Mergi la conţinut

IA CITITI SA VA MINUNATI CAT DE PROSTI SANT UNII


stone

Recommended Posts

ba oameni buni unii sant chiar de aruncat in groapa !!! ia fiti atenti ;

azi pe la 14 eram la semafor la baneasa cu masina ,aud sunet de bestie ma uit in oglinda si vad pe un bou calare pe un cbr 1000 rr repsol replica zic mamaaa ce tare !!! stateam pe loc nu ma miscasem vine bouu si i-mi face oglinda praf cu ghidonu trece de mine vre-o juma de metru opreste se da inapoi si incepe sa injure da ce injura ziceati ca am f....o pe masa

ma dau jos la el si zic bine ma nu vezi? macar te opreai sa i-ti ceri scuze ca stiu cum e si o lasam asa!!! el tot injura pun mina pe un levier si ma duc la el l-am incins de nu mai circula nimic prin zona aia toti se uitau si radeau !!! i-mi pare rau ca am ajuns la levier dar cand fiind vinovat tot injura si zbiera cred ca oricine facea la fel ( daca citesti ce am scris aici sa ai grija pe unde bantui printre masini ca iar te prind) asa caaa nu zic si eu am rupt oglinzi dar macar mi-am cerut scuze si a fost bine sa le intre in cap la toti baietii astia care se cred zmei !!!1 multa bafta si numai bine :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 68
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:hunter:

ba oameni buni unii sant chiar de aruncat in groapa !!! ia fiti atenti ;

azi pe la 14 eram la semafor la baneasa cu masina ,aud sunet de bestie ma uit in oglinda si vad pe un bou calare pe un cbr 1000 rr repsol replica zic mamaaa ce tare !!! stateam pe loc nu ma miscasem vine bouu si i-mi face oglinda praf cu ghidonu trece de mine vre-o juma de metru opreste se da inapoi si incepe sa injure da ce injura ziceati ca am f....o pe masa

ma dau jos la el si zic bine ma nu vezi? macar te opreai sa i-ti ceri scuze ca stiu cum e si o lasam asa!!! el tot injura pun mina pe un levier si ma duc la el l-am incins de nu mai circula nimic prin zona aia toti se uitau si radeau !!! i-mi pare rau ca am ajuns la levier dar cand fiind vinovat tot injura si zbiera cred ca oricine facea la fel ( daca citesti ce am scris aici sa ai grija pe unde bantui printre masini ca iar te prind) asa caaa nu zic si eu am rupt oglinzi dar macar mi-am cerut scuze si a fost bine sa le intre in cap la toti baietii astia care se cred zmei !!!1 multa bafta si numai bine :thumbup:

=)) traim in romanica si fara zeama de levier furci topoare nu se poate comunica cum ai prezentat tu problema ai avut dreptate acum asteptam si varianta repsol bine daca iai iertat mainile si mai poate sa scrie. =))

p.s. cumparati KTM si nu mai atingeti oglinzile va feriti decat la microbuze

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vz cum iti fac relama ascunsa sa dai o bere acum

dar eu cred ca dupa faza asta o sa isi ia ceva cu atas sa poata se depoziteze artificiile de socializare in trafic si sa vezi atunci

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vz cum iti fac relama ascunsa sa dai o bere acum

dar eu cred ca dupa faza asta o sa isi ia ceva cu atas sa poata se depoziteze artificiile de socializare in trafic si sa vezi atunci

sincer chiar i-mi pare rau ca sa ajuns atat de departe pina la bataie dar nu inteleg de ce dracu nu a tacut din gura si sa fi mers mai departe ?? sau macar ridica viziera si zicea ;scuze ba!!! era totul super k !!! chiar i-mi pare rau ca si eu lovesc oglinzi si stiu cum e!!! numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gargara ieftina!daca dadeai de unul mai bazat si te rupea el cu bataia cu tot cu levierul tau?si acum fi atent la asta...ii luai numarul sau pe el frumos in masina si mergeati la politie si te comportai normal ca de la el chiar nu am pretentii da acum nu mai am nici de la tine!!A!si data viitoare poate se voteaza pana atunci,si o sa avem si arme...iti dai seama ce misto suna:si m-a enervat,am scos pistolul si l-am ciuruit!!!???

