Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

cbrxx

vand
Raspuns La Problemele Tale Legate De Piese,consumabile!

124 postări în acest topic

ma intereseaza si pe mine contactele de la frana pe fata si pe spate de la un ktm din 97 lc4 am sa-ti pun si poza

ms daca poti si la ce pret

post-19591-1239865761_thumb.jpg

post-19591-1239865795_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
ma intereseaza si pe mine contactele de la frana pe fata si pe spate de la un ktm din 97 lc4 am sa-ti pun si poza

ms daca poti si la ce pret

Ai Pm,se poate rezolva

Link la postare

Salut,

ma intereseaza si pe mine o pedala kick starter (sau doar partea de prindere cu caneluri) pentru un KTM LC4 620 din 2000.

Link la postare
Salut,

ma intereseaza si pe mine o pedala kick starter (sau doar partea de prindere cu caneluri) pentru un KTM LC4 620 din 2000.

ai pm,pedala se vinde numa intreg..

Link la postare

Buna seara,

As vrea sa stiu cat costa un Kit de lant(pinion, foaie si lant) pentru o Honda CR250R din 2000 si un cauciuc pe spate.

Va rog sa raspundeti pe eavarvarei@yahoo.com

Va multumesc!

Cu respect,

Emil Avarvarei

Link la postare

Salut am nevoie de un kit pentru KTM 300 exc 96,biela -piston-segmenti-cilindru,daca ma poti ajuta dami un raspuns cu pretu si timpu .

Link la postare

Salut,

O aripa spate de Yamaha DT125, de prin '94.

Oglinda stanga pentru acelasi 'animal'.

Semnalizare spate.

Link la postare

BUNA ZIUA

Piese pt honda cr 125 an 95 : piston+segmenti ; camasa sau cilindru ; biela ; rulmentii de la biela (bolt +arbore)

asta ar fi in prima faza care le comand daca pretul este bun.

inca nu l-am desfacut de tot sa vad ce simeringuri sau alte piese mai tebuiesc...

Va doresc o zi buna!

Link la postare
BUNA ZIUA

Piese pt honda cr 125 an 95 : piston+segmenti ; camasa sau cilindru ; biela ; rulmentii de la biela (bolt +arbore)

asta ar fi in prima faza care le comand daca pretul este bun.

inca nu l-am desfacut de tot sa vad ce simeringuri sau alte piese mai tebuiesc...

Va doresc o zi buna!

Ai PM

Link la postare

Salut ma intereseaza garniturile de la cilindru, chiuloasa, capac pompa apa, semering ulei pompa apa si presetupa pompa apa. astept raspuns urgent chiar si pe mail jymmy5@yahoo.com, Motor Kawasaki KL600b An 1993 Daca se poate si ceva preturi.

Link la postare

Imi trebuie anul de fabricatie.

Link la postare
'96

daca se poate,as vrea numai segmentul,si cat ma costa?.multumesc

Ai pm

Link la postare

buna.

am nevoie de pret ptr garnitura de chiuloasa ptr un CR250/93 ptr. ca din cite am inteles se schimba de cite ori dai chiuloasa jos.

m-au sfatuit sa o fac sin cupru sau aluminiu la o firma care face garnituri- este adevarat? este criza vreau un raspuns sincer.

un pret la semeringurile se la ambielaj si la pinionul de la pompa de apa.

este adevarat ca kitul de semeringuri este cu mult mai ieftin decit a le lua separat ?

in cit timp de la comanda le poti primi ?

care este modalitatea de plata si comanda?

bafta .

Link la postare

Salut ,

Am nevoie de pinion de fata 14 T sau 15T cu 14 sau 15 dinti pt Yamaha TT-R 225 din 2002. Are lant 428 . Da-mi un pret te rog si la kitul complet de lant .

Link la postare

Caut roată spate de 18'' pt. o Yamaha XT 125 R, sau spitze... c

Link la postare

Caut filtru ulei husaberg fe550e/2006,garnitura culasa,filtru aer twin air - da-mi te rog un raspuns pe p.m.

Link la postare

Buna ziua,

ma intereseaza cateva piese de Kawasaki pentru 2 motociclete:

-Kawasaki KLX 250 an 98-99 cu serie motorLX250DE015024 si cadru LX250E-304039 vreau PISTON, BOLT SI SEGMENTI

-Kawasaki KLR 250 an 85-86 cu serie motor KL250DG0008 si cadru KL250D-006888 vreau SEGMENTI, LANT DE DISTRIBUTIE SI FILTRU DE ULEI.

ATENTIE:cilindrul a fost alezat si bicsat avand dimensiunea de 74mm

Astept un raspuns urgent daca aveti sau se poate aduce si cat costa.

Multumesc!

Ionut:0769230565

Link la postare

Firma specializata in domeniul off-road,comercializam piese si consumabile noi pt motoare off-road,adica placute frana(Apracing Nissin,MOTO-MASTER),lanturi(tractiune si distributie) ,pinioane(Afam Jt Cz,Renthal(www.renthal.com) etc),filtre aer+ulei(Champion,Hiflofiltro Twin Air(www.twinair.com)),simeringuri,uleiuri moto din gama Putoline(motoare 2/4 timpi,pt cutie de viteze,telescoape),rulmenti(KOYO),seturi motor2t/4t(PROX,ATHENA,WOSSNER),garnituri(ATHENA), bucse(PIVOT WORKS )elemente din plastic pentru toata gama off-road(UFO,POLISPORT),cauciucuri(Dunlop,Mitas),etc.Preturi de catalog fara adaos imbatabile!.La comanda reconditionam motoare, suspensii cu piese originale,atelier tunning moto,oferim garantie.Noi suntem raspunsul la problemele tale!

