Mergi la conţinut
Autentifica-te  
AndreiPetra

2 roti

Recommended Posts

Salut! Cine a vazut emisiunea de data trecuta sa imi spuna si mie care a fost faza cu concursul...eu am castigat eu am pierdut....casca....bine ca nu am fost in fata televizorului ca muream...am aflat de la colegi chiar nu ma asteptam sa mi s eintample asa ceva vreau sa aflu si eu mai multe detalii de la cineva care a vazut emisiunea.....

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Salut! Cine a vazut emisiunea de data trecuta sa imi spuna si mie care a fost faza cu concursul...eu am castigat eu am pierdut....casca....bine ca nu am fost in fata televizorului ca muream...am aflat de la colegi chiar nu ma asteptam sa mi s eintample asa ceva vreau sa aflu si eu mai multe detalii de la cineva care  a vazut emisiunea.....

<{POST_SNAPBACK}>

Pai, ce sa-ti zic, cu jocul cu castigatorii mi-au facut si mie palpitatii. Au tiparit toate raspunsurile primite pe emil, si le-au pus in casca care era premiul concursului. A urmat extragerea: a fost extras primul fericit, dar din pacate raspunsul pt. intrebare nu a fost corect, ca urmare s-a repetat extragerea, spre ghinionul urmatorului concurent nici raspunsul acestuia nu a fost corect, si tot asa pana cand au gasit pe cineva cu raspunsul corect.

Raspunsul a fost Presto-Sachs 1938, iar primi au scris ceva de genul: brieto 1938; Sachi 1938; ....

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.