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gargara ieftina!daca dadeai de unul mai bazat si te rupea el cu bataia cu tot cu levierul tau?si acum fi atent la asta...ii luai numarul sau pe el frumos in masina si mergeati la politie si te comportai normal ca de la el chiar nu am pretentii da acum nu mai am nici de la tine!!A!si data viitoare poate se voteaza pana atunci,si o sa avem si arme...iti dai seama ce misto suna:si m-a enervat,am scos pistolul si l-am ciuruit!!!???

miezule daca tu te descurci sa iei unu de 90 kile crd ca avea si sa il bagi cu japca in masina k esti bazat dar nu cred ca o sa reusesti vre-o data si cu nr .... stai calm astea se pierd prin birourile militienilor asa ca pina da drumu la arme fa tu asta la semafor si sa vezi cum faci buba !!! nu o zic cu rautate dar nici nu merita sa vb frumos cu el si nici nu aveai cu cine ...asa ca???? daca erai in locul meu ce faceai? sincer !!! il rugai frumos sa te urmeze la circa??? asa ca un cetatean model?? si data viitoare daca se da drumul la arme probabil o sa se umble pe cai calare ca in vest nu? si o sa ai desenam ;cbr 1000 rr,,, gsx-r 1000 !!!!!! bv esti tare booss!!!! numai bine si incearca sa eviti scandalul e cel maibine ( asta daca se poate ) numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont de statura mea,imi ies multe scheme.ideea "miezule"!!???e sa nu rupi un om cu bataia asa de amorul artei.si in caz ca scoate certificat med-leg. cine si-o ia te intreb eu pe tine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hunter:

=)) traim in romanica si fara zeama de levier furci topoare nu se poate comunica cum ai prezentat tu problema ai avut dreptate acum asteptam si varianta repsol bine daca iai iertat mainile si mai poate sa scrie. =))

p.s. cumparati KTM si nu mai atingeti oglinzile va feriti decat la microbuze

da da la microbuze si van-uri e mai mari si mai tari oglinzile.. iar pe celelalte le iei doar daca tzi se face frica si franezi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont de statura mea,imi ies multe scheme.ideea "miezule"!!???e sa nu rupi un om cu bataia asa de amorul artei.si in caz ca scoate certificat med-leg. cine si-o ia te intreb eu pe tine?

stii ce???pana la certificat( si aici ai dreptate) este usor de ajuns dar nu cred ca o sa fie atat de destept sa se duca !!! daca era destept i-si cerea scuze sau tacea din gura !!!!dar nu prea era dupa cum vb !!! numai bine si asfalt uscat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

ma rechinule e usor de vb defapt toti vb cand e vb de omorat un om dar sa o faca cu adevarat iti zic eu ca putini oameni ar reactiona asa pistoale blingbang si alte alea (pace brotherilor si asfalt uscat si fara oglinzi la semafoare) ca daca ne prinde rechinul ne :hunter::thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca il lasai sa latre si tu plecai mai departe ce se intampla?

Ii cadeau 00 sau cel putin se mai stafidau un pic.

Aceasta mica intamplare arata stadiul de anarhie in gandirea tinerilor si nu numai a lor din romania. Estul Salbatec.

Si se mai mira de ce lumea ii confunda pe romani cu tigani.

Pt astfel de comportare si gandire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ii cadeau 00 sau cel putin se mai stafidau un pic.

Aceasta mica intamplare arata stadiul de anarhie in gandirea tinerilor si nu numai a lor din romania. Estul Salbatec.

Si se mai mira de ce lumea ii confunda pe romani cu tigani.

Pt astfel de comportare si gandire.

termina-te ba miezule ca daca erai tu te cacai pe tine de frica si i-ti luai si palme dupa cefa asta barem la invatat sa nu mai fie tare in gura ,,, sa taca din gura ?? de ce?? asta fac numai oamenii slabi ca tine care le e frica de toti prostii si care i-si platesc singuri reparatiile chiar daca nu e vina lor !!! asa ca ? eu daca eram in locu lui il mancam de viu pt asta!! alta data cand spargea o oglinda sa opreasca si sa i-si ceara scuze nu sa injure !!!1 multa bafta si si aveti grija

Unde e Vladisto, ma? Sa vedem ce parere are el. ahahhaha Ma, cat de dobitoc tre' sa fii sa dai cu levierul? Daca il lasai sa latre si tu plecai mai departe ce se intampla?

vrei sa spun ce se intampla daca erai tu????????????? te lua la p... si pleca asta vroiai????? sa inghiti tot ce vomita ala pe motor????????? eu il cred si ai dau dreptate pt ca si eu am patit asa nu mai vb voi aiurea cand o sa ti se intimple si tie o sa vezi cum e sa i-ti iei puli pe la politie da cred ca o sa i-ti placa !!! pooop dulce

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

termina-te ba miezule ca daca erai tu te cacai pe tine de frica si i-ti luai si palme dupa cefa asta barem la invatat sa nu mai fie tare in gura ,,, sa taca din gura ?? de ce?? asta fac numai oamenii slabi ca tine care le e frica de toti prostii si care i-si platesc singuri reparatiile chiar daca nu e vina lor!!! asa ca? eu daca eram in locu lui il mancam de viu pt asta!! alta data cand spargea o oglinda sa opreasca si sa i-si ceara scuze nu sa injure!!!

