Mergi la conţinut

OFERTA DE VANZARE PT BeRseKeR


Ardei

Recommended Posts

Dragilor,va multumesc pentru intelegere....cred ca scopul postului a fost atins... :banana:  :banana: Acu' cateva zile peste tot unde ma uitam vedeam last message from berseker....acu' parca s-a mai linistit....In concluzie:

Berseker tata,nu e bine sa faci misto de lume ca baietii vor sa vanda sau sa cumpere motoare poate au nevoie de bani sau isi doresc cu disperare o motoreta si chiar isi pun sperante in anunturile tale ....... :angry: Cand o sa ajungi si tu sa vrei cu adevarat o motoreta o sa iti dai seama dupa parul de pe maini care se zbarleste cand auzi una pe strada si nu mai stii in ce parte sa te uiti mai repede doar doar sa o vezi...Atunci poate nu o sa mai scrii tampenii....

Aaaaahh sa nu uit :inca o data multumiri pt admin pentru toleranta aratata  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Bravo :blahblah1::blahblah1::blahblah1: Ce mai anunt ... Nu o sa pun botu ..... nu s interesat de triciclete ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai frati motociclisti, asta chiar ii un pusti (BERSEKERE) si eu credeam ca am un cumparator serios caci am si eu o YAMAHA FZR 600 din 1992 culoare albastra..vedeti topicul la vanzari.... dar mama dar ce plasa am luat..oricum is multi ca el in tara asta...mai ales daca intrati pe mirc  pe canalul PRO-BIKE il gasiti pe unul ^YAMAHA16^ un pusti din Suceava care nu are ce face si prosteste pe care cum poate ca are  ce mai stiu eu ce motoare ieftine...un ex:

Unu din Bucuresti pe nume George (are si numar de tel 0745309013..puteti sa il sunati sa va confirme si el) intra pe mirc dornic si el de chat ,iar pustiul ^YAMAHA16^ intra in discutie cu el si ii spune ca are o honda cbr 600 din 2003 sau 2004 inmatriculata cu 4000euro ,...

<{POST_SNAPBACK}>

Mei.. uite interesanta treaba... io nu m-am prins ca are 15, si nu 16 cum zice. :lol: Un nick pus in cea mai mIRCulesciana maniera... :))) : vasrsta mai mare ca cea reala (ca sa ma "disculpabilizez" -desi nu ma simt- 9 ala din coada nicukului meu de nr. spitalului unde stau :P ). Acum serios... AVETI GRIJA. Treaba e pe bune, Imi zicea tot mie Yamaha16 asta, ca " mouuaama k stie un mos cu un mz de 250, cu motor nou, nr. noi, etc cu 200 de (atentie!) dolari de vanzare." =)) Cum pana mea?? Cand l-am auzit pe nea Dobre (care ati facut cu el anu asta... ;) ) ca cere 300 de EURO pe taraboanta lui? :wacko: .

Tot baga copilu' mesaje disperate si pe "pro-bike" (el cica, fiind atunci in Bucuresti urmand sa plece la Suceava, Cluj sau unde dreq trebuia sa plece) ca cica sa vina el sa ma ia pe motorul lui -eu am presupus atunci ca are A1 si vrun moped sau un RS -^_^:rolleyes: (Da' EVIDENT sa-i platesc benzina) ca sa ma duca la mosu sa vad, MZ-ul ca "n-are telefon, mosu". M-a sunat el la tel (am zis sa nu zic nimic atunci,sa nu postez pe forum sa intreb... dar... care-l vrea ziceti-mi :D ) pana in sfarsit am stors un nume de strada si un numar de la el. Evident... am stat si m-am gandit mai bine si pana la urma, nu m-am mai dus acolo. Dar el o tot tinea intr-una cu tzspe mesaje pe mIRC (el era "logat" de pe la o sala probabil, eu din butonul de chat de pe prima pagina a siteului asta) pe secunda," ca hai ma zii , vin sa te iau?" si cu "intra pe # probike". Eu bineinteles intrasem de aici pe chatul ala, pentru ca nu umblu pe IRC (bleah)! . Folosind un limbaj (repet termenul) cat mai mIRCulescian posibil pe net, iar la tel. numai cu: "Coaee, ia zi tata, vin vere!! Hai nepoate, sa te iau si sa te duc coae la mosu ca ie misto motoul, sa... aa.. coae.. mama ai auzit?? A trecut acu pa langa mine un motor acuma moaaaa.. aaa.. da si cum ziceam.. hai coae.. " cred ca am scris destul din dialogul ala "interesant" :D .

Deci... aveti grija (aa.. hai sa nu zic frati... sau c** ca ajung sa vorbesc la fel ca ei :P ) stimati domni, stimate domnisoare/doamne motociclsite. Ca va canta pustiulicii "Ce bine-mi pare ca ai luat tzapa... coae" =)). "mirc sux" :D

Vedeti cu cine "intratzi in vb". :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

apropo de yamaha16:

(citate :) )

<^Yamaha16^> dar cum trebuia

<^Yamaha16^> wa

<^Yamaha16^> frate

<^Yamaha16^> eu nu sunt un om sanatos

<^Yamaha16^> la cap

<^Yamaha16^> dar cum trebuia

<^Yamaha16^> wa

<^Yamaha16^> frate

<^Yamaha16^> eu nu sunt un om sanatos

<^Yamaha16^> la cap

<XeeNoN> pai nu trebuia sa te apuci sa dai nici o teapa

<^Yamaha16^> eu am toanele mele

<^Yamaha16^> ai inteles

<^Yamaha16^> vezi ca s ieu pot s injur

<^Yamaha16^> dar am interdictie

<^Yamaha16^> de la cineva

<^Yamaha16^> pe can asta

<^Yamaha16^> wa

<^Yamaha16^> frate

<^Yamaha16^> iti dai seama

<^Yamaha16^> asta trebuia sa verifice

<^Yamaha16^> nu te ei dupa un pusti de 16 ani ca zice ca are o honda cbr de 600

<XeeNoN> lol

<^Yamaha16^> si ala multa minte a avut

<XeeNoN> si cum draq sa vreifice?

