Mergi la conţinut
Autentifica-te  
madyboy40

legislatie vreau sa stiu ce se intimpla de la 1 ian 2007

Recommended Posts

din ianuarie preturile CRESC ! SH-urile tarasc dupa ele la inmatriculare o taxa de mediu MARE si desi taxa vamala va scadea, per total se va plati MAI MULT decat acum !

klx = monocilindru, japoneza, soft-enduro !

monocilindru inseamna putere suficienta pt OFF dar insuficienta pt ON, turatii optime de functionare peste 3000 pe minut, fiabil, economic ... tine cu casa, satisfactie garantata !

japoneza inseamna lucru bine facut, performante deosebite, satisfactie garantata !

soft-enduro inseamna ca nu te vei da tare pe coclauri si namoale. mai inseamna ca un drum cu gropi, nisip sau criblura e abordabil fara mari griji, ca un forestier usor poate fi kiar placut, ca prin orasele aglomerate vei fi agil, etc ... SATIXFACTIE GARANTATA !

:beer:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Cine stie? ce se va intimpla de la 1 ianuarie 2007 cu inmatricularea? vama? la moto? chiar vreau sa imi cumpar motocicleta....si ce parere aveti de kawasaki klx 650?

In Moto Life (octombrie sau noiembrie) sunt date taxele de dupa 01.01.2007

SH-urile mai vechi de 6 ani si fara euro taxele sunt in jur de 1700 Euro !!! :frusty:

Asa ca am pus-o

Link la postare

Da, poti sa aduci, dar precis nu asa pur si simplu. Am un gasgas ptr. tine 250, 2t, far, eftin. Tschüß :banana:

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.