=))=))=))

Daca zici tu asa o fi. Ai avut ceva de baut inainte sa postezi sau esti doar plin de inflacararea tinereti?

Pt cunostintele tale, m-am uitat odata pe teava unui revolver incarcat in mana unui individ cu intenti nu prea placute si eu sunt aici si el in puscarie. Se putea chiar ca el sa fie in mormant si eu in puscarie. Cat despre primit palme ....... de ce nu incerci tu gura mare? Ai muscat vreodata din carne umana? Sau doar gura e de tine? Indiferent de marimea adversarului ...... San Soo are ac pt cojocul fiecaruia dar cel mai indicat este sa te ti deoparte de confruntarile fizice. Sau daca te crezi tare si mare pune manusile in mana si fugi la sala. La 14 ani am facut asta dar tu se pare ca esti bun doar cu gura ca o muiere de mahala.

Grow up.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca motociclistii sunt toti baieti de treaba? Va zic eu: NU.

Adevarul e ca daca ala isi cerea scuze macar, nu zic sa ii si plateasca oglinda, totul era ok.

Si eu am lovit oglinzile masinilor din gresala si nu am inceput sa injur in stanga si in dreapta de parca ei ar fi fost de vina, din contra mi-am cerut scuze pt ca stiam ca eu gresisem.

In schimb daca eu eram cel injurat probabil ca ii facea motorul guler.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
termina-te ba miezule ca daca erai tu te cacai pe tine de frica si i-ti luai si palme dupa cefa asta barem la invatat sa nu mai fie tare in gura ,,, sa taca din gura ?? de ce?? asta fac numai oamenii slabi ca tine care le e frica de toti prostii si care i-si platesc singuri reparatiile chiar daca nu e vina lor !!! asa ca ? eu daca eram in locu lui il mancam de viu pt asta!! alta data cand spargea o oglinda sa opreasca si sa i-si ceara scuze nu sa injure !!!1 multa bafta si si aveti grija

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

vrei sa spun ce se intampla daca erai tu????????????? te lua la p... si pleca asta vroiai????? sa inghiti tot ce vomita ala pe motor????????? eu il cred si ai dau dreptate pt ca si eu am patit asa nu mai vb voi aiurea cand o sa ti se intimple si tie o sa vezi cum e sa i-ti iei puli pe la politie da cred ca o sa i-ti placa !!! pooop dulce

Alooo nenea cu motor in curs (motorul nu are carnet si face vreun curs ceva ? ) nu stii ca aici nu ne place sa se vorbeste urat ??? Mai ales cu domnisoarele (acum poti sa alegi tu una din cele 2 : ARN sau Salahe :P) !!! Mai bine isi vede mataluta de lungul nasucului tau si ne leshi nene in pace cu bravurile astea, stii cum se zice : cainele care latra nu musca !!! Vezi-ti de treaba ta si cand oi da tu cu ghidonu in oglinzi sau cand iti va da tie cineva cu ghidonu in oglinzi atunci sa vii sa ne zici ce ai facut !!! Pana atunci esti doar un pardaf (verifica dictionaru') !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferocule, cred ca era un curs de gramatica sau de scriere, stii tu, daca stapanul habar nu are, macar motorul. Oricum in cazul in care domnul cyruss va incaleca vre-odata un motor, acesta va semana cu femeile pe care le "incaleca" dansul:

- va fi o pura intamplare domnul cyruss impiedicandu-se sau ceva similar,

- ori motorul va fi luat cu forta,

- ori va platii mult prea multi bani pentru un obiect cu care habar nu are ce sa faca si pe care oricum nu-l va folosi niciodata cum trebuie

si in general obiectul incalcat va avea mai mult creier decat dansul. Valabil pentru orice obiect luat la intamplare.

Si ferocule, te rog sa nu jignesti omul cu cuvinte din alea, da? Ca nu toata lume astie cum se foloseste un dictionar, si ramane omul nelamurit - recte nejignit.

