Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Motzoi

In sfarsit, a venit

Recommended Posts

Dupa aproape un an de rugaminti, mi s-a implinit dorinta.Joi, 11.01.2006 am adus-o acasa.E superba.Rosie, model 2004, 4000 de km, 36 de cai..un vis.bine v-am gasit, motociclistilor.Si acum niste poze

post-9002-1168853566_thumb.jpg

post-9002-1168853585_thumb.jpg

post-9002-1168853609_thumb.jpg

post-9002-1168853660_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

felicitari :beer: sa ai grija de ea, e un motor bun.

p.s. mai scade vreo 2-3 cai :D

Link la postare

Sa o stapanesti sanatos si fara evenimente. Daca te porti frumos cu ea si ea se va purta frumos cu tine si te va feri de necazuri.:) Multa bafta!

Link la postare

E si asta un pas, dar nu va trece mult pana vei spune ''in sfarsit, a plecat'' si vei cauta ceva mai mare. S-o porti sanatos si fara evenimente. Salutul de bine v-am gasit, a sunat mai mult a amenintare, nu stiu de ce, dar nu cred ca sunt multi motociclisti bucurosi sa auda bazaiala de 125 in preajma. Si asta mai mult din cauza teribilistilor care se baga in sufletul tau cand mergi si tu mai linistitit si se bucura ca te-au depasit cu a 6-a la maxim cand tu esti cu 5000 in prima treapta.

Link la postare

frumoasa,sa ai cati mai multi km cu ea :thumbup: cand treci prin buc sa ma anunti ca vreau s`o vad :beach:

Link la postare

da andr3y o sa te anunt cand vin prin bucuresti.Inca n-am iesit cu ea ca nu am RCA-u si trebuie facut..decat cand am adus-o acasa am facut vreo 5-10 km nu stiu sigur.Poate saptamana viitoare daca tine vremea cu mine o scot :P:banana:

Link la postare

bravo tie! f frumoasa. stiu cat de bucuros esti si stiu ca nu iti mai incapi in piele d fericire.iti vine sa tipi la toata lumea ce motor ti-ai luat si ca este cel mai cel intre motoare.o sa iti ia cateva saptamani pana cand o sa poti sa iti potolesti un pic zambetul d p fata ta .

bafta si ai grija.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.