Mergi la conţinut
stefangc

Cu Ce Viteza Maxima Ati Mers Pe Motocicleta?

Viteza maxima  

440 membrii au votat

1. 1. sa fim seriosi, cat a aratat bordul?

• pana in 50 km/h
      9
    • 50-100 km/h
      42
    • 100-150 km/h
      77
    • pana in 200 km/h
      83
    • 200-250 km/h
      85
    • 250-300 km/h
      100
    • 300-350 km/h
      19
    • "am mers cu peste 350/h da' stiu ca nu ma credeti"
      17

Recommended Posts

ariciule tu iti bati recordul in fiecare zi cu 1 km/h ca sa mai postezi aici sa ai numar mare la posturi? :P :P daca tu aveai 269 la ora eu cu aprilia aveam 245 sigur daca eram langa tine :P :P :P :P :D minte mult ala al tau

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

pai asa se intampla cand te plimbi iti bati mereu recordu si ai despre ce scrie .... :fuck: ...dar tu nu ai cum sa stii asta :P

Link la postare

poate sa`mi spuna cineva care este viteza max la o aprilia rs 125 cu 15 cai putere sau cu 34 cai (in special pt cele intre anii 1998 si 2002) , nemodificate in nici un fel. multumesc !

Link la postare

pai limitate stiu ca se duc in 125 sau 130 iar nelimitate, daca motorul este in stare buna chiar si 170. asta stiu eu.

Link la postare

250 cu Thundercat de mai multe ori la 12000 rpm (lipseau 1000 rpm pana la rosu)

280 cu Fireblade (lipseau 750 rpm pana la linia rosie)

as fi incercat si ultimele ture dar strada se termina si a trebuit sa reduc

Link la postare

80KM/h ca pasager pe un scuter Peugeot speedfight 2 delimitat fara alte modificari doar cu 1400km la bord pe drum drept si varul meu a luat 90KM/h cu el pe drum drept dar are doar 50kg el

Link la postare

300 km/h fzr 1000 si cu actualul moto r1 nu stiu cat ca s-a oprit la 299 :red: tuzla-costinesti! P,S R1 e din 2006 si FZR din 91' dar fzr-ul are cuplu mai mare decat R1 (pt curiosi)

Link la postare

100km/h cu un prieten p un Skipper si un prieten 170 fara casca p un cbr600f din '98 cu cbru am stat in spate

Link la postare
Noo si io ma-m dat cu 260 cu una de alui preten cum v-am mai zis !!!! kawa ninja zxr !!

Si cu a mea RUp norme deocamdata =))=))=))

Am prins 290 - 300 mi s-au sculat toate firele de par !!!

zxr de care, tati? 4, 6, 7, 9, 10, 12? lumineaza-ne si pe noi

Link la postare

Am mers cu kawa meu zx9r 290 km/h pe autostrada Buc - Pitesti fara probleme dupa care am redus o perioada la 240 si cu intentia de a depasii o coloana de masini , una dintre masini fiind o dubita nu m-a vazut venind s-a bagat in depasire si am facut BUF................................................................. Sfatul meu este sa dati in motor cat vreti dar nu unde mai circula si masini

100km/h cu un prieten p un Skipper si un prieten 170 fara casca p un cbr600f din '98 cu cbru am stat in spate

Sfatul meu este sa nu o mai incerci fara casca ca iti bubuie capul ca pepenele si ori cum fara costum esti inconstient ori esti masochist frate

Link la postare
Am mers cu kawa meu zx9r 290 km/h pe autostrada Buc - Pitesti fara probleme dupa care am redus o perioada la 240 si cu intentia de a depasii o coloana de masini , una dintre masini fiind o dubita nu m-a vazut venind s-a bagat in depasire si am facut BUF................................................................. Sfatul meu este sa dati in motor cat vreti dar nu unde mai circula si masini

Sfatul meu este sa nu o mai incerci fara casca ca iti bubuie capul ca pepenele si ori cum fara costum esti inconstient ori esti masochist frate

domnu pisoi cu 7000 de vieti, povestile astea cu 300 aproape si in rest numai 240, si am facut buf, sunt pentru copii mici . de ce ? corpul uman nu suport o oprire brusca de al 30km/h. daca alergi cu 30km/h si cu viteza asta intri intr-un zid MORI. s-a aratat stiintific. acum vreau sa eu sa vad o poza ceva cu motorul busit dupa goana cu 240 pe autobanda cu o duba... si pe ala care a trait...

daca stau bine sa ma gandesc poate nu minti totusi .. nu esti tu ala pe langa caruia i-a dat flashuri o dacie cu 350km/h ? noroc ..

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.