AND - nu toti motociclistii sunt baieti de treaba cum a fost de exemplu, cel din avatarul tau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferocule, cred ca era un curs de gramatica sau de scriere, stii tu, daca stapanul habar nu are, macar motorul. Oricum in cazul in care domnul cyruss va incaleca vre-odata un motor, acesta va semana cu femeile pe care le "incaleca" dansul:

- va fi o pura intamplare domnul cyruss impiedicandu-se sau ceva similar,

- ori motorul va fi luat cu forta,

- ori va platii mult prea multi bani pentru un obiect cu care habar nu are ce sa faca si pe care oricum nu-l va folosi niciodata cum trebuie

si in general obiectul incalcat va avea mai mult creier decat dansul. Valabil pentru orice obiect luat la intamplare.

Si ferocule, te rog sa nu jignesti omul cu cuvinte din alea, da? Ca nu toata lume astie cum se foloseste un dictionar, si ramane omul nelamurit - recte nejignit.

AND - nu toti motociclistii sunt baieti de treaba cum a fost de exemplu, cel din avatarul tau.

ba fratilor dintre toti motociclistii de pe site-ul asta nu avea cine sa comenteze decat 2 hai sa nu le jignesc femei mai in varsta !! omu a povestit ce sa intamplat nu a dat in voi dar daca voi mancati ce nu trebuie bine va face lasati-l in pace o sa aiba grija de el adminul sau cei in drept !!! u crezi? nu mai fiti voi asa carcotase ca un pic de dreptate are si el !! acum sincer tu ce faceai daca prostu ala venea la tine si i-ti lua toata familia in........ si baga si scotea ??? stateai sa te uiti cum rade lumea de tine?? nu cred ,,, sincer nu am nimic cu voi dar prea santeti pe sant !!!! cum apare unu care a calcat stramb gata voi santeti deja cu scrisu stati ma fetelor cuminti in banca voastra!!!!! aa si inca ceva stai calma ca cyrus asta sau cum ai spune daca vrei sa il vezi este in drumu taberei si are o minunatie de k6 1000 !!!! asa ca ........... stie sa incalece !! hai numai bine fetelor si asfalt uscat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu calabriu,

noi, salahhe, care de fapt suntem una singura, si doar un pusti de 18 ani poate sa considere 27 de ani drept "in varsta", va uram ceea ce, cu delicatete nemasurata ne-a urat domnul Cyruss: "sa i-ti iei puli pe la politie da cred ca o sa i-ti placa" si "sa inghiti tot ce vomita ala pe motor". Deci eu acuma povestesc, nu dau in tine, da?

Cat despre faptul ca mai sus mentionatul are deja un motor nu face decat sa confirme varianta numarul 3 din expunerea mea anterioara, chestie care nu impresioneaza pe nimeni aici, la cate hoarde de imbecili calare pe motoare au trecut pe langa noi. Dumnezeu sa-i odihneasca.

Si in final ca sa-ti raspund la intrebare: da, imi vedeam de drum, in nici un caz nu scoteam levierul sa dau in el. Iar daca ma enervam, ii luam numarul si imi sunam avocatul.

Hai sa ne auzim cu bine la anu'. Noni, ai cuvantul, ia arata-le "fetelor" cum se sta cuminte in banca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu calabriu,

noi, salahhe, care de fapt suntem una singura, si doar un pusti de 18 ani poate sa considere 27 de ani drept "in varsta", va uram ceea ce, cu delicatete nemasurata ne-a urat domnul Cyruss: "sa i-ti iei puli pe la politie da cred ca o sa i-ti placa" si "sa inghiti tot ce vomita ala pe motor". Deci eu acuma povestesc, nu dau in tine, da?

Cat despre faptul ca mai sus mentionatul are deja un motor nu face decat sa confirme varianta numarul 3 din expunerea mea anterioara, chestie care nu impresioneaza pe nimeni aici, la cate hoarde de imbecili calare pe motoare au trecut pe langa noi. Dumnezeu sa-i odihneasca.

Si in final ca sa-ti raspund la intrebare: da, imi vedeam de drum, in nici un caz nu scoteam levierul sa dau in el. Iar daca ma enervam, ii luam numarul si imi sunam avocatul.

Hai sa ne auzim cu bine la anu'. Noni, ai cuvantul, ia arata-le "fetelor" cum se sta cuminte in banca.

Mai bine ii citesti posturile ... am ras de m-am spart , este un mic gornist care viseaza la cai verzi pe pereti si care daca nu viseaza si exista in realitate , il vom racai de pe asfalt cat de curand .

Insa iti spun eu ca nu este cazul , el exista doar in mintea lui ... restul sunt vorbe pe net .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnu calabriu,

noi, salahhe, care de fapt suntem una singura, si doar un pusti de 18 ani poate sa considere 27 de ani drept "in varsta", va uram ceea ce, cu delicatete nemasurata ne-a urat domnul Cyruss: "sa i-ti iei puli pe la politie da cred ca o sa i-ti placa" si "sa inghiti tot ce vomita ala pe motor". Deci eu acuma povestesc, nu dau in tine, da?

