

- loc casuta - 180.000 lei/ pers./zi

- 210.000 lei/ pers./zi

- loc cort - 40.000 lei/pers./zi

+ taxa moto = 20.000/zi IN CAMPINGUL G.P.M.

Din pacate... astea-s preturi de sezon.

Maine va mai dau preturi de la campinguri si moteluri din jur.

Davidescu Radu

Comentati.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WTF??!!!!!!

Asteptam sa confirmati daca asa stau lucrurile cu adevarat....adica ce facem, cine n-are bani lasa motorul la intrare ca la intrunirea moto se ia taxa pe motor???Daca vin vineri si plec duminica, cu motorul si pasager, platesc 2x160.000 intrare + 3x2x40.000 prezenta noastra in camping+ 3x20.000 privilegiul de a tine motorul langa cort= 620.000 ???? :angry:

Macar spuneti si voi TOATE costurile "ascunse" deja ma astept la 50.000 taxa de pipi si taxa aditionala pe fumarit la cei cu comuniste :blink:

Nu cumva vreti sa dam burnout-uri printre babe cu nepotei la plaja si corturile lor? Campingul este rezervat pentru intrunire sau se aplica taxele generale ale campingului, si noi bonus 160 de kiftele ca am venit la intrunire moto?

Va rog clarificati ! Macar sa stim dinainte, sa mergem direct in Vama :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles nu este rezervat nimic pentru intrunirea moto."SUNT PRETURI DE SEZON" DACA PLATESTI SI CORT SI MOTO SI PIPI SI INTRARE(si nu primesti nimic in scimb)Inteleg intrare si cazare la casute dar restul?.Si in celelalte locatii din tara se platesc dar sunt suportate de catre organizatori.La Bucuresti s-a platit iarba si plaja stricata de motociclisti.Corturile au fost numarate si platite dar asta nu stie nimeni pentru ca au fost suportate de catre organizatori.Si a fost in "sezon".Preturile la bere si mancare au fost negociate sa fie cat de cat rezonabile.Acum inteleg de ce ati fugit de UCMR de 1Mai si ati facut intalnire separata.Se plateste micul si berea primita gratis de 1 MAi?Aceste intalniri nu se fac SA SE CATIGE BANI.ACESTE INTALNIRI SE FAC PENTRU MOTOCICLISTI SI PENTRU PROMOVAREA FENOMENULUI MOTO.Personal cred ca la Constanta altele sunt interesele sau organizatorii nu se pricep sa negocieze.Nu vreau sa supar pe nimeni dar din cate stiu voi nu prea ati fost pe la intalniri in ultimii ani.Aici pot reda declaratia unui membru din clubul vostru de acum 2 sau 3 ani referitoare la intalnirile din tara.Exista si un avantaj.MOTOCICLISTII NU PLATESC INTRAREA IN MAMAIA.Asta se poate face ocolind :banana:Eu propun sa luati bani doar pentru intrare si restul sa LE SUPORTATI DIN COSTUL BILETELOR.Asta ca sa fie ca la CELELALTE INTALNIRI ;tot vreti sa fie OFICIALA.Sunt curios daca si intalnirea se ridica la nivelul COSTURILOR :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles nu este rezervat nimic pentru intrunirea moto."SUNT PRETURI DE SEZON" DACA PLATESTI SI CORT SI MOTO SI PIPI SI INTRARE(si nu primesti nimic in scimb)Inteleg intrare si cazare la casute dar restul?.Si in celelalte locatii din tara se platesc dar sunt suportate de catre organizatori.La Bucuresti s-a platit iarba si plaja stricata de motociclisti.Corturile au fost numarate si platite dar asta nu stie nimeni pentru ca au fost suportate de catre organizatori.Si a fost in "sezon".Preturile la bere si mancare au fost negociate sa fie cat de cat rezonabile.Acum inteleg de ce ati fugit de UCMR de 1Mai si ati facut intalnire separata.Se plateste micul si berea  primita gratis  de 1 MAi?Aceste intalniri nu se fac SA SE CATIGE BANI.ACESTE INTALNIRI SE FAC PENTRU MOTOCICLISTI SI PENTRU PROMOVAREA FENOMENULUI MOTO.Personal cred ca la Constanta altele sunt interesele sau organizatorii nu se pricep sa negocieze.Nu vreau sa supar pe nimeni dar din cate stiu voi nu prea ati fost pe la intalniri in ultimii ani.Aici pot reda declaratia unui membru din clubul vostru de acum 2 sau 3 ani referitoare la intalnirile din tara.Exista si un avantaj.MOTOCICLISTII NU PLATESC INTRAREA IN MAMAIA.Asta se poate face ocolind  :banana:Eu propun sa luati bani doar pentru intrare si restul sa LE SUPORTATI DIN COSTUL BILETELOR.Asta ca sa fie ca la CELELALTE INTALNIRI ;tot vreti sa fie OFICIALA.Sunt curios daca si intalnirea se ridica la nivelul COSTURILOR :blink:

