Mergi la conţinut

S-a mai dus unul de-al nostru...:(


Armadyllo

Recommended Posts

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eram pe-afara cu Zuz, cand am aflat.Speram ca finalul sa nu fie asa cum auzisem eu.Din pacate, asa a fost.Sunt socata! Sa mori la 40/50 la ora!!!! Ingrozitor ce se intampla!

Nu am cuvinte! Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off..............

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace si Doamne fereste pe toata lumea!

In fiecare zi ma lovesc de idioti care ies fara sa se asigure! Am avut chiar si un accident in vara la fel, doar ca eu am scapat cu cateva zgarieturi...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

odihneasca-se in pace...am inteles ca se numea Danaila Mircea-Catalin (informatie totusi neverificata) in varsta de 27 de ani si cu un copil de 2....oricum ar fi momentul este tragic...acum 2 ani am trecut si eu prin ceva asemanator...vita de la volan a uita sa semnalizeze ca face dreapta ..pt asta a trebuit sa ma las de sport.mi-am nenorocit genunkiul...acum am oarescare suruburi....ma kinuie sentimentul de neputinta...toata comunitatea din constanta esti socata..suntem alaturi de prieteni si familie...de acord cu ideea unei iesiri in masa sa realizeze neorocitii ca nu suntem invizibili.este nedrept sa platim cu voata pt incostienta unor jigodii...........dumnezeu sa aiba grija de el acolo sus si pe noi sa ne aiba in paza....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<<< sad.gif Cuvintele uneori sunt de prisos rose.gif rose.gif >>> Condoleante celor indurerati de pierderea suferita,familiei,prietenilor si celor care l-au cunoscut pe Danaila Mircea - Catalin!!! Dumenezeu sa-l odihneasca!!! rose.gif rose.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai am fost la locul accidentului si i-am aprins o lumanare lui Catalin, si chiar simt ca mi-a murit un frate, chiar daca nu l-am cunoscut...

Inca odata, SINCERE CONDOLEANTE FAMILIEI SI PRIETENILOR!!!!

Eu zic ca ar trebui o intalnire si un tur al orasului duminica, pe 18, ca atunci cred ca ne putem strange cel mai multi.....CE ZICETI?

Aveti grija de voi si mai ales la cei din jurul vostru!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa aibe grija de el. Nu mai am cuvinte.Sa tot vorbit de mersul pe prima banda dar cred ca toti uitam cand ne urcam in sa si ne creste adrenalina.Gresala asta o mai fac si eu pt ca nu tot deauna poti sa mergi pe ultima banda si te strecori pe unde poti dar daca tot mergeti pe prima banda sa o faceti f incet ca nu mai eu stiu de cate ori m-am trezit cu masini fara sa se asigure sau cu usi deschise in fata de tarani care nu s-au obijnuit cu traficul.Sincer imi pare nespus de rau la fiecare accident de care aud chiar daca nu il cunosc si trebuie sa recunoastem ca greul ramane pe familie si mai ales in cazu de fata pe copilasul care a ramas fara tata.Ma uit la mama cu cata emotie priveste accidentele de motociclete si sta cu grija ca poate sunt eu.Cu alte cuvinte aveti grija de voi si feriti-va de chiori anti talente de soferi care isi fac asigurare casco si ii doare in cur de noi si nu uitati daca nu va feriti voi nu va fereste nimeni si daca va grabiti e o vb mare"grabiti-va incet" si lasati viteza unde se poate nu pe stefan cel mare in plin trafic.

Imi doresc sa nu mai vad adunari de motociclisti petru conducerea pe ultimul drum.

Multa bafta si condoleante familiei!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...