Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

SNAKE

expirat PIESE PENTRU ORICE MOTOR

Recommended Posts

ADUC PIESE PENTRU MOTOARE ITALIENESTI SI JAPONEZE.NOI SAU VECHI INCLUSIV PIESE PENTRU PREPARAREA MOTOCICLETELOR SI BRICOLAREA LOR.PRETURI AVANTAJOASE SI TIMP DE LIVRARE SCURT.MIHAI_C_20022004@YAHOO.COM SAU LA 0724666147

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi te rod niste preturi pentru KAWASAKI EN500 DIN '92:

- Lant de distributie;

- Curea de transmisie;

- Segmenti;

- Filtru de ulei (de care?);

- Genti piele la teral (de care?);

- Tevi de esapament;

Evident toate noi, si daca se poate un pret pe total (vreau tot si cat mai ieftin) <_<

Link la postare
ADUC PIESE PENTRU MOTOARE ITALIENESTI SI JAPONEZE.NOI SAU VECHI INCLUSIV PIESE PENTRU PREPARAREA MOTOCICLETELOR SI BRICOLAREA LOR.PRETURI AVANTAJOASE SI TIMP DE LIVRARE SCURT.MIHAI_C_20022004@YAHOO.COM SAU LA 0724666147

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
salut ! ai cumva un motor pentru o HONDA XR 500-R modelul cu 2 carburatoare ?nu stiu exact ce an de fab. cred ca 87. daca ai in ce stare si la ce pret ?????

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

salut, ma intereseaza si pe mine un capac de rezervor cu tot cu cheie si partea de jos a carenei care nu este in culoarea motocicletei(exact partea care acopera coatele de la esapatie), toate patru scarite,gemuletul din fata si un pret la fiecare te rog mai ales

multumesc si astept raspunsul tau

aaa motoru este un gsx600f din 98

Link la postare

salut, poti sa-mi spui daca gasesti (si la ce pret e) o carena de jos pt un kawasaki gpz 500 din 1990?

( nu stiu daca asta e termenul tehnic, ma refer la asa ceva:

kawasakigpz5002lv.th.jpg

)

Link la postare

Salut,

sunt posesorul unei motociclete YAMAHA XTZ 750 Super Ténéré (3LD), din 1989 şi am nevoie urgentă de următoarele piese (second):

1.Unitatea de aprindere -COD : 3LD823050000

2.Releu /Regulator - COD : 47X81960A100

Dacă mă poţi ajuta în vre-un fel te rog anunţă-mă la tel 0788601923 sau prin e-mail daculdincarpati@yahoo.com

mulţumesc !

:help:

Link la postare
Salut,

sunt posesorul unei motociclete YAMAHA XTZ 750 Super Ténéré (3LD), din 1989 şi am nevoie urgentă de următoarele piese (second):

1.Unitatea de aprindere  -COD : 3LD823050000

2.Releu /Regulator - COD : 47X81960A100   

Dacă mă poţi ajuta în vre-un fel te rog anunţă-mă la tel 0788601923 sau prin e-mail  daculdincarpati@yahoo.com

mulţumesc !

:help:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

santeti penibili....!!!! uitati-va si voi la ultima data in care a postat cel care a initiat postul!!!!

(SNAKE @ Nov 2 2004, 04:52 PM)

:treaten:

Link la postare
santeti penibili....!!!! uitati-va si voi la ultima data in care a postat cel care a initiat postul!!!!

(SNAKE @ Nov 2 2004, 04:52 PM)

:treaten:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.