Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

SNAKE

vand PIESE MULTE

Recommended Posts

FRATILOR,ADUC ACUM PIESE PE COMANDA PT ORICE MOTOCICLETA SAU SCUTER.JAPONEZE SAU ITALIENESTI.INCLUSIV MOTOCICLETA COMPLETA PT RECAROSARE.CU ACTE ORIGINALE.MIHAI_C_20022004@YAHOO.COM 0724666147

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut, ma intereseaza si pe mine un capac de rezervor cu tot cu cheie si partea de jos a carenei care nu este in culoarea motocicletei(exact partea care acopera coatele de la esapatie), toate patru scarite,gemuletul din fata si un pret la fiecare te rog mai ales

multumesc si astept raspunsul tau

aaa motoru este un gsx600f din 98

Link la postare
FRATILOR,ADUC ACUM PIESE PE COMANDA PT ORICE MOTOCICLETA SAU SCUTER.JAPONEZE SAU ITALIENESTI.INCLUSIV MOTOCICLETA COMPLETA PT RECAROSARE.CU ACTE ORIGINALE.MIHAI_C_20022004@YAHOO.COM 0724666147

<{POST_SNAPBACK}>

Salut! vreau si eu daca gasesti un motor complet de kawasaki gpz 305 an 85sau macar ceva care sa se potriveascala motorul din imagine

post-2127-1126270993_thumb.jpg

Link la postare

Salut. Bord complet pentru Ducati Monster mai vechi, adica de-ala fara turometru se gaseste? Si la ce pret?

Link la postare
Sal.Vreau si eu un set de tobe pentru o yamaha xs 400 din '85.Te rog sa-mi spui cam cat ar costa.dragosradu_popescu@yahoo.com

<{POST_SNAPBACK}>

Salut

Am tobe noi care se potrivesc la XS400, cromate

Pretul este de 1 500 000 lei/buc

0723 597 596 Bucuresti

Uite si poze:

post-3909-1126889750_thumb.jpg

post-3909-1126889800_thumb.jpg

Link la postare

salut, ma intereseaza si pe mine un capac de rezervor cu tot cu cheie si partea de jos a carenei care nu este in culoarea motocicletei(exact partea care acopera coatele de la esapatie), toate patru scarite,gemuletul din fata si un pret la fiecare te rog mai ales

multumesc si astept raspunsul tau

aaa motoru este un gsx600f din 98

Link la postare
Max    1

Salutare! Vreau sa stiu daca imi gasesti pentru un kawa zz-r 400 ram air-posibil tot sistemul.

Adik ceea ce vreau eu sunt coloanele de aer care preiau aerul din carena fata (sub far) si intra in cadru in filtrul de aer.

Imediat poze cu ceea ce caut eu!

Salutare! Vreau sa stiu daca imi gasesti pentru un kawa zz-r 400 ram air-posibil tot sistemul.

Adik ceea ce vreau eu sunt coloanele de aer care preiau aerul din carena fata (sub far) si intra in cadru in filtrul de aer.

Imediat poze cu ceea ce caut eu!

post-847-1133158761_thumb.jpg

Link la postare

<{POST_SNAPBACK}>

salut fraticule

ma intereseaza scarita stanga si de carena superioara de kawasaki zzr 400 model 91 si daca imi dai si un pret ar fi marfa :read::beer:

post-5880-1133171252.jpg

Link la postare

am o honda cbr 600f3 din 96 avariata partea din fatza...am nevoie de um motor fara acte sau de urmtoarele piese:carena completa,radiator,bord,far,rezervor,furca,corn,telescoape,aripa,janta completa,galerie.....astept raspuns ...cry_mtza@yahoo.com sau la tel 0723543350..

Link la postare

sal. am nevoie de cricul lateral cu tot cu surub prindere si arcuri si mai am nevoie de codita din aliaj cu capacul de plastic de care se tine pasagerul din spate , amandoua pentru un scuter gilera runner 125vx. daca ai dami un pm cu pret si cand le aduci. pot fi si sh si noi dar de preferinta sh ca sa ma mai protejez la buget :D

post-9283-1169113491_thumb.jpg

post-9283-1169113516_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.