Comenzi si din catalog Auner fara adaos(0%)!

Trimitem oriunde in tara!Comenzi,intrebari si relatii la cbrxx@freemail.hu.

Salut. M-ar interesa airboxurile de pe rezervor la Yamaha XT 600 E din 1993, model 3TB, nu neaparat noi. Multumesc.

Link la postare

Salut. M-ar interesa airboxurile de pe rezervor la Yamaha XT 600 E din 1993, model 3TB, nu neaparat noi. Multumesc.

salve din pacate cu piese second nu ma ocup,cele noi numa la comanda,trebe sa aflu preturile de la yamaha,dar numai dpa sarbatori

Link la postare

salve din pacate cu piese second nu ma ocup,cele noi numa la comanda,trebe sa aflu preturile de la yamaha,dar numai dpa sarbatori

Salut. Un kit de piston cota 0 si semeringurile de supapa pt Yamaha XT 600 E din 1993 daca se poate si cat costa?

Un numar de telefon ar fi minunat. Multumesc.

Link la postare

Salut. Un kit de piston cota 0 si semeringurile de supapa pt Yamaha XT 600 E din 1993 daca se poate si cat costa?

Un numar de telefon ar fi minunat. Multumesc.

Ai pm si numarul e 0744762622

Link la postare

O pereche de plăcuţe fr

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

• Bine ai veit pe Comunitatea motociclistilor si biciclistilor din Romania ”Mai multi prieteni, mai uniti, impreuna pentru o idee si o pasiune fara margini” Ne-am adunat intr-o familie, frati pe sosea si camarazi in comunitate. O pasiune cu doua roti, un million de prieteni pe sa, motociclisti pe Harley sau scuteristi cu acte noi. Te-ai gandit vreodata de ce pe motocicleta nu exista marsarier? Pentru ca echilibrul este imposibil de atins atunci cand mergi cu spatele pe doua roti. Priveste in fata, mergi inainte. Asta facem noi zi de zi pe Pro-Bike. Pasiunea pentru motociclete ne-a adus la un loc si-am vrut sa cream un camin pentru cei ca noi. Suntem multi, gandim la fel, ne dorim si visam la aceleasi lucruri, avem unitate in aspiratii si ne inspiram unul de la celalalt. Ne gasesti povestile pe site, in nenumaratele topicuri scrise cu drag de membri. Am conturat online un loc ce oglindeste realitatea pe care o intalnim zi de zi. Te pregatesti sa devii motociclist? Arunca un ochi pe site si iti vei face o idee despre lumea in care pasesti. Pe forum ne poti intreba orice, fie ca esti incepator, fie ca vrei sa ne dai un sfat. Suntem aici o familie de peste 39.000 de membri. Cu unii te vei iubi, cu altii te vei contra, ca in viata, ca in orice familie. Ca pe motocicleta. stii cum intr-un grup de motociclisti pe sosea doi, trei merg in fata, doi, trei raman mai in spate? Pe Pro-Bike noi nu lasam pe nimeni in urma, stam in linie cu totii. in comunitatea Pro-Bike, ajutorul reciproc este esential. Motociclistii se ajuta intre ei ca fratii, iar membrii comunitatii stiu cum sa ofere ajutorul, dar si sa-ti dea idei pentru a te descurca singur in situatii dificile sau se te directioneze catre un prieten, care are un prieten, al carui prieten iti descurca itele. stii despre ce vorbim, lumea este mare, dar in lumea motociclistilor ne stim cu totii. Iar daca ti-e mai usor sa navighezi online, pe site ai multe instrumente utile: harta serviciilor pentru motociclisti (service-uri si magazine), harta drumurilor din Romania pentru diverse tipuri de motociclete sau harta membrilor, prin care acestia se pot contacta si isi pot vedea locatia. Ba chiar si peste 1600 de manuale de service ca sa iti poti repara sau intretine singur motocicleta. Aici suntem toti campioni. Majoritatea dintre noi suntem campioni ai tastaturii, mereu prezenti, dar altii sunt campioni adevarati, ce si-au luat inspiratia de pe site si au adaugat un strop de competitivitate genetica. Crestem talente, ne place sa indeplinim vise si sa ghidam vietile si rotile catre drumuri cu asfalt intins. Daca vrei sa vezi atmosfera destinsa din comunitatea noastra, este de ajuns sa deschizi galeria cu poze de la intrunirile si evenimentele noastre. O sa te imbeti din povestile in imagini ale calatoriilor, parfumate cu inspiratie de noi destinatii. si daca tot nu esti convins, trebuie sa ne vizitezi si in carne si oase. Ne intalnim adesea si in persoana. Pentru ca viata este prea scurta sa nu facem ceea ce ne place, am ales viata pe doua roti. Ca si tine. si tot ca tine, ne este greu peste iarna sa ne luam ramas bun de la “iubita” cu motor. Asa ca nu ne luam, dar de fiecare data cand o parasim pentru o vreme, mai aruncam o ultima privire in spate. stim ca te regasesti in cele de mai sus, asa ca alatura-te noua. Vrem sa te cunoastem, spune-ne povestea ta.
  • Evenimente viitoare