Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

coste

expirat IJ-56

Recommended Posts

Vand ij este proaspat adica ambielaj,piston si segmenti noi, cilindrul este rectificat.Motorul merge bine dar nu am acte pe el.Daca te intereseaza iti mai dau si o gramada de piese de schimb cum ar fi ;2 ambielaje unul dintre ele refacut,2 pistoane unul nou scos din cutie cu segmenti,2 dinamuri functionabile,un releu electronic nou pe asta nici macar nu l-am pus sus,pinioane de lant 2 spate unul modificat pt. viteza, vreo 4 pinioane fata foarte bune,3 lanturi noi,placi de ambreaj, etc.

Pe motor nu am pus aparatorile, cutiile laterale,iar din tobe am taiat sa fie mai usor,mi-am facut eu niste aparatori mai usoare.Mai am o pereche de tobe din crom.

Motorul nu are acte.

Am cerut pe el 150e, l-am lasat la 5.000.000, noul pret este de 4.500.000 lei .Cine vrea sa vina sa il vada.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Vand ij este proaspat adica ambielaj,piston si segmenti noi, cilindrul este rectificat.Motorul merge bine dar nu am acte pe el.Daca te intereseaza iti mai dau si o gramada de piese de schimb cum ar fi ;2 ambielaje unul dintre ele refacut,2 pistoane unul nou scos din cutie cu segmenti,2 dinamuri functionabile,un releu electronic nou pe asta nici macar nu l-am pus sus,pinioane de lant 2 spate unul modificat pt. viteza, vreo 4 pinioane fata foarte bune,3 lanturi noi,placi de ambreaj, etc.

Pe motor nu am pus aparatorile, cutiile laterale,iar din tobe am taiat sa fie mai usor,mi-am facut eu niste aparatori mai usoare.Mai am o pereche de tobe din crom.

Motorul nu are acte.

Am cerut pe el 150e, l-am lasat la 5.000.000, noul pret este de 4.500.000 lei .Cine vrea sa vina sa il vada.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

Vand ij este proaspat ..... Motorul nu are acte.

Pai hai sa-ti dau eu neste acte la el, carte inceputa....etc cu numere de Dolj , la fo 100 de euro cu motor cu tot, si-l scoti la vanzare cu acte la 250 de euroi! Ce zici?

Link la postare

telefonu frate ca altfel cum i-au legatura cu tine

Link la postare

vin io si il i-au cu circa daca e nevoie dar lasa un tel sau niste poze sa il vad ca nu fac un drum dejaba ca vin din bucuresti Pretul e bun nu am ce zice si actele mai putin ma intereseaza Poze daca ai la indianu_77@yahoo.com

Link la postare

Poti sa ma suni la 0743963569.Am sa incerc sa pun si niste poze.Pe cadru am pus doar motorul, rotile, ghidonul, rezervorul, tavile de esapament taiate sa fie mai usoare, aparatorile le-am confectionat eu pentru a fi mai usor.Am facut cateva ture cu el dar sa sti ca l-am bagat la regim.Fi fara grija daca vi dupa el iti dau tobe de esapament din tabla de crom si tot tacamul. Coste

Link la postare

DAMI O ADRESA MACAR SA STIU CA IDEE CE SA IMI I-AU LA MINE

POT SA IMI SESFAC NUMERELE DE PE AL MEU DACA ZICI CA MERE SA VIN SA IL I-AU PE ROTI

FLORIN

Link la postare
Poti sa ma suni la 0743963569.Am sa incerc sa pun si niste poze.Pe cadru am pus doar motorul, rotile, ghidonul, rezervorul, tavile de esapament taiate sa fie mai usoare, aparatorile le-am confectionat eu pentru a fi mai usor.Am facut cateva ture cu el dar sa sti ca l-am bagat la regim.Fi fara grija daca vi dupa el iti dau tobe de esapament din tabla de crom si tot tacamul. Coste

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

bai baeti luati motorul..............merita ......pacat ca nu e cu acte...........dar la pretul asta...................baiatul e preten de-al meu si i-am probat motoru'

Link la postare

Da anuntul mai este valabil.Pretul este de 4 mil............haideti mai baeti hotarativa...actele e problema?...daca nici la ij nu se gasesc acte .........sunati la 0743963569

Link la postare

Da anuntul mai este valabil.Pretul este de 4 mil............haideti mai baeti hotarativa...actele e problema?...daca nici la ij nu se gasesc acte .........sunati la 0743963569

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.