Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mirciulik86

scuter Moped Gilera

Recommended Posts

Nu trebuie permis!Este albastru metalizat,recent vopsit(avea o culoare urata),cauciuc nou pe spate,toba noua.Este necazut.Fuge 60-65 km/h.

Pret(de iarna): 10.000.000lei sau schimb cu scuter + diferenta.

0723.993.295

post-1725-1100699904_thumb.jpg

post-1725-1100699904_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti, fara oftik si alte alea, am si eu un Peugeot kre fuge aprox 70 q vantu`n fata:P Am postat si eu aici in speranta k va veti trage q mine p bani... asa mai fac si eu kte un ban. =))=))=))

Link la postare

In cazul asta,mai am si eu o Yamaha cu motor de moped./index.php?showtopic=3539">http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=3539 :banana:

Poate ne dam.... :P:P

Ce ma enerveaza toti oagarii astia(v. @lexandru_best_boy) care stau si critica.Se plictisesc in fata calculatorului saturati de atata masturbare,si se gandesc sa se mai bage in anuntul omului. :angry:

Cine vrea cumpara,cine nu,nu.

@lexandru_best_boy poate imi spui si mie ce e ala un "motoped",te rog.Am cautat pe tot netul si nu am gasit. <:-P

Link la postare

Inca ceva daca aveti cumva drum in Iasi anuntati-ma si pe mine ca am o Yamaha proaspat adusa di japonia cu tuning pe aprindere care duce 90(k popa). Sau veniti la aeroportul din iasi cand e PLEY sa vedem care are demaraj si viteza si care nu. Si incearca sa nu mai injuri oamenii care zic lucrui adevarate. Pa si te astept in IAsi. =))

Link la postare

io stiu un moped yamaha mobilette cu kit pollini pe el care-l aduce de la 50cmc la 85cmc si se duce in 105km/h cu 2 insi pe el!!! e cel mai grav moped de care am auzit, oricum stiu genul asta de moped cum ai tu mirciulik86, fuge super-tare si unu l-a facut pe un first-bike care era nou varza. cat despre alex, nu va mai luati de el saracul, poate a vrut sa te ajute cu remarci ironice si bine plasate sa-it dai mai repede mopedu' poate ca la el in iasi asa se numesc mopedurile motoped si nu ciclomotoare. oricum numai bine si stiu ca genul asta de moped fuge rau de tot, nu atat in demaraj cat in viteza de croaziera maxima care se situeaza pe undeva pe la 58-60km/h care trebuie sa recunoastem ca e super-bine, numai bine vanzare usoara si drum fara gropi!

Link la postare

:blahblah1: @lexandru_best_boy te plictisesti rau de tot.Nu stiu ce ai vrut tu sa arati din moment ce ai luat toate anunturile(incepand de prin iulie)la rand si ai inceput sa scrii.... Comentarii inutile majoritatea...:blahblah1:

:notworking:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.