Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ALIANCE-STEEL

chopper Yamaha virago xv 400

Recommended Posts

post-1065-1096922035_thumb.jpg

Yamaha xv 400, an 87, rar 2005, c.p 39, km 34.000.Consum 4.5 , motoru` arata f bine si merge la fel de bine.

Sunt interesat de un schimb cu motor de viteza peste 400cc ,preferabil peste90` , sunt dispus sa dau diferenta.

tel: 0721 129 475 Stefan.

Pret de iarna....2150 E.....usor discutabil. :beer:

MOTOCICLETA S-A VINDUT !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Yamaha xv 400, an 87, rar 2005, c.p 39, km 34.000.Consum 4.5 , motoru` arata f bine si merge la fel de bine.

Sunt interesat de un schimb cu motor de viteza peste 400cc ,preferabil peste90` , sunt dispus sa dau diferenta.

tel: 0721 129 475 Stefan.

Pret de iarna....2150 E.....usor discutabil. :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
bot    0
:blink: ia zi prietene niste piese ai de dat?! hai te rog eu ca am avut accident shi am facut motoru praf :D sau poate imi recomanzi shi mie pe cineva care sa-mi aduca ...

Link la postare
:blink: Ultimul pret este de 2000 E. Spune-mi la ce rate te-ai gandit. Care este suma la care te-ai gandit? La cate rate te-ai gandit si care ar fi valoarea unei rate (sa nu te gandesti ca o dau in rate, vreau un avans substantial deoarece nu sunt firma de leasing). Oricum la pretul asta cred ca nu prea mai ai de ce sa stai pe ganduri. Multa bafta la pusculita!

Link la postare
:banana: Nu ai auzit de AC rider, pensionarule?! Te fac eu sa nu ma mai uiti niciodata. Hai la o plimbare, chiar nu vrei sa mai facem o cursa? Te-am vazut numai cu tramvaiul 5, chiar nu mai ai motocicleta sau nu mai ai bani de benzina?Da si tu un semn de viata!!!!!!!! Helloooooooo!

Link la postare
<:-P Nu-ti mai pastrez motocicleta, nu-i de nasul tau. Am auzit ca ti-e tare frica de viteza in ultimul timp. In vara asta era sa te pupi cu o mare bovina pe Bucuresti- Ploiesti, daca nu eram noi, fii sigur ca in coleziunea cu vaca, aceasta te arunca de pe carosabil.

Link la postare

....daaa asa e!

....al naibii vaca incaltzata! si ce koarne avea.....norok cu voi...ca m-ati scos!.....da baietzi ...nu stiu ce sa spun..dar nu prea imi mai place viteza...vreu sa-mi cumpar un enduro....ce parere ai? :beer: ....

ce drak? voi nu va mai dati cu motot? azi a fost " inbourat"...dar kald ptr moto....

Atentie la vaci.......ca boii va omoara!.....

Link la postare

nu va mai obositi...

s-a dat. catre mine. :banana: contra 2000 euroni.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.