Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Ati

27.09.04 Zi de doliu...

Recommended Posts

Sa-i fie tarina usoare. Condoleante familiei si celor care l-au cunoscut :(:(

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

NU-MI VINE SA CRED....OARE CATI DINTRE NOI VOM PLATI CU VIATZA DIN CAUZA UNOR.....CRETINI CRIMINALI?

....SA-I FIE TARANA USOARA!

....DA! SA SE BAGE LA ANUL VIITOR LA EXAMEN MAI MULTE PROBE..! :ph34r:

Link la postare

bah cum fac shi eu rost de film sa-l vad k lumea? k dak vreau sa-l vad direct de pe net stau juma' de ora shi il vad in reprize de cate 4-5 secunde, shi nici nu pot sa-l descarc :angry:

btw, am shi eu o intrebare (de newbie): concursul de la Tg. Mures a tzinut 2 zile? sau numai una? shi in general, cei care concureaza concureaza in ambele zile sau numai in una din ele? de exemplu Zsolt, a concurat in ambele zile? sau numai duminik? sper sa nu va suparatzi k am intrebat tocmai de el (RIP) dar ink nu shtiu mare lucru despre kestiile astea... abia incep sa invatz

Link la postare
bah cum fac shi eu rost de film sa-l vad k lumea? k dak vreau sa-l vad direct de pe net stau juma' de ora shi il vad in reprize de cate 4-5 secunde, shi nici nu pot sa-l descarc :angry:

btw, am shi eu o intrebare (de newbie): concursul de la Tg. Mures a tzinut 2 zile? sau numai una? shi in general, cei care concureaza concureaza in ambele zile sau numai in una din ele? de exemplu Zsolt, a concurat in ambele zile? sau numai duminik? sper sa nu va suparatzi k am intrebat tocmai de el (RIP) dar ink nu shtiu mare lucru despre kestiile astea... abia incep sa invatz

<{POST_SNAPBACK}>

Frate putin respect !!! Poti sa intrebi ce vrei pe forumul de incepatori !!!

Link la postare

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, condoleante familiei si tuturor celor care l-au avut ca prieten, imi pare rau pentru cele intamplate...

Link la postare

Dumnezeu sa il odihneasca in pace ... nu am cuvinte .... .

Link la postare
Frate putin respect !!! Poti sa intrebi ce vrei pe forumul de incepatori !!!

<{POST_SNAPBACK}>

prietene asta nu e o chestie de senzati pe care trebuie sa o privesti cu entuziasm.accidentul asta s-a intimplat din cauza unui r... care nu a acordat prioritate si s-s soldat cu moartea unui tinar nevinovat.ai putin respect si daca vrei senzatii ,intra pe www.rotten. com si priveste acolo cit vrei. :(

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.