Mergi la conţinut

Tutoriale Pentru Forum


Noni

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Nu pot face nici un download...primesc un mesaj care imi spune ca nu am destule posturi. Sa inteleg ca pentru a downloada un fisier e nevoie sa uploadez un altul? Daca da, care sunt regulile? Numar de fisiere, dimensiune fisiere, continut fisiere? Uploadul trebuie sa fie neaparat in aceeasi sectiune a forumului?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

intrebare:

mi-am schimbat mailul si trebuia sa primesc o validare (pe mailul vechi, pe cel nou, nush). Cert e ca nu e nicaieri: nici in trash, nici in junk absolut nicaieri. Azi am apasat butonul de "resend validation". Am asteptat, n-a venit nimic (nici in trash, nici in junk etc)

Ce facem mai departe? Ca nu mai primesc notificatile pe mail, evident.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cate posturi tre sa am ca sa pot efectua descarcare?

Fisierele se pot descarca doar la achizitionarea unui abonament (subscription)...

Hello for everyone from Finland. I just bought XJ 600 :)

Welcome tade! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

salutare

am incercat astazi sa adaug poze cu jucaria mea in "garajul membrilor" si tot primesc eroarea asta:

"An Error Occurred Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

Image move has failed. Please notify the board administrator of this problem."

vreo idee? poza este jpeg, are aprox 200kb, am incercat s-o micsorez la 100kb, acelasi rezultat...

LE: a mers dupa multe incercari :) ignore my post :)

Editat de gogO.
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahaaaaa! Asadar tu m-ai ajutat "din umbra" cu setari la forum, n-a avut legatura cu faptul ca am incercat ca dementul :)) offf si ce parere buna imi formasem despre modalitatile mele de a face chiar si un php sa ma iubeasca :(

multumesc Noni!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...