Mergi la conţinut
helen

motocicliste cucoane cu motor

Recommended Posts

dragi baieti si fete mari ( daca mai exista), sunt si eu curioasa daca in tara sunt si fete care le palce si au motor......?!?!??!??!?!?

mi-ar place sa le cunosc.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa le gasesti... inventeaza un topic stil telenovela, sau cu un subiect ceva mai incitant....si se aduna singurele. :thumbup:

By the way....de unde ne scrii @helen?

Link la postare
Daca vrei sa le gasesti... inventeaza un topic stil telenovela, sau cu un subiect ceva mai incitant....si se aduna singurele. :thumbup:

By the way....de unde ne scrii @helen?

waaaaa ce sacal eeesti!!

oricum.. aprob :D sa se deschida topicuri!

Link la postare

sincere telenovelele nu ma intereseaza absolut deloc si la tv nu prea pierd vremea.....ce fel de moto conduc fetele prina tara????ce le place au un club al lor se intalnesc????

eu locuiesc la roma de cativa ani ....patria motocicletelor adevarate .........

am pierdut un pic din vedere realitatea din tara......deci inutil discursul cu telenovela, nu sunt pregatita pe subiect.

oricum pe forum nu am prea des timp sa intru sper sa ne mai auzim pe mail ca e mai simplu pt mine.

Link la postare

ciao ! conduc un GS 500F suzuki din 2004, e mica dar voinica, o folosesc zilnic ca mijloc de transport pentru munca si duminica pentru iesiri lungi cu prietenii cand e cald adica din martie pana in octombrie

apropo stiu cate un motor de vanzare la pret bun, adica mult mai mic decat cer in tara pentu o mana a doua doar ca e la roma daca e cineva interesat......

Link la postare
dragi baieti si fete mari ( daca mai exista), sunt si eu curioasa daca in tara sunt si fete care le palce si au motor......?!?!??!??!?!?

mi-ar place sa le cunosc.

Fete "care le place" sunt multe "prin tara".Si mai multe, au plecat din tara.

Dar sunt si motoriste adevarate.Eu si Kimmie, suntem doar 2 dintre ele. ;)

Asfalt uscat!

Link la postare
ca sa raspund cred ca sunt cu gramada :)

Da mey, Ryder-e, doar ca eu glumeam, evident!

Link la postare

IO personal nu prea am vazut GAJICI adevarate pe mociclete......

[doar pe spate....cu posteriorul la vedere} :banana:

Link la postare

hai hai

o liniutza asa de incalzire ?

:)

beea: aprob ;)

helen: fara telenovele ... adica tu ce crezi ca viata noastra se petrece numa' printre shuruburi?

eh.. pai avem har si talent, avem bicle puternice... dar avem si postul Acasa teve, Romantica teve si postul Pastelui...

Join the club?

rider: pai e frumos? :) lil'sis kikz azz!!!

cius.

Link la postare

Eu cred ca la asemenea topicuri se vor strange si destui baieti nu numai fete !!! Am eu cativa prieteni care se cam uita la telenovele (nu pierd nici un episod, mai rau ca fetele =)) )

Link la postare
IO personal nu prea am vazut GAJICI adevarate pe mociclete......

[doar pe spate....cu posteriorul la vedere} :banana:

Asta nu inseamna ca ele nu exista.Ci doar ca nu le-ai vazut tu.

Link la postare

Bea, io n-am vazut gajici adevarate in viata mea, nici nu stiu ce sunt alea. Dar dupa felul exprimarii domnului, alea tre sa fie un fel de pipite. Si atat imi mai trebuia, sa vad vre-o pipita conducand un motor, doamne fereste.

Link la postare
Bea, io n-am vazut gajici adevarate in viata mea, nici nu stiu ce sunt alea. Dar dupa felul exprimarii domnului, alea tre sa fie un fel de pipite. Si atat imi mai trebuia, sa vad vre-o pipita conducand un motor, doamne fereste.

ca nu au intrat alea adevarate in viata ta e alta treaba =))... da sunt gajici mijto cu motoare. am vazut eu poponetze k lumea pe motoare si aveau manutzele pe ghidon

LE

@salahhe he he

nu te da nestiutoare! gajica este o fiinta suava cu craci si alte chestii incantatoare ;)

Link la postare

viva le donne!!! discursul incepe sa se faca interesant!!!!

gagici adevarate cu motor exista si inca destule!

cu toata modestia cu care mama m-a inzestrat si nu numai, EU SUNT UNA DINTRE ELE!!! si mai cunosc si altele :kewlpics:

salahhe daca nu crezi vino sa vezi!!!!!

Link la postare

Exact, NU LE-AI VAZUT TU! Chiorule...

*girl power kickz azz*

viva le donne!!! discursul incepe sa se faca interesant!!!!

gagici adevarate cu motor exista si inca destule!

cu toata modestia cu care mama m-a inzestrat si nu numai, EU SUNT UNA DINTRE ELE!!! si mai cunosc si altele :kewlpics:

salahhe daca nu crezi vino sa vezi!!!!!

Ew, scarboshati-ma...

Si mai Helen, e MOTOCICLETA... nu MOTOR. motor am si eu pe dacie... si parca nu-mi vine sa zic ca ies cu "motorul".

Link la postare

:blink: Ia sa vad io prin bucuresti numere de inmatriculare la motoare :

B 21 FUF

B 57 PIZ

B 92 ROZ

B 12 PUF

va mai dau idei?

.. auzi la ele gajici... geez, cata minte iti trebuie ca sa posezi un cur si o pereche de tzatze.

Ah, sau scuze, termenul de "gajica" se referea cumva la intelect si personalitate? Poate am inteles eu prost.

Link la postare

:*:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

ca nu au intrat alea adevarate in viata ta e alta treaba =))... da sunt gajici mijto cu motoare. am vazut eu poponetze k lumea pe motoare si aveau manutzele pe ghidon

LE

@salahhe he he

nu te da nestiutoare! gajica este o fiinta suava cu craci si alte chestii incantatoare ;)

:blink: Ia sa vad io prin bucuresti numere de inmatriculare la motoare :

B 21 FUF

B 57 PIZ

B 92 ROZ

B 12 PUF

va mai dau idei?

.. auzi la ele gajici... geez, cata minte iti trebuie ca sa posezi un cur si o pereche de tzatze.

Ah, sau scuze, termenul de "gajica" se referea cumva la intelect si personalitate? Poate am inteles eu prost.

Nu, mai Salahhe, gagica adevarata este aia care pe langa intelect si personalitate, mai are si craci si tzatze.Asta spunea Pretender.Si gagici adevarate sunt alea care au reusit sa-si ia motorete (si nu numai) fara sa le astepte de la barbati si fara sa dea din fustitza.Alea care si le conduc singure, si le duc singure la service, alea care nu asteapta nimic de la nimeni, dar au tot ce le trebuie.Si nu in ultimul rand....nu au numere personalizate, pentru ca ele au intelect.

Link la postare

Ahahaha. Asta cu numarul personalizat a fost cu directie.

Deci era o problema de vocabular pana la urma, stau io mai prost cu slangu' de capitala. Sa fie cum zice Bea atunci, felicitari la "gajicile adevarate", io nu's printre ele dar cunosc.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.