Mergi la conţinut
smok3

Intrunire Bucuresti

Recommended Posts

Se apropie sfarsitul lunii si inca nu stim nik despre intrunirea de la Bucuresti organizata de ProBike sau cel putin asa scrie in calendarul intrunirilor,se mai tine nu se mai tine...? daca da unde ce si cum?...tin minte anii trecutzi parca se facea totusi putina reclama,anul asta se pare ca se va lasa totul pe ultima zi :P

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
24-26 august, Bucuresti, PRO-BIKE

desi am vazut ca scrie jos ca nu s-ar mai tine

Sunt prea indiscret daca as intreba de ce nu s`ar mai tine ? :sweat:

Link la postare

Te anuntam cu regret ca intrunirea organizata de Clubul Sportiv Pro-Bike (23-25 august), nu va mai avea loc anul acesta.

Din motive personale, au aparut unele dificultati care ne-au impiedicat sa organizam ce ne-am propus.

Speram ca anul viitor sa recuperam ce am pierdut acum, si sa iti putem oferi o petrecere pe cinste.

Iti multumim pentru intelegere,

Echipa PRO-BIKE

Acesta este anuntul care imi lasa un gust amar.Acum 2 ani a fost ceva similar..si m-am straduit am luat legatura cu administratorul campingului si am reusit sa ne stringem totusi citiva iubitori de soare si motoare acolo.Eu zic ca a fost frumos

chiar daca nu am avut muzica am inlocuit acest neajuns cu o alta muzica draga nouo ,ne-am umplut rucsacurile cu bere de pe la mag din DN1.Ne-am strins asa ca o familie..fara fitosi si fitze..am cintat la chitara si am dat la peste,am devorat fasolea lui DORUMASTER si am incins gratarele.Nouo celor care am fost ne-a placut ..pacat ca NU SE VREA !.

Din respect ptr cei care vor sa faca ceva si nu pot din clubul PRO-BIKE ma limitez de la comentarii..ei stiu la fel de bine ca si mine ca daca se dorea se facea..Pe de alta parte "obrazul subtire cu cheltuiala se tine" si ii inteleg..fara sponsori un club de talia lor s-ar face de rusine cu o astfel de intilnire dar voi ceillati care puteti si doriti sa stati citeva zile impreuna cu motoarele,prietenii si iubitele voastre o puteti face fara interventia nimanui.SINTETI LIBERI SA VA SIMTITI BINE..DE CE NU A-TI FACE-O ??????

Link la postare

Stie cineva ceva daca totusi se strang cateva motoare ca si acum 2 ani.Daca da anuntati-ma.Asfalt Uscat si toate cele bune. :thumbup:

Link la postare

Acel gust amar l-am simtit si eu , dupa o petrecere a unor colegi motociclisti.

M-am straduit si am amenajat o locatie ( CLUB MOTO), pe malul lacului linga Bucuresti, capacitate circa 200 motoare (parcare in curte) biliard, teren de tenis cu piciorul, tenis de masa, sala de fitnes , posibilitatea de a pescui, campare cu cortul , eu spun ca mi-am dat silinta , iar citiva care s-au imbatat mai rau decit porci au inceput unul sa faca pipi pe gratarul ,altul incaltat murdar de noroi dansa pe canapeaua de piele, alti au comsumat din bar si nu au achitat, alti nici mici consumati nu a dorit acest lucru, lucruri de care ti-e greata, uni au inceput sa critice locatiea vezi doamne ca nu este un Club Moto , ci o circiuma (probabil dar unde sunt numai motociclisti)

Dar cea mai mare vina eu o am, am dat dovada de slabiciune, iar alti au confundat bunatatea cu prostia, Pacat ca sunt putin ca DORUMASTER, ADYBMW sau Placebo si multi alti cu care am ramas prieteni , dar majoritatea doresc sa bea si sa manince MOCANA, si cind mai dai si de un exemplar ca Irascibilul te lasi pagubas.

Nu-mi propusesem sa fac un job din acest lucru , fiind motorist vechi de peste 30 ani am crezut de cuvinta (am si un baiat care este motociclist) mi sa parut firesc ca la margine de bucuresti sa existe un loc , si sincer este Binecuvintat de D-Zeu iesire la lac sosea asfaltata, posibilitate de cazare 10 camere ,siguranta motorului, 10 km de Bucur Obor , preturi decente , nu de pomana , in loc sa fiu sprijinit , ajutat, sfatuit, te astepti la critici, tepe si la grosolani ordinare.

Una din solutii ar fii ca aici sa vina numai membri unui club serios , motoristi care achta o taxa lunara, unde poate sa stea linistit, sa-si organizeze ziua de nastere sau alte zile onaomastice , motociclisti adevarati, cu recomandare . Dar ma mai gindesc

SAU DACA SUNT ALTE POPUNERI SUNT DISPUS.

STIMA VIO

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.