Mergi la conţinut
Armadyllo

S-a mai dus unul de-al nostru...:(

Recommended Posts

Dumnezeu sa il odihneasca!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P....... :( am vazut si eu pozele .Fac un apel la cei care le au... sa se gandeasca la sufletul bietului om si la familia lui inainte sa face vreo porcarie cu ele(daca au de gand). Condoleante familiei si celor apropiati

Link la postare

Am vazut eu tot. Eram cu masina parcat la farmacie pe partea cealalta. A trecut si m-am uitat o secunda la el. Avea o casca prinsa pe spatele motorului si mi-a fulgerat un gand ca poate merge sa ia pe cineva intr-o duminica dupa-amiaza. Asa, un crampei din viata lui... Apoi a iesit din campul meu vizual, nu avea viteza prea mare. Am auzit ceva, m-am uitat in oglinda si am vazut impactul. nu prea puternic, apoi am intors capul si l-am vazut cazand pe caldaram...nemiscat.

Am iesit si m-am dus acolo, avea fata alba si ochii tristi. Nu era pregatit...dar plecase.

Am plecat repede, ma apucase plansul, inca nu mi-am revenit...

Link la postare

DUMNEZEU SA-L IERTE!!! CONDOLEANTE FAMILIEI!!! (AM PATIT-O SI EU LA 60 km/h,mi-a intors un golf4 in fata , din fericire am scapat doar cu un umar dislocat si citeva julituri la mina,motorul :furca rupta ,carene sparte....)

Link la postare

RIP...

...cam la fel am luat-o eu in nov,in viraj pe varianta orasului...doar ca ... am avut 30-40km/ora...frane...NOROC...am scapat DOAR! cu picior rupt,umar dizlocat,motor,echipamente paradite!!!...

:skull: 4 4 wheels!!!!!

Link la postare

Daca l ingroapa maine ...ar trebui sa mergem si noi la inmormantare(daca nu deranjam normal :( )in loc de intrunirea de la Arc!!!Sa mergem si noi sa aprindem o lumanare!Oricum sa faci ceva organizat nu cred ca reusesti asa intro zi 2...dar macar o lumanare putem sa aprindem...sau daca nu suntem primiti la inmormantare, sa ne strangem la Arc si sa mergem la locul accidentului sa aprindem acolo!Zic si eu :(

Link la postare

Kiki spune si tu mai multe detalii...am inteles ca la Cimitirul Andronache...dar la ce ora???o sa ma duc cu masina numai ca sa aprind o lumanare!!!Doamne odihneste i in pace pe toti cei ce s au dus inainte de vreme! :sorry:=(( (astept un raspuns cat mai urgent )

Link la postare

o sa fim mai multi acolo....

am anuntat sa nu vina cei pe care-i stiu pe motor...

sa-i fie tarana usoara....

R.I.P Cataline....

Link la postare

personal multumesc celor care au venit.

totodata tin sa multumesc si celor care s-au batut cu caramida in piept ca vor veni si n-au ajuns...cinste voua...

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.