Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

forangel

expirat VAND JAWA TS 350

Recommended Posts

Vand O Jawa ts350 1988 17KW stiti voi...jawa aia rosie de 3'jumate..)numere noi cu rar pina in 2006 si impozit la zi.

IMBUNATATIRI:Are aprindere tranzistorizata,cauciuc spate Metzeler aproape nou, tobe sport de YAMAHA.

Platinile,carbunii, ambele cabluri si ambele frine sunt noi...iar roata de spate are capace de MERTZAN...:) (APROPO AM INVESTIT IN EA PINA ACUM VREO 20.000.000LEI..SI AM CUMPARAT-O CU 400 DE EURO)

PROBLEME:Am avut un mic incident acum vreo doua luni cand am mers cu vreo 130 la ora si mi-a sarit din viteza...acum scapa din viteza a3 si a 4...de atunci am lasat-o in garaj.(NU MAI VREAU SA MA MURDARESC PE MIINI!!!!)

Pentru cei ce SUNT INTERESATI si stiu ce inseamna o COMUNISTA ADEVARATA!!!! sa ma sune la:

0745130988 si sa ceara cu RADU

Eu sunt din BRASOV..

PRET NEGOCIABIL...........12.500.000lei

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Vand O Jawa ts350 1988 17KW stiti voi...jawa aia rosie de 3'jumate..)numere noi cu rar pina in 2006 si impozit la zi.

IMBUNATATIRI:Are aprindere tranzistorizata,cauciuc spate Metzeler aproape nou, tobe sport de YAMAHA.

Platinile,carbunii, ambele cabluri si ambele frine sunt noi...iar roata de spate are capace de MERTZAN...:)  (APROPO AM INVESTIT IN EA PINA ACUM VREO 20.000.000LEI..SI AM CUMPARAT-O CU 400 DE EURO)

PROBLEME:Am avut un mic incident acum vreo doua luni cand am mers cu vreo 130 la ora si mi-a sarit din viteza...acum scapa din viteza a3 si a 4...de atunci am lasat-o in garaj.(NU MAI VREAU SA MA MURDARESC PE MIINI!!!!)

Pentru cei ce SUNT INTERESATI si stiu ce inseamna o COMUNISTA ADEVARATA!!!! sa ma sune la:

0745130988  si sa ceara cu RADU

Eu sunt din BRASOV..

PRET NEGOCIABIL...........12.500.000lei

<{POST_SNAPBACK}>

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.