Mergi la conţinut
Armadyllo

S-a mai dus unul de-al nostru...:(

Recommended Posts

Acu 5 minute am vazut la TV un GiXer cam varza (alb-albastru). Martorii sustin ca conservarul a iesit din dreapta fara sa se asigure, motociclistul intrand frontal. Motorul parea destul de avariat, cel putin partea din fata. Se zice ca atunci cand a fost pus in ambulanta mai traia, dar dupa 10 min...a murit in drum spre spital. Care stie mai multe va rugam sa dati detalii. Apropos, asta a fost pe Stefan cel Mare din cate imi aduc aminte.

Dumnezeu sa-l ierte!!! :(

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la stiri rip

http://www.protv.ro/stiri/social/un-motoci...stefan-cel.html

din curtea spitalului a iesit un Peugeot 407 albastru, condusa de un moldovean, care a iesit in strada si a vrut sa faca dreapta, dar a cam uitat sa se asigure. Baiatul cu moto s-a infipt perpendicular in masina, motorul a ajuns la 50 de metri pe partea ailalta a soselei, cu fatza complet distrusa"

Link la postare

Nu imi vine sa cred. Iar? Chiar nu putem face nimic.....doar sa stam sa postam pe forumuri....o propunere legislativa....cat mai e motociclistu' la guvern. Nu stiu....spun si eu....pe bune ma ia plansul si furia cand vad astlef de nenorociri.........ma simt nepuntincios....mama masii.

Link la postare

..R.I.P..Dumnezeu sa-i de-a mai multa liniste acolo sus...KIKI..trimite-mi niste poze te rog (atletu2001@yahoo.com)..stie cineva cum al cheama pe motociclist...

Link la postare

in ritmul asta, eu propun sa ne cumparam toti TIRURI, atunci nu o sa mai apuce conservarii sa zica: nu l'am vazut :(

am trecut pe acolo la 10 minute cred dupa ce l'au luat, toti il injurau pe conservar, ca nu s'a asigurat... tarziu de tardiv, there is nothing we can do about... RIP... poate il cunoaste cineva pe baiat.. nu stiu ce am mai putea face.. ...

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.