Mergi la conţinut

IN ATENTIA ADMINISTRATORILOR SI MODERATORILOR!


PedroBike

Recommended Posts

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Disputele sunt bune, cred eu. Certurile nu, dar disputele pot schimba lucruri in bine. Topicul asta mie mi-a adus niste informatii pe care intentionez sa le folosesc. Poate ca a expirat nitel, dar il las deschis pentru alti membri cu propuneri de mai bine. Cred ca tuturor celor care au participat constructiv la topicul asta le pot adresa multumiri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo4hgx, de ce esti rau? De ce nu m-as referi la Ariciu? Ne intelegem foarte bine, tocmai pentru ca ne deosebim. Iar el sunt convins ca a invatat, ca si mine, cate ceva din topicul asta. Oricum, de cateva saptamani e mai mult calm pe forum, si nu ma supara deloc asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo4hgx, de ce esti rau? De ce nu m-as referi la Ariciu? Ne intelegem foarte bine, tocmai pentru ca ne deosebim. Iar el sunt convins ca a invatat, ca si mine, cate ceva din topicul asta. Oricum, de cateva saptamani e mai mult calm pe forum, si nu ma supara deloc asta.

Asa sa fie atunci si sa speram ca asa o sa si ramana pentru cat mai mult timp. Voi moderatorii aveti un cuvant greu de spus in acest sens.

"Ariciul" e inca "crud" insa nu'i pot pune la indoiala buna intentie, una peste alta, daca si'ar tempera un pic exuberanta adolescentina si s'ar documenta un pic mai mult inainte face unele postari, ar fi chiar un interlocutor placut, trebuie sa recunosc.

Da, noi cu totii am avut cate ceva de invatat din acest topic, mult mai mult din altele deja expirate dar mai ales vom avea din cele nescrise inca...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicul asta daia a si fost facut ( eu lam rugat pe pedro sa il faca ) sa vad exact ce va place si ce nu la forumu asta si ce credeti ca trebuie schimbat ...in urma discutiilor de aici au fost luate cateva masuri si sau stabilit anumite chestii , intr-o zi poate o sa le si enumar ...eu acelasi sunt ,si asta e ,poate mai si gresesc , e normal ....dar voi trebuie sa invatati sa nu mai fiti asa agitati in lumea asta virtuala si sa petreceti mai mult timp pe mobre invatand lucruri noi si abea dupa sa veniti sa ne ziceti si noua ce stiti ...prea multe discutii inutile si certuri au fost in iarna asta si nu mi se pare normal ...oricum eu voi avea mereu aceeasi atitudine fatza de oamenii care se plictisesc in casa si se mai gandesc sa scrie cate o prostie aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut tuturor.

Parerile sunt impartite iar userii lafel.

De exemplu mie imi place mai mult ProBike decat sbz cu toate ca sunt persoane care vin dupa mine si aici sa imi mai arunce cu cate o perla din supararile lor zilnice.

Tatoiu nu are timp de scris si nu este motociclist ca noi.Omu e foarte bogat si ptr el mersul cu motorul e o pasiune ca aia a mea de a ma uita la stiri, sau nici atat.

Serban Duca, cred ca este activ in acest forum si cu siguranta mult mai activ aici decat pe sbz.

ProBike din cate stiu eu este cel mai vechi club si site moto din Ro chiar daca nu se bucura de acelasi nr de useri online ca si Motociclism. Parerea mea este ca aici gasesti si sare si piper.

Sincer de ziua mea am primit felicitari de la multa lume dar in special de la useri ProBike si Motociclism.

Nu dau ProBike pe Sbz si nici nu sfatuiesc pe altii s-o faca decat daca au surplus de adrenalina si vor s-o transforme in nervi si stres.

Ne vedem la BikersClub sambata daca v reti sa vedem SBK ul impreuna.

:beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...