Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Vali22

vand Orice Piesa De Aprilia Rs 125

Recommended Posts

sal e prea complicat iti trebuie si instalatie electrica si bascula si cimpoi si toba deci inca un rs .... oricum nu am motor de rs 125 ciao

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

sal shaua am dat-o si pt delimitare da-mi un telefon la 0731537116 sau val_avr trb sa imi trimiti cdi sa il reprogramez si sa iti iei power valve + toba arrow ciao

Link la postare

salut ma intereseaza si pe mine un pinion de cutie de rs 125 din 95 este rotax 122 cred nush sigur .... este de plastic si maro...... situat undeva in stanga sus in spate la ambreaj :-s ma poti ajuta si cu un pret sau lasa`mi un id sa vb

Link la postare
Salut. Un parbriz pentru un Rs125 model 1997 ai ?

din pacate nu am

salut ma intereseaza si pe mine un pinion de cutie de rs 125 din 95 este rotax 122 cred nush sigur .... este de plastic si maro...... situat undeva in stanga sus in spate la ambreaj :-s ma poti ajuta si cu un pret sau lasa`mi un id sa vb

pinionul acela cred ca este de la pompa de ulei , nu circula cu el cu dintii mancati ca nu se mai invarte pompa si nu se mai unge motorul si o dai in altele , revenind la intrebarea ta nu am pinionul doar ce l-am vandut

piston de rs 125 ? 1995 (rotax 123)

nu am nimic de rotax 123 am avut un af1 si ce nu am vandut am aruncat zilele trecute dar piston nu aveam

salut.am nevoie ptr o aprilia rs 125 model 2007 alba de: carena laterala dreapta si codita + stop.spune-mi te rog un pret.

am carena laterala dreapta cat despre codita nu stiu sigur daca am trb sa ma uit , un pret ar fi jumate din pretul lor noi ciao

Link la postare

Salut.

ma intereseaza pentru aprilia rs 125 ,an fabricatie 2007, motor rotax 122,KIT MOTOR( CILINDRU "A", 54,00 mm,125 cmc,PISTON.,SEGMENTI, GARNITURI,BOLT)

il vreau original si nou.daca ai sau poti aduce spune-mi un pret exact

Link la postare
Oaspete bolicvic

Sint si eu interesat de un levier de schimbator cu tot cu brat ....daca ai,da-mi un mesaj pe mess id bolicvic...

Link la postare

vreau si eu un cilindru + piston .. un set de motor ... ca mi s-a gripat motorul ... ai asa ceva ? de 125 , 154 , sau 176 cmc ... preferabil ultimele 2 ... si daca sunt noi ... si pt aprilia rs 125 din 2007 ... mc .. astept raspuns .. :scooter:

Link la postare

Salut . Un borcanel pentru lichidul de frana si un far complet pentru un RS125 model `98 se poate aduce ? Si cat , eventual piesele sa fie second . Multzam fain . id : h3llmind2003 . PS : eventual si un cablu pentru kilometraj ( vitezometru ) . Multzam

Link la postare

salut as prefera sa imi si dati add id meu e VAL_AVR borcanel am pt frana fata , far nu cred ca iti pot face rost kilometraj nici atat sorry pt celalalt baiat am triunghiurile da-mi add ciao

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.