Mergi la conţinut

Duminica 21.01.2007


Recommended Posts

Am fost si duminica pana la Sarata Monteoru. Un fel de Twin Peaks local. Paradisul enduristilor, cica sunt pe acolo niste trasee de mare exceptie.

Grup... io, VMM, Alex Piciorus, si celebrul RS 125 zis si Feria.

Ajunsi acolo am fost omeniti la superpensiunea Vita de Vie. Recomand cu caldura.

Bastinosii au mobre, minsk-uri, etc.. cu care bantuie pe coclauri. Ajunge cate un motor la poarta si se aude... vecine, iesi ? Si asa a plecat si gazda la care trasesem.

Drumul beton, vreo 80 km spre Buzau dupa care inca vreo 20 km nu tocmai ok, dar poti merge cu 50-60. Ma declar satisfacut.

post-8056-1169461375_thumb.jpg

post-8056-1169461407_thumb.jpg

post-8056-1169461434_thumb.jpg

post-8056-1169461467_thumb.jpg

post-8056-1169461488_thumb.jpg

post-8056-1169461651_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si duminica pana la Sarata Monteoru. Un fel de Twin Peaks local. Paradisul enduristilor, cica sunt pe acolo niste trasee de mare exceptie.

Grup... io, VMM, Alex Piciorus, si celebrul RS 125 zis si Feria.

Ajunsi acolo am fost omeniti la superpensiunea Vita de Vie. Recomand cu caldura.

Bastinosii au mobre, minsk-uri, etc.. cu care bantuie pe coclauri. Ajunge cate un motor la poarta si se aude... vecine, iesi ? Si asa a plecat si gazda la care trasesem.

Drumul beton, vreo 80 km spre Buzau dupa care inca vreo 20 km nu tocmai ok, dar poti merge cu 50-60. Ma declar satisfacut.

sa va ard la buci:)

profitati si plecati fara mine...mrrr

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...