Mergi la conţinut

mare grija !


BARSAN

Recommended Posts

R.I.P. pentru copilul shi prietena lui care au fost ucisi de acel camion... acum am auzit la stiri si sincer sa fiu nu stiu ce sa mai

zic... sunt tatal unui baiat care chiar astazi implineste 19 ani , lucram impreuna de cateva luni la un cz 175 , aproape este gata

reconditionat insa deja apar problemele legate de teama de a nu fi spulberat de un vehicul mai mare / mai greu / cu un conducator care nu tine seama ca existam shi noi (pe doua roti) cu motoare mai mult sau mai putin puternice (chiar cred ca nu are importanta acest lucru).Comunista , choper , vitezana sau scuter , motorul da aceeasi senzatie unica pe care o traim cu totii .Oricum MARE GRIJA ! eu nu am de gand sa-mi descurajez baiatul ...dimptriva o sa fac tot ce este posibil sa-i explic ca accidentele sunt shi trebuie sa ramana doar accidente .... ( cum spunea bunicul "nu mor caii cand vor cainii")

Respect pentru toti !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca multi dintre voi am si B ul, deci conduc si o conserva. eu nu am cazut prin paduri asa cum am cazut la o linie de tramvai...si era uscat asfaltul dar avea un pic de nisip de la o lucrare la terasament. am ajuns la concluzia ca cele mai periculoase obstacole nu sunt in munti, prin paduri , ci langa noi pe asfalt, acolo unde nenorocitii nu au grija sa mai si repare ce au stricat. referitor la soferii de conserve: mergeam in afara localitatii cu o viteza destul de mica(70 la ora) ,pt ca mi am propus sa merg linistit.la un moment dat m a depasit un tir care avea vreo 100 la ora .mai avea 20 cm si ma agata, probabil ca nici nu si ar fi dat seama.deci , multa atentie fratilor!!! la stiri e plin de astfel de accidente

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...