Mergi la conţinut

cenzura


salahhe

Recommended Posts

  • Răspunsuri 98
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buey, ce-i aici? Si eu sunt nazista, rasista, si toate derivatele. Ce e rau in asta? Sunt conceptiile mele si nu cred ca deranjeaza pe nimeni. Nu fac propaganda, nu umblu pe strada cu steaguri cu WHITE POWER sau cu SWASTIKA, nu ma ia aiurea de niegri, tigani, evrei, si toate celalalte specimene..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salahe noi TOTI suntem rasisti

Gaxele sa ma anunti cand vrei sa starpim homosexualitatea si tu Kimmie sa vii cu aparatu' foto

Si eu ce fac? Nu ma mai joc! Pe toti i-ai pus sa faca ceva numa' pe mine nu.. :( nu e drept, eu am si tatuaj :(:ranting:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu am inteles faza cu cenzura ....

Cine si de ce ?

Sa il judecam in fata marii adunari nationale !!!

Si mie mi-au disparut ceva posturi mai de mult, dar a fost in periada de virusare si tind sa cred ca nu a fost nic'

intentionat. :mega_shok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba Salahhe nu mai tin minte daca am scris in profilul meu dar mie nu imi plac nici lesbienele nici homosexualii.Daca intr-adevar as fi nevoit i-as termina prima data pt homosexuali dar stii de ce?Pt ca as vrea sa las la urma lesbienele numai ca sa fie sparte, lovite aka fu--te de barbatii care au coaye nu pasarica pricepi?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, R1der asta cu urasc homosexualii e cam asa: ceea ec faci tu la tine in dormitor e atat de neinteresnat ca trebuie sa te intereseaze ce fac altii la ei in dormitor?

Pe mine manifestarile astea anti - anti evrei, anti negri, anti gay, anti tigani, anti sarmale - ma intristeaza (cu toate ca sunt si eu anti unguri :P) pentru ca unii urasc ceva ce nici macar nu cunosc si care nu le influenteaza viata deloc, pe baza unor impresii, auzite si vazute pe la teve. Pana nu stii cum e sa fii victima unei discriminari nu iti dai seama ca ura ta e ceva dezgustator si absurd. Sper sa nu aflu vre-odata cum e sa fii discriminat din cauze tampite.

In schimb sunt total anti-prosti, anti-ipocriti, anti-coruptie etc

Pacat ca nu sunt mai multi anti-chestii care chiar ne doare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...