Mergi la conţinut
MADOX

dana nalbaru motorista

Recommended Posts

:blink: Don'soara are o Honda Shadow de 125 cc-foarte potrivita pt o fata-macar a dus-o capu'sa nu se arunce la ceva mare...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
:blink: Don'soara are o Honda Shadow de 125 cc-foarte potrivita pt o fata-macar a dus-o capu'sa nu se arunce la ceva mare...

<{POST_SNAPBACK}>

Corect ! Pe la noi tot omu' cum pune pe categoria A cumpara ZX10, R1, GSX-R 1000, Hayabusa, etc. si sa ma ierte D-zeu dar mare parte dintre ei se imprastie pe sosea a 2-a zi. :(

Link la postare
Aia sata cu ala de la Voltaj si cred ca si lo bagat'' si sa crede pe motor...                          :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ce zici maica ? ... ca taaaaaare greu te mai aud , ca de citit nu ma incumet .

Link la postare

Asa de apropo.. Dana nalbaru lucreaza solo acum, cu niste instrumentisti de exceptie. Am avut placerea sal cunosc pe chitaristul ei si m-am convins sa exista o speranta pentru Dana pana la urma :P

Link la postare

Dana Nalbaru a avut tendinte motoriste de cand o stiu. A avut si videoclip cu un scuter iar baietii pe motoare (Daca gresesc care cu ce, sa nu ma injurati). Asa ca Dana e motorista mai veche se pare. Cinste ei, si sper sa se adauge membrilor VIP ai forumului.

Ce chestie misogina, daca o fata se ataseaza de 2 roti, imediat tre'sa existe un motiv masculin ca sa o faca. Lasati, bre, fetele in pace, ca si ele e oameni :) Si m-as sparge de ras sa vad o demonstratie in care una din fete sa bata carcotasii la fund la indemanare. :)

Link la postare

Pe Dana Nalbaru am vazuto si eu intr-o seara la o emisiune in care ii prezenta viata, era pe TVR2 pe la 11 noaptea, apoi stiu k am vazuto la "motomagia" si avea un Shedow verde inchis spre negru.

Link la postare
Si m-as sparge de ras sa vad o demonstratie in care una din fete sa bata carcotasii la fund la indemanare. :)

pai eu am patit-o cu o fata ... la examenul de carnet ... eu am terminat in 2 minute si vreo 5 secunde si a venit o fatuca care pe langa faptul ca era "miere traznet" a terminat traseul in 1 minut si vreo 40 de secunde .... deci ... PLM ...

Link la postare
pai eu am patit-o cu o fata ... la examenul de carnet ... eu am terminat in 2 minute si vreo 5 secunde si a venit o fatuca care pe langa faptul ca era "miere traznet" a terminat traseul in 1 minut si vreo 40 de secunde .... deci ... PLM ...

se poate ....uitati la ele...

post-14873-1206251088.jpg

post-14873-1206251159.jpg

post-14873-1206251181.jpg

Link la postare
1. dute ca de stiu ca ma face o femeie rup motoru in doua :D

2. femeile sunt bune la alceva.... :beer: ...ia..

1. Ce as mai rade de tine daca esti inca viu dupa ce pierzi cu o motociclista. =))=))=))

2. Si crezi ca TU ai putea folosi una? Ai folosit vreodata? Cate minute?

Link la postare

Dana Nalbaru probabil a ramas cu pasiunea asta de pe vreme cand facea parte din Hi-Q si facea reclama la Piaggio.

Cativa ani la rand imi amintesc ca au facut reclama, aveau si un clip in care mergeau pe scutere, si au primit scutere gratis de la piaggio pentru a merge cu ele :D

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.