Mergi la conţinut
Autentifica-te  
fanbmw

transilvania MOTOCICLISTI Clujeni

Recommended Posts

Salutari din Cluj ,, fac apel la motociclistii din CLuj-Napoca,,,,eu sunt relativ nou ca si motociclist...mi-am luat carnetul doar din sept 2006... am o cagiva mito de 125 din 2000 ..si as dorii sa fac cunostinta cu cat mai multi motociclisti... mai suntem inca vreo 4 cu motoare de 125 ... best whises Si ASFALT USCAT :scooter: :scooter:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salutare, si eu is din cluj si de asemenea is incepator, eu am permis pe motor din martie,

am un suzuki de 600 din '95, si mi-ar placea sa iesim la ceva ture.

am si un id de mess: sergiulica_2

apropo..........daca stie careva unde gasesc echipament in cluj, da la preturi mai acceptabile.... :beer:

Link la postare
salutare, si eu is din cluj si de asemenea is incepator, eu am permis pe motor din martie,

am un suzuki de 600 din '95, si mi-ar placea sa iesim la ceva ture.

am si un id de mess: sergiulica_2

apropo..........daca stie careva unde gasesc echipament in cluj, da la preturi mai acceptabile.... :beer:

vis-a-vis de blocul sprey este un magazin moto, au acolo echipamente, dar parerea mea e ca sunt destul de scumpe pt calitatea oferita. mai poti cauta si la auner, in floresti, inainte de sensul giratoriu si de asemenea iti recomand varianta jsn_metz99 (ym), e un tip foarte serios, echipamante bune, preturi la fel

Link la postare

Puteti comanda echipamente de la Louis. Au preturi f bune, tot timpul au reducere la ceva. Ori faceti rost de cataloage, ori vizitati siteul: www.louis.de Sunt cativa in Cluj care va aduc comanda in cateva zile, fara nici un adaos. ID yahoo: qlaszlo

Link la postare
Salutari din Cluj ,, fac apel la motociclistii din CLuj-Napoca,,,,eu sunt relativ nou ca si motociclist...mi-am luat carnetul doar din sept 2006... am o cagiva mito de 125 din 2000 ..si as dorii sa fac cunostinta cu cat mai multi motociclisti... mai suntem inca vreo 4 cu motoare de 125 ... best whises Si ASFALT USCAT :scooter: :scooter:

:kewlpics: bun ma in sfarsit cineva deschide un topic de acest gen din cj! eu nu am nici carnet..dar mastradui sa fac acuma sc.de soferi:P ma dau pe un maxi scooter de o vreme :scooter: mai demult in tinetete:D am bagat si niste bike kross trial..si tampenii de rupt oasele aiurea..a`r fii o treaba buna sa gaseasca cineva un loc potrivit pt.intalniri mai mici de motociclisti in Cluj-napoca poate lasati si voi un mesaj daca aflati ceva..hai bafta si asfalt uskat:D :download: apropo..candma vedeti prin oras..cu u honda foresight 250ccargintiu cu niste flacari pe el..sau un suzuki burgman de 400cc feritziva:) :banana:

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.