Cat despre faptul ca mai sus mentionatul are deja un motor nu face decat sa confirme varianta numarul 3 din expunerea mea anterioara, chestie care nu impresioneaza pe nimeni aici, la cate hoarde de imbecili calare pe motoare au trecut pe langa noi. Dumnezeu sa-i odihneasca.

Si in final ca sa-ti raspund la intrebare: da, imi vedeam de drum, in nici un caz nu scoteam levierul sa dau in el. Iar daca ma enervam, ii luam numarul si imi sunam avocatul.

Hai sa ne auzim cu bine la anu'. Noni, ai cuvantul, ia arata-le "fetelor" cum se sta cuminte in banca.

nu pot sa cred cat de mult ma emotionezi cand postezi tu !!!! pe bune !!! daca citeai mai bine pe sus pe acolo vedeai ca santeti 2-oua dar............... esti f....... ma refer strict la tine nu am nimic cu nimeni de pe site !!! dar cred ca locul tau nu e aici si stii tu mai bine unde !! noni ai cuvantul si arata-i fetei care e ea fata unde ai este locul !!! numai bine baieti sa nu aveti ev neplacute!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot sa cred cat de mult ma emotionezi cand postezi tu !!!! pe bune !!! daca citeai mai bine pe sus pe acolo vedeai ca santeti 2-oua dar............... esti f....... ma refer strict la tine nu am nimic cu nimeni de pe site !!! dar cred ca locul tau nu e aici si stii tu mai bine unde !! noni ai cuvantul si arata-i fetei care e ea fata unde ai este locul !!! numai bine baieti sa nu aveti ev neplacute!!!

Nu diclesc limbi straine .... detaliaza ca nu inteleg .

Ca sa intelegi atitudinea fata de tine iti voi detalia :

Acum o saptamana mergeam pe banda a 2-a incadrat in stopul din stanga al masinii din fata . Pe langa mine a trecut un breack gri cu un tip la vre-o 30 de ani , sotia si copilul in spate , milimetric pe langa mine . M-a speriat teribil pentru ca nu ma asteptam , trecuse pe banda pe care eu deja o ocupam .

La semafor am oprit , m-am uitat la el si mi-am dat seama ca daca ii dau un pumn il scot prin usa cealalta , asa ca i-am adresat o intrebare si de aici o sa va povestesc discutia noastra .

EU : Drag prieten , ai impresia ca mergeam pe o alta banda decat tine ?

EL(in timp ce ranjea cu o mutra mistocara) : Nu , dar ce , te-am incurcat cu ceva ?

EU : Pai m-ai speriat teribil si puteam sa gresesc .

EL(Aceeasi mutra) : Lasa ma ca am incredere in tine , ca esti prea bun .

EU : Hai sa iti spun o poveste , eu ma sperii , trag ghidonul dreapta , tu ma darami si treci peste mine . Tu ajungi in puscarie , iar frumosul tau copil care este in spate , ramane fara tata pentru ca tatal lui intra in puscarie pentru ca a omorat un om . Iar mama mea ramane fara singurul ei copil si isi blesteama restul zilelelor .

EL (Cu o fatza transfigurata) - Nu copilul meu nu va ramane niciodata fara tata .

EU (Pe un ton apasat ): BA DA PRIETEN DRAG , El fara TATA , iar MAMA mea fara COPIL

EL ( da sa balbaie ceva , se facuse verde ) Ba nu ca ...

EU :Este verde , te rog frumos sa treci in fata mea si sa iti continui drumul .

EL : Nu voi face asa , treci tu primul .

EU : Multumesc ( si am plecat )

In tot acest timp , nevasta lui s-a transfigurat la fata si era neagra toata si speriata ( isi luase copilul in brate , desi era clar ca nu reprezentam o amenintare pentru ei in acel moment prin tonul total calm pe care il abordasem ) .

Consider ca in acea zii am rezolvat o problema .

Asta nu l-a impidicat pe un bou sa ma mature sambata cu tot cu mobra de pe stada in timp ce a facut stanga de pe banda a 1-a , iar eu eram pe banda a 2-a .

Ce zici pe el l-am macelarit ? M-a lovit in piciorul drept si mi-a julit carena dreapta , s-a dat jos si mi-a spus : Mi-a julit aripa , ce ai facut ? :)

Acum poate intelegi atitudinea mea fata de tine .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...