subscriu...d-nu Davidescu..care dai detalii aici ...fa te rugam lumina in acest caz...sa stim exact unde si de ce venim...fi mai explicit in toate...asa cum spun toti nu prea pare o intalnire oficiala asa cum suntem noi obisnuiti...daca s-a inchiriat champingul de ce taxa pe moto,taxa pe cort,taxa pers. pe zi..bla bla...miroase a bullshit pana in capitala....asa ca daca vreti sa ne vedem cu totii acolo (intalnirea tuturor)pune-ti tati o singura taxa de intrare in care sa includeti tot tacamul(in limita bunului simt)...parerea mea...deja aud tot mai multi "frati" care incotro sa apuce (pe care plaja sa stea)...asteptam un raspuns cat mai urgent si sper sa ne satisfaca pe toti... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrarea este 160.000 lei. Nu se plateste nici o taxa de moto pe nici o zi. Pretul la casute este de fapt 210.000 lei locul si noi am negociat cu ei la 180.000 lei locul. Si preturile de la hotel sunt mai mult de jumatate suportate de noi. "Ambasador" este hotel de 3* si camera costa in mod normal 2.700.000. E prima noastra intrunire, recunoastem ca n-avem nici bani, nici experienta, sponsori mult prea putini. Facem un concurs de viteza, ceva nou, spunem noi, care costa dar merita!

Cred ca nu ai inteles bine, domnule Nitescu, dar campingul este rezervat pentru intrunire. Scena este pe pozitii deja. Dar.... eu am o vaga impresie ca ceva nu-ti convine dumitale. Si nu mai spune ca nu am fost la intruniri ca deja ma infurii. Nu ca-ti dau explicatii dar cred ca am fost la mai multe intruniri decat multi dintre voi. Mai bine aveti grija de intrunirea voastra, unde anul trecut n-am avut unde sa stam decat in Snagov, am platit pe masura, ca sa mancam ceva in camping trebuia sa asteptam o ora-doua, praful era cat casa de nu ne recunosteam motoarele care cum al cui e. Si totusi... n-am comentat nimic! Pana acum!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrarea este 160.000 lei. Nu se plateste nici o taxa de moto pe nici o zi. Pretul la casute este de fapt 210.000 lei locul si noi am negociat cu ei la 180.000 lei locul. Si preturile de la hotel sunt mai mult de jumatate suportate de noi. "Ambasador" este hotel de 3* si camera costa in mod normal 2.700.000.  E prima noastra intrunire, recunoastem ca n-avem nici bani, nici experienta, sponsori mult prea putini. Facem un concurs de viteza, ceva nou, spunem noi, care costa dar merita!

