Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Wolf

expirat Vand un NIPRU sanatos

Recommended Posts

Vand un NIPRU sanatos.

Modificarile..... putine si de bun simt (grup solo, radiator ulei si implicit aripa fata, bare protectie, rezervorul si shaua). :: Vezi poza BHA ::

Consumabile..... noi (cauciucuri, baterie, ferodouri, etc...).

Rusul asta merge foarte bine si are acte la zi.

Sunt nevoit sal vand si momentan vreu 700 EURO pe el.

Ceva bani bagati atent in estetica acestui motor si noul sezon vor schimba socotelile.

Telefon..... 0723.78.56.23 .

>> DRIVE SAVE ! <<

post-1571-1096502770_thumb.jpg

post-1571-1096502770_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

satra :beer:

frumoasa dracia da' dupa cum tziam spus la tel tocmai ce mi-am cumparat 2 motoare <:-P la bani frumoshi shi aranjate bine

dak eshti hotarat sa o dai bafta la vanzare :D

dak nu ne vdm prin otopeni la o bere sau pe strazi

haidi pa

drum uscat :beer:

Link la postare

te intereseaza un schimb:

Apple G3 Powerbook:

Laptop:

-14,1 inch (diagonal) TFT active - MATRIX LCD display se vede super din orice unghi!!!

-software :Mac OS 8.6, 6Gb Hd

-DVD Player

- 400MHz(echivalent 1,2 ghz al unui laptop normal, se stie ca cei de la apple au alte frecvente, dar acesta este echivalentul procesorului, ca sa iti dai seama)

-Powerbook G3 Keyboard with Inverted-T transparenta

-Internal modem 56K

- 320 Mb built-in memory, 321 Mb virtual memory

- TV Out

- video memory: 8Mb

-2 Usb port

INFRARED

+++ 200 euro

Link la postare
te intereseaza un schimb:

Apple G3 Powerbook:

Laptop:

-14,1 inch (diagonal) TFT active - MATRIX LCD display se vede super din orice unghi!!!

-software :Mac OS 8.6, 6Gb Hd

-DVD Player

- 400MHz(echivalent 1,2 ghz al unui laptop normal, se stie ca cei de la apple au alte frecvente, dar acesta este echivalentul procesorului, ca sa iti dai seama)

-Powerbook G3 Keyboard with Inverted-T transparenta

-Internal modem 56K

- 320 Mb built-in memory, 321 Mb virtual memory

- TV Out

- video memory: 8Mb

-2 Usb port

INFRARED

+++ 200 euro

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
satra  :beer:

frumoasa dracia da' dupa cum tziam spus la tel tocmai ce mi-am cumparat 2 motoare  <:-P  la bani frumoshi shi aranjate bine

dak eshti hotarat sa o dai bafta la vanzare  :D

dak nu ne vdm prin otopeni la o bere sau pe strazi

haidi pa

drum uscat  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Omule, e frumos aranjat, insa spune-mi si mie mai multe date despre el...kilometraj, etc etc chestii din astea. Eventual si o poza din alt unghi...Mailul meu e DarkOne_999@hotmail.com

Bafta

Link la postare

Scriu prezetul mesaj pt. cei serios interesati sa-si cumpere un NIPRU sanatos si in mod special pt. cei care au venit la vizionare, au probat rusnacul si au recunoscut ( convinsi fiind ) ca 700 Euro nu este un pret mare pt. motorul meu dar este un pret cam mare pt. ei (pt. puterea lor de cumparare).

Sunt de acord sa auport eu costul a 2 buc. carburatoare de NIPRU , noi si bine alese ( am zis 50 Euro ).

Astfel d.p.d.v. tehnic rusul este acum nu sanatos ci foarte sanatos. Voua nu va ramane alt ceva de facu decat sa va puneti amprenta asupra dizanului (vopsea, crom). Avati la dispozitie o iarna intraga sa va personalizati acest motor cum va place (imaganatie si ceva bun gust va mai trebuie).

Nu vreau sa va sufoc etaland investitiile pe care le-am facut in acest rusnac. Banii pe care i-am bagat in el, i-am bagat cu pasine si fiecare chilometru parcurs apoi, mi-a demonstrat ca a meritat. M-am ocupat de motor ca sa ma bucur si sa ma folosesc de el, nu ca sa-l vand. Poate ca suna a cliseu dar realmente nu-mi vine deloc bine ca sunt nevoit sa-l transform in bani.

Acest NIPRU este un motor de care daca nu-ti bati joc (modificari ale cadrului sau motorului, sa le spunem doar neinspirate... desi prsonal stiu ca sunt prosti in adevaratul sens al cuvantului - asa cum o prostie este si stoarcerea ultimelor picaturi de viata dintr-un motor) nu te lasa la greu si-ti ofera multe momente "adevarate".

Asadar ... pretul runacului este acum 650 EUROI (ca bonus cumparatorul va primi doua casti militare din al 2-lea razb.mond., un set de tobe originale, unset de semnalizatoare si un set racorduri aer).

Am zis!

>> DRIVE SAVE <<

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.