Mergi la conţinut

hai la Ghost Rider vere!


Disney

Recommended Posts

Filmul se aude a fi stupid (povestea/scenariul in sine), dar efectele speciale sunt se zenzatzie.

Se lanseaza la americani maine, 16 feb, iar la noi ajunge la mol (nu la benzinarie, la ala de pe bancnota de 5 lei) pe 23 feb.

Nicholas Cage e in rolul principal, iar Eleonora, din "gone in 60 seconds" se intoarce sub forma unei motociclete.

Merem? :D

uite linku: http://www.hmultiplex.ro/index.php?id=36&a...Hash=da35ab3817

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu lucrand in PR ar trecui sa sti cel mai bine.

Intelectual property rights.

din cate stiu eu, in state a fost deja lansat dvd-ul. deci nu se incalca nicio regula.

bre Kimmie stai sa apara si mergem mah.Iti e frica ca nu il vezi?

yap yap yap :(

binnne. mai am un pic de rabdare. un pic, un picutz, putiiiiin, pic pic. :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un DVD este vandut pt uz personal si scrie marunt pe el ca orice vizionare comercializata este interzisa si alte nimicuri de pe la avocati.

stai ca ori nu intelegi , ori nu intelegi. tu il cumperi pt uz personal nu pt vizionare personala. tu ni-l trimiti prin fedex ca noi sa-l vizualizam. noi nu-ti dam bani pe el. iar tu dai originalu, nu piratezi :)

noi vizionam. capisici?

La Mool?

dadaddada

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu il cumperi pt uz personal nu pt vizionare personala. tu ni-l trimiti prin fedex ca noi sa-l vizualizam. noi nu-ti dam bani pe el. iar tu dai originalu, nu piratezi :)

noi vizionam. capisici?

Da, cam asa se face in general cand nu ai fonduri pt distractie dar cu un mic exercitiu de empaty pune-te in locul producatorului si incearca sa descri ce simti. Sau tu esti distribuitorul local de filme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nicholas cage a jucat intr-o chestie naspa naspa rau de tot. imi pare rau, dar asta e adevarul. iar efectele speciale sunt de genul cum sare el peste 5 elicoptere de alea mari!

cred ca de fapt filmul are ca target copiii, dar cei mici mici. adica "spaidermen" e ceva foarte tare pe langa asta. iar torc e film de oscar pe langa ghost rider.

dar poti sa mergi sa il vezi, cine stie ...poate magia mallului va ridica nivelul filmului...

vai ce trist...

oricum, eu ma duc sa-l vad, avand in vedere ca am mai adormit de cateva ori la multishplex... :D

maaa duc chiar azi.

il filmez cu telefonul si il pun pe forum, ca sa-l vedeti si voi.

am fost la film, nu este de tot kktu cum ati zis

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l am vazut si eu ieri pe tot la a 3-a incercare (adormeam dupa primele 20min!) hmm,ce sa spun..nu i chiar asa nasol cum pretind unii,este ceva in gen batman sau spiderman doar ca e cu motoare :) si efectele speciale si felul in care arata mobra lui cage sunt super... recomand sa l vedeti e relaxant.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...