<XeeNoN> *verifice

<^Yamaha16^> pai

<^Yamaha16^> bai

<^Yamaha16^> fii atent

<^Yamaha16^> si gata

<^Yamaha16^> daca era un om cu capu pe umeri ma verifica nu se ia asa usor dupa mine

<^Yamaha16^> si in primu rand ma doar undeva nici acolo ca este rau am facut si eu vreo 100 min

<^Yamaha16^> si gata

<^Yamaha16^> dativa in pwla mea si in cetati o data

<^Yamaha16^> nu vb cu tine

<^Yamaha16^> cu ala

<XeeNoN> aham...si parca voiai sa imi spui cum putea sa verifice...?

<^Yamaha16^> cu tine

<^Yamaha16^> nu am nici o treaba

<^Yamaha16^> da

<^Yamaha16^> putea sa verifice

<XeeNoN> CUM?

<^Yamaha16^> sa ceara o adresa

<^Yamaha16^> in primu rand

<^Yamaha16^> un nume

<XeeNoN> si puteai sa ii dai o adresa falsa...

<^Yamaha16^> da

<^Yamaha16^> cati au venit

<^Yamaha16^> 1 sau 2

<^Yamaha16^> ?

<XeeNoN> nu stiu....n-am intrebat

<^Yamaha16^> pai ai zis ca sunt prieteni

<^Yamaha16^> in primu rand eu unul iam vazut

<^Yamaha16^> era 2

<^Yamaha16^> ai inteles

<^Yamaha16^> si in al doilea rand drumu pt 2 costa 2 mil

<^Yamaha16^> atata costa

<^Yamaha16^> cu trenu

<^Yamaha16^> ce vrei sa le fac

<XeeNoN> mah....am spus k am vorbit cu un amic de-al meu care il stie pe ala

<^Yamaha16^> daca sunt prostiii

<^Yamaha16^> asta sunt pt mine

<^Yamaha16^> 2 prostii

<^Yamaha16^> 2 calai mari

...................

si a urmat un frumos ignore.. :)

Sper ca nu v-am plictisit / umplut forumul degeaba cu chestia asta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Mda... tare ast curios ce e cu "wa" asta. Si in dialogul cu "je" l-a folosit de "cosihpemiidoosutepatrujnoo" (ca sa vorbesc pe intelesul lor =)) ) de ori. Imi pare rau ca n-am tinut si eu un log la toata discutia.

Care se ocupa pe mirc de "pro-bike"? Baga-tii un ban, ceva! <_<

Cat despre astia care confunda un forum cu mircul... ce sa zic??? Berseker acesta, a lasat mesaje in topicuri vechi de luni intregi, poate chiar un an. :rolleyes: Si in topicuri unde nu (cred eu ca) avea ce sa zica, unde ce a zis, mai fusese zis deja... Nici n-am stat sa le vad pe toate la cate au aparut, ca ciupercile dupa ploaie.Posturile adica.

Un post off-topic (deh! si eu am unele asa :unsure: ), mai merge... daca mai zici ceva interesant in el. Hai 2-3.

Dar chiar in halu' asta :wacko: . :notworking:

=))

Peace!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"cosihpemiidoosutepatrujnoo"  si pe intelesul meu ce ar trebui sa insemne...?!

<{POST_SNAPBACK}>

Ia ghici!! :D

Vezi? Nu esti "ba'eat de carti'eer" ca stiai ce inseamna =)) )))

De foarte mule ori, pe intelesul tau! :P Ca veni vorba! XTX, chiar n-ai observat limbajul cretin de copil care sta pe mirc? ;) si cum scrie pe verticala? si cum vorbeste cu "wa" ?

Da-tii mah dreq... n-are rost sa va bateti capul cu asa ceva. Topicul e tare.Cred ca si-a atins scopul. Astia-s niste pusti d-aia tampiti care n-au ce face cu banii de mancare de la mamica, si ii dau pe la internet cafe-uri, sau n-au ce face pe la ora de informatica la scoala, si scriu si ei in prostie p-aci <_< ; sau stau pe mirc. E plin mircu' de imbecili cu frustrari maxime, care se simt "puternici" ca au si ei un kkt de firewall si un programel luat de pe net, care cica planteaza "worms" in calculatorul unuia, si se dau mari "hackeri", sau cum e cazul lui Yamaha16 asta, sau a lu' berseker, care prostesc si ei pe care cum pot.

Admins... ? ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiam ca numai de la 90 in sus se dau placutele de inmatriculare sau mai exista exceptii cand omul vrea preferential si isi ia de la minim CJ10..

aici gresiti,daca iti iei nr preferential iti da orice vrei.Spun asta pt ca toamna asta mi-am inmatriculat moto cu nr preferential si am luat placuta cu 03.

Numai bine,bafta :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...