Mergi la conţinut

accident


evergreen0600

Recommended Posts

mergeam cu moto suzuki dr pe banda a 2-a ,.de pe prima banda unu vrea sa intoarca pe linie dubla continua,intru in el,zbor peste,cad pe spate la vreo 2metri si moto ricoseaza intr-o alta masina parcata pe contrasens

o senzatie tare!!!!

soferu,un copil de 20 de ani avea in masina un pusti pe care il lovise pe trecere 5 minute mai devreme si il ducea la spital.rca expirat,.......cel putin e bine ca si-a recunoscutvina

martorii se inchinau si ma trimiteau la biserica sa-mi pun lumanare :mega_shok: ca am scapat fara nimic

pfoaaaaaa........stiti ce nasol e??????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc acum . avand in vedere ca esti intreg si ce e in sufletul aluia cu masina. sa lovesti doi oameni in aceeasi zi.

in fine.. esti bine ? aprinzi nu aprinzi lumarai sanatos sa fii. si da mai mule detalii despre cum merg treburile ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai moto in mod surprinzator nu are decat partea dreapta zgariata si cateva protectii rupte.masina aluia(nubira)e infundata rau de totpe toata stnga(nu pot sa-mi dau seama cum pt ca am atins-o cu genunchiul si plasticele).

eu am casco la moto,si ramane sa plateasca el la firma de asigurari.,mai grav e ca am stricat si casca si era suomy se 400de euro

oricum ala zicea ca nu are bani sa plateasca pagubele si nu stia ce sa aleaga :munca in folosul comunitatii sau puscarie!! :mega_shok:

eu nu am nimic grav,am fost aruncat peste masina lui ,m-am invartit in aer si am cazut pe spate.ma doare nitel spatele si soldul

ps:ce inseamna un costum bun(care e si el zgariat)!!!!!!!!!1

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergeam cu moto suzuki dr pe banda a 2-a ,.de pe prima banda unu vrea sa intoarca pe linie dubla continua,intru in el,zbor peste,cad pe spate la vreo 2metri si moto ricoseaza intr-o alta masina parcata pe contrasens

o senzatie tare!!!!

soferu,un copil de 20 de ani avea in masina un pusti pe care il lovise pe trecere 5 minute mai devreme si il ducea la spital.rca expirat,.......cel putin e bine ca si-a recunoscutvina

martorii se inchinau si ma trimiteau la biserica sa-mi pun lumanare :mega_shok: ca am scapat fara nimic

pfoaaaaaa........stiti ce nasol e??????

Tu chiar vorbesti serios?

Mama mia, parca nici nu-mi vine a crede...Bine ca nu ai patit nimic! Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

copilu' parca e din filmele cu prosti...

multa bafta victor!

mersi!

Tu chiar vorbesti serios?

Mama mia, parca nici nu-mi vine a crede...Bine ca nu ai patit nimic! Bafta!

pai am exersat cazaturi pe iarba(serios) si m-a ajutat si asta

e primul accident serios dupa 8 ani de moto.

am facut anu trecut 19000 de km in buc si apropieri si nu am cazut niciodata din cauza mea,m-am dat pe-o roata si pe cealalta si nimic

si vine un bolnav ca asta si.................ca dracu!!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...