Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

defekt

expirat Ij `69 RESTAURAT COMPLET SI MODIFICAT

Recommended Posts

ij `69 ..complet restaurat si cu multiple modificari la cadru si la aspect...motor si cutie de viteza complet refacute,motor vopsit negru cu vopsea rezistenta la temperatura, elemente inox,comenizi (frana si schimbator de viteze) avansate,sei piele,cauciucuri noi,tobe inox,instalatie electrica noua fara baterie,vopsea labastra metalizata IVAT,si multe altele..

Pret 700 euro negociabil...

ptr informatii email la DiaconuCalin@email.ro sau la tel: 0741063838!!

PS:Ptr cei care au de facut tot felul de comentarii..pastrati-le ptr voi!!

Va Multumesc!!

post-797-1100539170_thumb.jpg

post-797-1100539170_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Multam``

Vopseaua e vopsea rezistenta la temperatura..e aceeasi care se da si pe motoarele de pe japoneze..am gasit in Italia de cumparat..ce-i adevarat la un pret destul de ridicat!!!

Nici o oferta nik.... mhhhmm...naspa

Link la postare

eu am un jupiter 5. desi nu sunt un foare bun pilot, sunt curbe in care ating cu toba sau cu scarita asfaltul, si asta fara sa cad :)

nu sunt sigur dar suportii tai pentru picioare, nu sunt cam iesiti in afara ? nu se infig in asfalt ? cat te poti inclina cu ei ? pentru ca am impresia, poate foarte gresita , ca sunt destul de jos , destul de avansate, destul de late comenzile .....nu comentez poziti omului ...te intreb daca la curbe in care te inclini mult nu cazi ...

salutare

Link la postare

Poate ai dreptate la faza cu comenzile..dar nu cred ca este o motocicleta cu care sa iei o curba la 80Km/h ca sa fii nevoit sa te inclini asa de tare..eu cat am mers cu ea..ce-i adevarat fff putin nu am avut astfel de probleme..

Bafta Mare

Link la postare

Hmm..mai intai vii sa o vezi(ca asa in poze nu iti dai seama de toate) ca de la Suceava pana la Roman nu e chiar asa de mult..si daca imi dai 500 Euro ti-o dau..macar sa-mi scot banii pe care i-am bagat in ea!!

Bafta Mare

Link la postare

Hmm...poate nu am stiut eu sa ma exprim..dar eu asa stiam ca se spune..in fine...

Comenzile avansate- levierul(pedala) de frana si schimbatorul de viteze au fost mutate(mai in fata) de la locul lor pe o bara de inox pentru o pozitie mult mai confortabila si pentru o functionalitate mai buna...multi spun ca acest lucru poate avea repercursiuni in viraje..dar eu nu am avut astfel de probleme cu ea,avand in vedere ca unghiul de virare este destul de mic si astfel motocicleta nu se inclina prea mult in curbe!

:D:beer:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.