Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

petre

expirat nipru

Recommended Posts

E pe numele meu aprox. 15.000 km i-am facut motorul acum 1 luna (pistoane noi cota 0 , segm...), o vand ca mi-am luat alta mai...Cine e interesat rel la tel 0722661213

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 moto de vanzare: un nipru si un kawasaki. Chestea e pe care o vand prima. La kawasaki am gasit un client si nu vreau sa-mi ramana o moto sa ma plimb. O sa vand si niprul dar mai la primavara cand poate mi-oi strange bani sa-mi iau un enduro. Daca dau niprul o opresc pe cealta (care e neinscrisa ca n-am avut bani de vama-e adusa in tara in aug. 2004). Asa ca astept oferte. va salut !

Apropo Kawasaki-ul arata cam asa:

Link la postare

post-898-1095326121_thumb.jpgpost-898-1095326203_thumb.jpgAm 2 moto de vanzare: un nipru si un kawasaki. Chestea e pe care o vand prima. La kawasaki am gasit un client si nu vreau sa-mi ramana o moto sa ma plimb. O sa vand si niprul dar mai la primavara cand poate mi-oi strange bani sa-mi iau un enduro. Daca dau niprul o opresc pe cealta (care e neinscrisa ca n-am avut bani de vama-e adusa in tara in aug. 2004). Asa ca astept oferte. va salut !

Apropo Kawasaki-ul arata cam asa:

post-898-1095326121_thumb.jpg

post-898-1095326203_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.