Mergi la conţinut

transilvania riders MC- Turda


Recommended Posts

salut!Am norocul sa va anunt ca se va repeta evenimentul de anul trecut, intrunirea avand programul asemanator si camparea in acelasi loc (Cheile Turului)adica: raliul motocicletelor istorice (mai batrane de 25 de ani), cursa de viteza pe pista de sare pentru toate motoarele(in caz de vreme proasta se va tine pe drum smile.gif ), concerte cu Role, Nord, si alte 2 formatii ce nu-mi aminesc acum ( cred ca Camelot si nu mai stiu care). Am sa revin cu mai multe detalii despre formatii.Tot felul de concursuri mai mici, si muzica si bere, intr-o locatie foarte frumoasa.asteptam si acum un grup mare de motoare din Anglia, Germania, Ungaria....eventual mai multe detalii http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=50887mai adaug ca vom avea sprijin material si intelectual din partea Primariei Turda si Politiei Turdatrupele vor fi :Altar si inca unul cu care suntem in negocieri, pentru vineri, iar pentru sambata Regal si Role. Pe Role ii stiu din Gheorgheni, anu trecut, si pot sa zic ca merita vazuti si ascultati!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha :) merci
zii si la sefu-tau ca il astept... si pe tine bine inteles.Nu va fi un custom show, va fi o mica expozitie moto, deci puteti veni cu orice fel si tip de motocicleta, trike, orice vi se pare interesant. Nu avem motociclete special aduse, vor fi doar motocicletele cu care venim/veniti voiO sa pun aici programul intrunirii, editia a doua, 2007Vineri18:00 Welcome party21:00 Concert Altar22:30 Concert SevenSambata09:00 - 11:00 Concursuri in camping (mers incet)11:00 - 12:00 Parada moto12:00 - 12:30 Expozitie moto (centru Turda)12:30 - 15:00 Concurs motociclete istorice mai vechi de 20 de ani15:30 - 17:30 Concurs pista de sare - baile sarate Turda20:00 Premierea castigatorilor21:00 Concert Regal22:30 Concert RoleDuminica09:00 Cafea10:00 Intalnire tehnica cu presedintii cluburilor moto12:00 Tur: Huda lui Papară, Câmpeni, Ghetar Scărisoara, VârtopSper ca am fost de ajutor beer.gif Pun si poze cu indicatoarele ce trebuiesc urmarite ca sa ajungeti in campus!!!

post-5300-1184882861_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...