Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

marius_motors

expirat PIESE PENTRU MOPEDE PIAGGIO [ POZE ]

Recommended Posts

VIND PIESE PENTRU MOPEDE PIAGGIO , AM ORICE PIESA PENTRU ELE : PLATINA , CONDENSATOR , CARBURATOARE , FILTRE DE AER , SEGMENTI , PISTOANE , SET GARNITURI , FARURI , AMBREIAJE , SABOTI AMBREIAJ , VARIATOARE , ROTI DIN ALIAJ , OGLINZI , GHIDOANE , BUSOANE PT REZERVOR , MANETE FRINA , CABLURI DE FRINA SI ACCELERATIE , SEMERINGURI , MANETE DE ACCELERATIE .

MARFA ESTE ABSOLUT NOUA , ADUSA DIN ITALIA ,

PENTRU COMENZI MA GASITI LA ID DE MESS: marius_motors , SAU LA TEL : 0727 / 337 422

LIVREZ EN GROS SAU EN DETAIL PRIN MESAGERIE RAPIDA LA DOMICILIUL CLIENTULUI

PENTRU COMENZI EN GROS FAC REDUCERE .

post-6913-1165308784_thumb.jpg

post-6913-1165308808_thumb.jpg

post-6913-1165308835_thumb.jpg

post-6913-1165308852_thumb.jpg

post-6913-1165308784_thumb.jpg

post-6913-1165308808_thumb.jpg

post-6913-1165308835_thumb.jpg

post-6913-1165308852_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

senzor de impuls pt scanteie (unde e magnetoul, chestia mica ce nu se roteste) ? presupun k are si piaggio asa ceva. imi trebuie pt un peugeot 103 pe electronica

daca ai pune o poza.

merci

Link la postare

vroiam sami iau gilera dna scarita rupta....in fine....tipu o uitat sa mentioneze de furca indoita carena sparta si motor distrus :) deci am facut un drum pana la bacau de pomana aveti grija :) off topic

Link la postare

nu e neaparat lung drumu.....de la iasi la bacau nui chiar mult....dar daca el mio zis ca totu e ok si in poze asa arata.....ce ramanea de facut? in orice caz asta e un avertisment pt cei care fac drumuri pt achizitie.....CERETI CAT MAI MULTE POZE scuze ca am postat aici dar am nervi :|

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.