Mergi la conţinut
  • 0

unde se cromeaza?


marian m

Întrebare

13 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

  • 0
de cromat nu stiu daca este in romania...dar in orice caz ar costa enorm...Eu miam luat un spray de vopsea care imita cromul....Iasa chiar bine....cauta spray din ala mai bine

NUMAI BINE

se cromeaza in romania in multe locuri.la noi in cluj este o fabrica unde se poate croma si se numeste armatura.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Traulus, Armatura nu e in Zalau? Sau am ascultat eu prea multe buletine sportive? :)

S-au cam dus locurile in care se puteau croma-nichela chestii. Firmele foste de stat s-au dus in luna, cele private nu au bai de depuneri, probabil datorita costurilor operatiei. Nevoia pe piata exista totusi. Si eu am nevoie de niscai cromare, dar cred ca pana la urma o sa caut spray, poate iese ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
Traulus, Armatura nu e in Zalau? Sau am ascultat eu prea multe buletine sportive? :)

S-au cam dus locurile in care se puteau croma-nichela chestii. Firmele foste de stat s-au dus in luna, cele private nu au bai de depuneri, probabil datorita costurilor operatiei. Nevoia pe piata exista totusi. Si eu am nevoie de niscai cromare, dar cred ca pana la urma o sa caut spray, poate iese ceva.

nu armatura nu e in zalau ci e in cluj.in zalau poate e silcotub.echipa de handbal se numea silcotub zalau.si la armatura in cluj cromeaza super frumos.oricum trebuie sa ai ceva relatii pe acolo ca sa poti face acest lucru. :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

OAMENILOR REZOLVAM ORICE LA BUCURESTI:CROMARE NICHELARE SABLARE.... NP PUTEM COLABORA CU TOATA INCREDEREA AICI LE FACEM LA URBIS FABRICA DE BROASTE, IALE ;DACA E NEVOIE DE ORICE ALTCEVA VEZI ANUNTUL SERVICE MOTO/PRETURI ACCESIBILE ;LE TRANSPORTAM PRIN CURIERAT RAPID ,VA ASTEPTAM:0723446040 MSI

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

OAMENILOR REZOLVAM ORICE LA BUCURESTI:CROMARE NICHELARE SABLARE.... NP PUTEM COLABORA CU TOATA INCREDEREA AICI LE FACEM LA URBIS FABRICA DE BROASTE, IALE ;DACA E NEVOIE DE ORICE ALTCEVA VEZI ANUNTUL SERVICE MOTO/PRETURI ACCESIBILE ;LE TRANSPORTAM PRIN CURIERAT RAPID ,VA ASTEPTAM:0723446040 MSI

cat ar costa cromare la 2 jante moto ??? daca mai e valabil .
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la întrebare...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...