Cred ca nu ai inteles bine, domnule Nitescu, dar campingul este rezervat pentru intrunire. Scena este pe pozitii deja. Dar.... eu am o vaga impresie ca ceva nu-ti convine dumitale. Si nu mai spune ca nu am fost la intruniri ca deja ma infurii. Nu ca-ti dau explicatii dar cred ca am fost la mai multe intruniri decat multi dintre voi. Mai bine aveti grija de intrunirea voastra, unde anul trecut n-am avut unde sa stam decat in Snagov, am platit pe masura, ca sa mancam ceva in camping trebuia sa asteptam o ora-doua, praful era cat casa de nu ne recunosteam motoarele care cum al cui e. Si totusi... n-am comentat nimic! Pana acum!

k...foarte explicit...deci platesti la intrare in champing 160.000 lei,ti se pune o bratarica de mana si cu asta ai terminat pe tot wekendul...fara taxe suplimentare..

nu pe moto,nu pe cort,..sper ca am inteles bine...nu vb. de hoteluri...strict de cei care vin sa stea in interiorul champingului...daca e asa e super...

bafta si sa ne vedem cu bine... B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detalii cazare:

- loc casuta - 180.000 lei/ pers./zi

                 - 210.000 lei/ pers./zi

- loc cort - 40.000 lei/pers./zi

+ taxa moto = 20.000/zi   IN CAMPINGUL G.P.M.

Din pacate... astea-s preturi de sezon.

Maine va mai dau preturi de la campinguri si moteluri din jur.

Davidescu Radu

Comentati.....

Oare cine a scris asta.Eu comentez pe ce vad.Sau este ceva cu monitorul meu.Daca vin la voi o fac pentru a promova evenimentul.Ti-am trimis mesaj pt rezervare si nu am primit nici un raspuns.Sa inteleg ca acel mesaj nu l-ai primit?

#Rezervat inseamna PRETURI PREFERENTIALE(mai mici).

#Se stiu cei care nu au fost la nici o intalnire si acum sunt mari organizatori.Nu m-am referit la tine dar" cine se scuza se acuza"

#daca nu ai sponsori nu o faci.Este simplu ca altfel vi cu bani de acasa

#sunt curios ce intra in cei 160 mii (pe 2 siteuri diferite sumele sunt altele)

#preturile se fac sa acopere anumite cheltuieli (justificate)

#eu am vorbit serios cu acreditarea pt presa si astept raspuns telefonic

#scrie sa comentam si asta am facut

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru domnu' Nitescu:

Merci de comentarii, dar oare de ce le simt foarte acide pe ale tale?

*Daca vin la voi o fac pentru a promova evenimentul.*

- sincer.....nu-i nevoie! n-il promovam singuri

- preturile sunt preferentiale

- cu acuzatul... m-ai dat gata!

- da, am venit cu bani de acasa. Cred ca aici e buba, tu nu intelegi ca se poate sa vii cu bani de acasa cand faci treaba din placere.

- nu cred ca esti tu in masura sa ne ceri noua socoteala, ce cheltuieli justificate sau nu avem noi

#eu am vorbit serios cu acreditarea pt presa si astept raspuns telefonic

- asteapta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru domnu' Nitescu:

  Merci de comentarii, dar oare de ce le simt foarte acide pe ale tale?

*Daca vin la voi o fac pentru a promova evenimentul.*

- sincer.....nu-i nevoie! n-il promovam singuri

- preturile sunt preferentiale

- cu acuzatul... m-ai dat gata!

- da, am venit cu bani de acasa. Cred ca aici e buba, tu nu intelegi ca se poate sa vii cu bani de acasa cand faci treaba din placere.

- nu cred ca esti tu in masura sa ne ceri noua socoteala, ce cheltuieli justificate sau nu avem noi

#eu am vorbit serios cu acreditarea pt presa si astept raspuns telefonic

- asteapta!

Vi-l promovati singuri pe siteuri platite de alti B) De ce mai postati aici daca nu aveti nevoie de noi.Daca sunteti asa de "tari" de ce nu faceti promo pe siteul vostru.Mai vorbim peste cativa ani si sunt curios daca tot "placere" o sa fie.Sunteti la inceput si totul este roz. Telefonul inca il mai astept.Tine de educatie .Intalnirea o poti face si cu turistii curiosi din Mamaia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...