Mergi la conţinut

Unde e fabricat Suzuki GS500E ?


Rave

Recommended Posts

Modelul 2003 este fabricat in Spania la Gijon (un vanzator de la B&S Motors mi-a zis asta). Intrebarea e, de cand se fabrica acolo? Un model din 98 pe care il are un vecin de al meu e fabricat in Japonia. Am gasit altul tot din 98 pe mobile.de si reprezentantul autohaus-ului mi-a scris ca e facut in UE.

Stie cineva concret lucrul asta? Suzuki Europa (cu sediul in Germania) si Suzuki Spania nu comunica direct cu cumparatorii (potentiali), recomandand sa se ia legatura cu dealerii de la ei din tara. Nici nemtii si nici spaniolii nu mi-au raspuns la mail :( Sa aiba legatura cu faptul ca le-am scris nationalitatea mea? :D (or fi crezut oamenii ca vreau sa ii fraudez prin mail :lol: )

Multumesc anticipat pt un raspuns pertinent.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Modelul 2003 este fabricat in Spania la Gijon (un vanzator de la B&S Motors mi-a zis asta). Intrebarea e, de cand se fabrica acolo? Un model din 98 pe care il are un vecin de al meu e fabricat in Japonia. Am gasit altul tot din 98 pe mobile.de si reprezentantul autohaus-ului mi-a scris ca e facut in UE.

  Stie cineva concret lucrul asta? Suzuki Europa (cu sediul in Germania) si Suzuki Spania nu comunica direct cu cumparatorii (potentiali), recomandand sa se ia legatura cu dealerii de la ei din tara. Nici nemtii si nici spaniolii nu mi-au raspuns la mail  :(  Sa aiba legatura cu faptul ca le-am scris nationalitatea mea?  :D (or fi crezut oamenii ca vreau sa ii fraudez prin mail  :lol: )

  Multumesc anticipat pt un raspuns pertinent.

sigur ca da...din cauza ca esti roman...daca le-ai mai spus ca-l cunosti si pe Coxanelu...amin...nu stiu cum de ti-au mai raspuns.. :D:lol::lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • 3 years later...
  • 1 year later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...