Mergi la conţinut

Costuri RAR


gogu007

Recommended Posts

  • 9 months later...

bai man pai cum facem ca vad ca nu prea iti place sa raspunzi la tel :D.hai lasa si mie un raspuns aici cu niste preturi io o sa te mai sun in caz ca nu-mi raspunzi sa stiu si io despre ce e vorba a si apropo nr 11 e mai sus sau pana in cola

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut cartonasul galben cu itp-ul. Stie cineva daca pot obtine de undeva un duplicat si cat ma costa? Sau trebuie sa ma duc sa fac din nou verificarea?

<{POST_SNAPBACK}>

Daca mai stii la ce statie ITP era facuta revizia si daca mai avea valabilitate, te duci la statia respectiva si ceri un duplicat. nu costa nimic. daca nu mai stii, vi la mine si iti fac itp-ul. 0722.363.781 andrei :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Daca mai stii la ce statie ITP era facuta revizia si daca mai avea valabilitate, te duci la statia respectiva si ceri un duplicat. nu costa nimic. daca nu mai stii, vi la mine si iti fac itp-ul. 0722.363.781 andrei  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Partea nasoala este ca motorul e la urziceni si nu am cum sa il aduc pana in bucuresti!

Stie cineva cat e amenda daca ma opreste politia si zic ca nu am actele la mine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
La mine. B-dul Preciziei nr 11, inscut bucuresti sa, sa ai la tine cartea de identitate, asigurarea obligatorie si talonul, si berea bineinteles! :beer: tel:0722.363.781 andrei

Salut. Daca aduc o motocicleta din Germania, de 125 cmc, si pe acte scrie 25KW, tu poti s-o treci ca fiind 11KW chiar daca nu e limitata? Chiar as face un drum pana la Bucuresti, daca se poate, nu de-alta, da' sa-ti dau berea! :yahoo::beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...