Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikertibi

chopper Vind/schimb Chopper

Recommended Posts

Vind chopper Kawasaki EN 500,an fabricatie 1993,499cc,47 cp,peroana fizica,toate actele in regule,stare excelenta de functionare,cu multe accesorii,estetic superfain,36000 km,gata de drum,ulei,filtre schimbate....etc,bla-bla....pretul e undeva pe la 3800 euro.Trimit si poze mai clare .Eventual accept si schimb cu ceva sport-touring.0742005161,bikertibi@yahoo.com

post-430-1095064056_thumb.jpg

post-430-1095064090_thumb.jpg

post-430-1095064114_thumb.jpg

post-430-1095064056_thumb.jpg

post-430-1095064090_thumb.jpg

post-430-1095064114_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Ocsi,dar chiar daca il schimb , il schimb cu ceva de minim 500.Plus ca mai repede as avea nevoie de bani

Link la postare

Scuze,pretul corect este 3400pret de toamna

Ocsi...la ce diferenta te-ai gindit?Poate dau eu motorul tau mai departe...

Link la postare

Willy...nu toata lumea cunoste performantele motorului...faptul ca e un model de mare succes,tocmai de aceea s-a adaptat si la un chopper...si din clasa din care face parte putine choppere se pot pune cu un EN 500,in special la sprint si viteza...are 47 cai,prinde 170 pe ora,foarte manevrabil...oricum nu-l dau sub 3400 pt. ca stiu ce stiu.ASTA ESTE!!!

Link la postare

Mai fratilor, sa nu va suparati ca ma bag si eu ca musca in lapte dar omul asta si-a vandut motorul din primavara, asa ca nu va mai faceti planuri si socoteli degeaba !

Sarbatori fericite !

Link la postare
Mai fratilor, sa nu va suparati ca ma bag si eu ca musca in lapte dar omul asta si-a vandut motorul din primavara, asa ca nu va mai faceti planuri si socoteli degeaba !

Sarbatori fericite !

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.