Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

rianu

expirat Vand MZ ETZ 250-1962

Recommended Posts

VAND MZ ETZ 250 din 1962, nu are nici o modificare facuta, are segmenti noi, motorul este inca nerodat, necesita vopsit si baterie,are carte de identitae, fisa de inmatriculare dar este radiat (a circulat pana in 2002) Pretul....vedem la fata locului, oricum ..mic :)

post-1001-1098646460_thumb.jpg

post-1001-1098646494_thumb.jpg

post-1001-1098646560_thumb.jpg

post-1001-1098646460_thumb.jpg

post-1001-1098646494_thumb.jpg

post-1001-1098646560_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
VAND MZ ETZ 250 din 1962, nu are nici o modificare facuta, are segmenti noi, motorul este inca nerodat, necesita vopsit si baterie,are carte de identitae, fisa de inmatriculare dar este radiat (a circulat pana in 2002) Pretul....vedem la fata locului, oricum ..mic :)

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

..........SCUMPULE ACESTA NU ESTE "MZ-ETZ"....IMI PARE RAU CA TREBUIE SA-TI SPUN AICI.CE VINZI TU ESTE "MZ-TS"-1962.........CAM MARE DISTANTA PANA LA "ETZ".......SANATATE.......

Scumpule asta e un Mz ES din '62.E mare distanta pina Ts si mai mare pina ETZ...

Mult succes.

Te rog sa-mi trimiti un preti de aproximat.

Merci

fricz

Link la postare

:)) Nu va mai certati atat, sincer sa fiu...nu stiu de care este, dar eu cand am pus anuntul asta am luat toate datele dupa cartea de identitate si asa cred ca scria ETZ , dar ma chinui de 4 zile sa ma uit pe carete sa vad concret ce scrie dar....uit.Oricum in 2-3 zile o sa va spun sigur ce scrie pe carte si daca pot am sa o scanez ca sa vedeti.Cat despre pret .....da-mi un telefon si mai vb nu stiu ce sa-ti spun, ti-am spus ca e negociabil ,nu m-am gandit la un pret, eucand am pus anuntul am cerut 10 milioane dar nu mai e valabil pt ca am nevoie mare de bani oricu in jur de jumatate din pretul vechi 0722788117

Link la postare

:) Nu va mai certati atat, sincer sa fiu...nu stiu de care este, dar eu cand am pus anuntul asta am luat toate datele dupa cartea de identitate si asa cred ca scria ETZ , dar ma chinui de 4 zile sa ma uit pe carete sa vad concret ce scrie dar....uit.Oricum in 2-3 zile o sa va spun sigur ce scrie pe carte si daca pot am sa o scanez ca sa vedeti.Cat despre pret .....da-mi un telefon si mai vb nu stiu ce sa-ti spun, ti-am spus ca e negociabil ,nu m-am gandit la un pret, eucand am pus anuntul am cerut 10 milioane dar nu mai e valabil pt ca am nevoie mare de bani oricu in jur de jumatate din pretul vechi 0722788117

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.